Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 04:20:46 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 13 14 [15]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: blitz 5  (Posjeta: 17904 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #210 na: Prosinac 19, 2012, 05:38:17 »

a di si ti bio za vrijeme rata plesao u roxy  Grin Grin Grin zikin moravac  Grin Grin Grin
uskoro će ti biti objavljen popis branitelja, i moj borbeni put u dobrovoljcima, a za ples je tek bilo od 2005, zato ne sračkaj gluposti za razliku od tebe gdje si u savezu koji koalira i donira da ti ne kažem kome, i ja sam bio vođa u plesnom centru , dok ti nemožeš biti to ni u svom wc-u.  A ua vrijem rata bi se zapitao na čijoj si ti tek strani bio pošto vidim nakojoj si sada  Grin Grin
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #211 na: Prosinac 19, 2012, 05:40:09 »

vanyar, nadam se da će te banat radi ovog, jer za tebe se nebi reklo da jesi, sa obzirom u kakvom si savezu koji koalira da ne kažem sa kim. A ko mi kaže nemogu se naljutiti , pucaju živci ha? Istina boli, da,da.
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #212 na: Prosinac 19, 2012, 05:49:34 »

goronja imaš opomenu
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #213 na: Prosinac 19, 2012, 06:21:06 »

tema zaključana do dolaska tiger
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #214 na: Prosinac 19, 2012, 07:11:27 »

Tema zaključana zauvijek. Rješavajte te stvari u R5, ne moraju svi normalni ljudi otići sa foruma, da bi vi prestali se prepucavati ovdje. Jer bi tek onda prestali, kad ne bi imali publiku.
Da mogu, otvorio bi poseban forum samo za vvas, pa tamo radite što želite. Ali ne mogu i svaka tema završi na vrijeđanju i prepucavanju. I na tome da je netko treba na kraju zaključati.
Također, Jasmina na ovome forumu ne odgovara nikome, da bi morala slušati nekoga. Zato vas molim da se prema njoj ophodite s poštovanjem, javno i u privatnim porukama. Tako da smatrajte da sam vas opomenuo. Većinu tu. Ako netko smatra da se to ne odnosi na njega, onda se ne odnosi i njima se ispričavam.
Sljedećih 7 dana je na snazi zaključavanje i brisanje vaših tema iz R5. Ako procijenim da ste se smirili, dobiti ćete svoju temu - zadnju priliku.
Lijepi pozdrav i ugodnu zabavu svima. Smiley
Evidentirano

 Str: 1 ... 13 14 [15]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!