Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:40:13 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: cro2 se zatvara  (Posjeta: 5551 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ratimir2012
Private
*

Karma: +4/-11
Offline Offline

Postova: 17


Profil
« Odgovor #30 na: Travanj 05, 2013, 03:13:12 »

Nije problem u realmu, problem je u igrici.

Ja igram internacionalni i mogu vam reći vara se i tamo. Plus, internacionalni savezi nikako ne funkcioniraju. Svaki drugi igrač je špijun.
Ljudi igraju sa po dva jaka i bezbroj malih računa. Po cijele dane sjedaju ponude željeza po 0.1 bez spuštanja cijene koje je nemoguće uhvatiti.
Ekipa valjda zna neki sistem da otkupe ponudu za stotinku. I onda vidiš igrača koji ima 15M bodova i 500 napadačkih pobjeda. Možda vara, ali možda otvara skupe škrinje i troši dijamante ko mutav.
Ili najvjerovatnije oboje.  Grin

Kad otvorim jednu od onih ponuda sa tržišta i vidim 10M željeza, i ona ode, i opet, i ode... a ja goldam ko majmun cijeli božji dan.

Rekao sam sebi, ako odigram ikad još jednu eru ove igre napravit ću si ne još jedan, nego 15 računa.
Ima da nabijem 20M bodova u dva mjeseca pa neka cijeli realm gleda...   Grin

« Zadnja izmjena: Travanj 05, 2013, 03:14:55 od ratimir2012 » Evidentirano
Ronald
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 12


Profil Email
« Odgovor #31 na: Travanj 05, 2013, 05:34:33 »

hahahha  Wink

Pa hajde onda svi ajmo varati...gdje je smisao i užitak u igri ?

Pa ako imaš više računa to je velika obaveza i to je jako teško napravit ja sam jednom vodio 5 računa nisam uspio odusto sam od sva 5 ! i krenio na novom...jednostavno ne mogu na sva stići ako pošaljem napad na jednom računu pošaljem na drugom sad moram misliti kada se vojska vraća kod prvog računa,ma daj hajde...nemerem ja to pratit...jedino da imaš 5 farmi e to je druga stvar onda svaki igrač ima kolonije igrača...pa i teško je varat moraš bit pravi maher....rekao si po cijeni od 0.1 jel ? pa ja sam tako probavao na drugom svijetu cro srb 5 tamo sam lovio od 0.1 drvo i nisam uspio nije se nit pokazalo da je bila ta cijena znači jedino da si šalješ zlato ali zato  padaš u deficit i ne možeš si vječno slati zlato...imaš okraničenje...al šta da više pričam...

sve što je dobro ČOVJEK UNAKAZI !!

evo primjera vjera i crkva...ona je recimo tako "napravljena" da bude dobro da svi mi živimo u miru i ne svađamo se a čovjek to okranio na zlo i izbijaju ratovi radi vjere to je prije bilo u srednjem vijeku sječate se križarskih ratova ? eee...to je pravi primjer toga...mislim čovjek je prepametan i stvara si svašta dobro ali kasnije se pokazuje ljudska mana...kao što su pohlepa,lakomost,cilj opravdava sredstvo...i slično...  *xxx*
Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #32 na: Travanj 17, 2013, 01:50:31 »

Nije problem u realmu, problem je u igrici.

Ja igram internacionalni i mogu vam reći vara se i tamo. Plus, internacionalni savezi nikako ne funkcioniraju. Svaki drugi igrač je špijun.
Ljudi igraju sa po dva jaka i bezbroj malih računa. Po cijele dane sjedaju ponude željeza po 0.1 bez spuštanja cijene koje je nemoguće uhvatiti.
Ekipa valjda zna neki sistem da otkupe ponudu za stotinku. I onda vidiš igrača koji ima 15M bodova i 500 napadačkih pobjeda. Možda vara, ali možda otvara skupe škrinje i troši dijamante ko mutav.
Ili najvjerovatnije oboje.  Grin

Kad otvorim jednu od onih ponuda sa tržišta i vidim 10M željeza, i ona ode, i opet, i ode... a ja goldam ko majmun cijeli božji dan.

Rekao sam sebi, ako odigram ikad još jednu eru ove igre napravit ću si ne još jedan, nego 15 računa.
Ima da nabijem 20M bodova u dva mjeseca pa neka cijeli realm gleda...   Grin



Nebuš ti stigel ni do 100k bodova jer te buju odma banali! Wink
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
tony.montana
Lieutenant
***

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 148



Profil
« Odgovor #33 na: Srpanj 04, 2013, 01:10:39 »

ozbiljno??? ae fala  dragom b..u
Evidentirano
 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!