Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 03:30:07 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SF serija  (Posjeta: 2930 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« na: Rujan 01, 2009, 12:19:49 »

bok! zanima me ako netko zna, koja bi najbolja SF serija bila za skinut??? citam malo po netu i nailazim na neku battlestar galactica i stargate SG-1... to su samo neki od primjera... pa eto?Huh?  Smiley Smiley nemam previse vremena, tako da bih eventualno pogledao jednu sezonu samo, pa da cujem preporuke Wink
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Rujan 01, 2009, 07:24:06 »

Meni je SG-1 bio super. Gledal sam na TV i to prve sezone. Znam da ima na netu skinuti lijepo zapakirane i sa titlovima jer mi je frend skinuo.
Evidentirano

KenParker
Private
*

Karma: +4/-5
Offline Offline

Postova: 13



Profil Email
« Odgovor #2 na: Rujan 23, 2009, 08:33:06 »

Blakes 7, nema bolje  Smiley
Evidentirano
Marin20
Gost
« Odgovor #3 na: Prosinac 16, 2009, 08:14:27 »

meni su najbolje zvjezdane staze  malo su stare ali sad sam si nabavil sve epizode na dvd i gledam od početka Grin  Cheesy
Evidentirano
Marsy888
Sergeant
**

Karma: +5/-25
Offline Offline

Postova: 67


http://www.youtube.com/watch?v=TzILfR3P-Lk


Profil
« Odgovor #4 na: Prosinac 17, 2009, 12:30:33 »

jel moze neko stavit link za download SG
Evidentirano
.pato.
Private
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 5



Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 19, 2011, 03:14:49 »

ma drži se ti dobrih starih zvijezdanih staza Grin
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 19, 2011, 09:41:22 »

Ovisi što točno voliš. Zvjezdane staze su naravno top, top uvijek. Meni lično najbolja je terminator:Sarah Connor chronicles. Jedino sam startrek ds-9 gledao više puta. ( 7 ) Ali ima još vremena.  Grin Ima jedan od najnapetijih završetaka ikad. 2 sezone.  Sad I Summer Glau je tako ... dobra. Kolačić!!!  *heart*   , the 4400 je jako dobra serija. 4 sezone i solidan kraj.   Firefly mi je isto bila ok. Iako samo jedna sezona i film. Sve su serije nažalost prerano završene, ali je problem što takve serije nisu za opću populaciju već samo za ovakve frikove kao što sam ja.   *freak* Dollhouse je solidna serija, iako malo dosadna prvih par epizoda. 2 sezone.  Jericho mi je isto jako dobra serija o nuklearnoj apokalipsi iako baš nema lasera, fazora i sličnih gluposti.... ZA razliku od prethodno nabrojenih je jedina gdje ne glumi Summer.  Cry   ( što ćeš, cura je frikuša i glumi samo u takvim serijama. Mislim da nije ni imala kakvu drugu ulogu osim u sf-u . Jeri Ryan joj nije ni do koljena a sa Kristanom Loken bi obrisala pod i napravila si jaknu od nje.  *freak* *freak*)
Eto, meni su ove serije zakon. Požuri se dok su torrenti još "živi". Battlestar i sg nisam gledao. Nisu mi se činile nešto... Možda griješim, ali...    Gledao sam  Capricu i sam se razočarao grdo.   Toliko od mene. Live long and prosper.  Smiley
« Zadnja izmjena: Siječanj 19, 2011, 09:47:46 od angola » Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #7 na: Siječanj 19, 2011, 11:25:46 »

Treci kamen od sunca Grin Grin
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #8 na: Siječanj 19, 2011, 12:36:58 »

Treci kamen od sunca Grin Grin

buuuuuuu.....   Smiley
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!