Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:22:44 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Rasprava oko Svjetskog, moderatora...  (Posjeta: 9674 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #105 na: Studeni 28, 2012, 07:24:37 »

horus,pitanje za tebe,dali se ti ikada smiješ,dali znaš što je šala? evo jedna samo za tebe,znam da ovo nije tema ali nemogu odoliti
http://www.youtube.com/watch?v=QNOWuKWAx-k

znam sto je sala, ali svaka stvar ima svoje mjesto i svoje vrijeme. mislim da je ovo ozbiljno pitanje i od tebe bih ocekivao da se konstruktivno ukljucis u raspravu , a ne da se sprdas. da, dobro sam procitao sto si napisala, znam citati. hoces da se proxy vrati. ako je za tebe to rijesenje problema, ok, to je tvoj stav i ja ga postujem, ali ne znaci da cu se sloziti s njim.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #106 na: Studeni 28, 2012, 07:30:26 »

nemamo dva CM-a horuse, samo tigera, martina je za susjede CM (srbe) i nema veze s nama, osim kad je tiger na pecanju...
jel ti to mene za Lips Sealed avas. ajde onda neka mi netko objasni:
1. dali je ovo hrvatski ili hrvatko srpski forum,
2. martina je CM na OVOM forumu pa ma ciji on bio, ona ne radi ,a ima funkciju (i placu nekakvu sigurno )
Evidentirano

carlinjo
Sergeant
**

Karma: +23/-9
Offline Offline

Postova: 85


Profil
« Odgovor #107 na: Studeni 28, 2012, 07:45:32 »

kako je posao moderatora jako odgovoran i zahtijeva maximalnu snagu Grin ja ču postaviti javno svoje uvijete

1. hoču duplo veču nagradu tj. dijamanata od goronja
2. želim da mi asistenti budu.....mrki88,buuuu,dacmih,igorzg i ajkulica
3. da mi ime kao moderatoru bude proxy

ako se tiger složi sa mojim uvjetima ja sam vaša BUDUĆNOST  Cool
ako ne bit ču neizmjerno  Cry Cry
Jasmina jel ovo neka šala??nadam se da je Huh?
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #108 na: Studeni 28, 2012, 07:53:41 »

nemamo dva CM-a horuse, samo tigera, martina je za susjede CM (srbe) i nema veze s nama, osim kad je tiger na pecanju...

http://prntscr.com/ktgs3
Evidentirano

bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #109 na: Studeni 28, 2012, 08:33:15 »

jel ti to mene za Smiley avas. ajde onda neka mi netko objasni:
1. dali je ovo hrvatski ili hrvatko srpski forum,
2. martina je CM na OVOM forumu pa ma ciji on bio, ona ne radi ,a ima funkciju (i placu nekakvu sigurno )


ne, ne za Lips Sealed avam te... ja koliko znam, ovo je hrvatski forum, inače i srbi imaju svoj vlastiti odnevadno..
Martina je CM za Srbiju, i nema veze s ovim forumom ni s hrvatskim igračima, kažem osim kad mjenja Tigera dok je na godišnjem...da, i jel vidiš šta piše.. CM za srpski... Wink
uostalom, pitajte Tigera ako meni nevjerujete...
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #110 na: Studeni 28, 2012, 09:31:11 »

htio bi ovim putem sonju pozdraviti vidim da se vrzma po forumu mandjo ti zeli svu srecu  Grin Grin Grin Grin glu..... Grin Grin izdajnicka
« Zadnja izmjena: Studeni 28, 2012, 09:44:47 od manđukić » Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #111 na: Studeni 28, 2012, 09:31:32 »

Jasmina jel ovo neka šala??nadam se da je Huh?
ekipo,previše je tenzija,psovki,vrijeđanja,jednostavno mi to dosadilo,pokušavam sve okrenuti na šalu,carlinjo,sve što sam navela nije izvedivo pa ti sam zaključi jeli šala ili nije,ja osobno nemam ništa protiv nikoga,ne mrzim nikoga ali imam protiv načina izražavanja na ovom forumu,meni je potpuno svejedno tko je moderator ako radi pravedno svoj posao,da ne ispadne da ste mi svi jednako dragi,niste,ima tu par osoba sa kojima igram duže,koje su mi više drage ali niti njima niti bilo kome ne toleriram vrijeđanja ni uplitanja u privatni život,imam i ja svojih loših strana,loših dana kada bi se mogla iskaliti na prvom tko naiđe,srećom imam i samokontrolu pa taj dan jednostavno izbjegavam forum,moja želja je da se svi zabavimo jer za mene je ovo zabava,možda ja krivo na sve ovo gledam  *friends*
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #112 na: Studeni 28, 2012, 09:32:35 »

ekipo,previše je tenzija,psovki,vrijeđanja,jednostavno mi to dosadilo,pokušavam sve okrenuti na šalu,carlinjo,sve što sam navela nije izvedivo pa ti sam zaključi jeli šala ili nije,ja osobno nemam ništa protiv nikoga,ne mrzim nikoga ali imam protiv načina izražavanja na ovom forumu,meni je potpuno svejedno tko je moderator ako radi pravedno svoj posao,da ne ispadne da ste mi svi jednako dragi,niste,ima tu par osoba sa kojima igram duže,koje su mi više drage ali niti njima niti bilo kome ne toleriram vrijeđanja ni uplitanja u privatni život,imam i ja svojih loših strana,loših dana kada bi se mogla iskaliti na prvom tko naiđe,srećom imam i samokontrolu pa taj dan jednostavno izbjegavam forum,moja želja je da se svi zabavimo jer za mene je ovo zabava,možda ja krivo na sve ovo gledam  *friends*
*bravo* *friends*
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #113 na: Studeni 28, 2012, 10:12:25 »

ekipo,previše je tenzija,psovki,vrijeđanja,jednostavno mi to dosadilo,pokušavam sve okrenuti na šalu,carlinjo,sve što sam navela nije izvedivo pa ti sam zaključi jeli šala ili nije,ja osobno nemam ništa protiv nikoga,ne mrzim nikoga ali imam protiv načina izražavanja na ovom forumu,meni je potpuno svejedno tko je moderator ako radi pravedno svoj posao,da ne ispadne da ste mi svi jednako dragi,niste,ima tu par osoba sa kojima igram duže,koje su mi više drage ali niti njima niti bilo kome ne toleriram vrijeđanja ni uplitanja u privatni život,imam i ja svojih loših strana,loših dana kada bi se mogla iskaliti na prvom tko naiđe,srećom imam i samokontrolu pa taj dan jednostavno izbjegavam forum,moja želja je da se svi zabavimo jer za mene je ovo zabava,možda ja krivo na sve ovo gledam  *friends*
JA VOLIM SAMO TEBE I JEDINO TEBE!!!!!  *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart*
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #114 na: Studeni 28, 2012, 10:18:15 »

A I ŠTA SE SVI BUNITE, ČOVJEK RADI SVOJ POSAO NAJBOLJE ŠTO MOŽE. DAJE SVE OD SEBE A VI TAKO PO NJEMU. POGOTOVO TI MANĐO, ŠTA TI SE ČOVJEK TOLIKO ZAMJERIO? ILI IGRAJ I POŠTIVAJ ILI NEMOJ IGRATI. NIKO TE NE TJERA. HA HA HA.... PA ČOVJEK JE KO NAŠA VLAST!!!!!  Lips Sealed E NAS KOLIKO MOŽE A MI MU NIŠTA NEMOŽEMO. ĐABE SE BUNITE, HA HA HA....................HA *suicide*
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #115 na: Studeni 28, 2012, 10:18:52 »

htio bi ovim putem sonju pozdraviti vidim da se vrzma po forumu mandjo ti zeli svu srecu  Grin Grin Grin Grin  Grin Grin izdajnicka

slušaj krele,nema me ovdje,ne igram ni jedan svijet, i ne spominji ime moje uzalud.....ako imaš kakav komplimentić poput ovoga gore molila bi te da mi ga izneseš osobno,ako takva papčina ima muda stat pred jednu ženu i reći joj svoje mišljenje...A s obzirom da mi šalješ i privatne poruke rado ću ti navest i adresu ..iako,čisto sumnjam da su muda tolika..takvima kao što si ti je domet hrabrosti skrivat se iza pisane riječi na ekranu... Rekla sam ti-ne diraj me-ne diram te !
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #116 na: Studeni 28, 2012, 10:21:12 »

opet šavovi popuštaju...ni dobro Smiley
Evidentirano

mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #117 na: Studeni 28, 2012, 10:26:22 »

Tiger reci nam nesto sto neznamo o mandukicu??? I stisni mu ban
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #118 na: Studeni 28, 2012, 10:31:20 »

opet šavovi popuštaju...ni dobro Smiley

ma ništa ne popušta,uopće mi se ne da tuda razglabat sa nekim tko nije vrijedan pažnje samo eto navratila da pročitam ako ima koja pametna (u nadi je spas)i vidim spominje me danima...na 5 mjesta sam našla svoje ime...dakle ako ima što za reći eto..neka kaže osobno pa da završimo više sa sonjaopsesijom....
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #119 na: Studeni 28, 2012, 11:02:43 »

umjesto da ti imponira što imaš takvog fana...ti udaraš kontru i bacaš na agresivu...da nisi ti neki mazohist...nedaj bože sado Grin
Evidentirano

 Str: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!