Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 02:10:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ovo se vise ne moze igrati  (Posjeta: 14094 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #60 na: Prosinac 06, 2012, 10:02:25 »

hahhaha ti ces se vidit s nekim nekim Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #61 na: Prosinac 06, 2012, 10:13:57 »

skrivaj se skrivaj ja se necu skrivati al djecu mi neces dirati to znaj nisi vrijedan toga nisko udaras jako nisko i jadno odlazim sa ovog smrdljivog foruma io i iz igre zauvjek smrdo necu si to dopustiti da se nisko spustam zato cu se povuci i otici a vi moderatori dupelizci zbogom lizite si i dalje ja se povlacim iz svih svjetova hvala zauvjek  Smiley
Ti igore i ti carlinjo, ste ga pretjerali,ali baš ono do daske, mi ne banamo,mi upozoravamo, al za ovo će ti Tiger morat dati ban.
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #62 na: Prosinac 06, 2012, 10:18:39 »

Ti igore i ti carlinjo, ste ga pretjerali,ali baš ono do daske, mi ne banamo,mi upozoravamo, al za ovo će ti Tiger morat dati ban.
poz goronja moja igra je zavrsena sa ovim postom uzivajte u igri a ti mikac budi dobar jako dobar ne glumataj ko carlinjo ja se necu vise nisko spustati zao mi je radi svega odlazim iz ove igre to je to dosao je kraj eto  Kiss
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #63 na: Prosinac 06, 2012, 10:25:47 »

Sad vidio sam tamo onaj svijet 5,,,,zanimljivo ce bit:D turci prevladavaju vidim,,,,,sto je carlinjo napravio  Huh?
Evidentirano
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #64 na: Prosinac 06, 2012, 10:31:04 »

igore cilo vrime provociras i sad si ti popizdija jer se tebe za Lips Sealed aje,ja bi napisa samo da se previse hvalis kako ti ovo i ti ono, Lips Sealed es ono sto je na kur... steceno(firma) niko nedaje danas nista dabe!!!!!ali ode ste daleko otisli obojica!!igore reka bi da je tvoja drustvena mreza FORUM,pa covjece ti govoris da  smo mi  nonstop tu a negledas sebe,nije me briga iskreno,ali onda nemozese ti nekom srat da ovaj ovo ovaj ono!!!ovo je forum i nije misto da se uvlace obitelji uz ovo,ali od kad je pocelo svjetsko vas par samo provocirate!! kakve veze ima proslo i ovo svjetsko??nikakve,cemu uspordebe kad su to dva totalno razlicita svjetska prvenstva!!sta vas boli k.... s kim smo mi saveznici,sta nas boli s kim ste vi!!! misate kruske i jabuke!!vi samo pisete gluposti da vam je pisat nesto i onda kad neko pukne jer nemoze virovat da mozete jos dalje ic, kad covik misli da nema dalje...
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #65 na: Prosinac 06, 2012, 10:32:56 »

igore cilo vrime provociras i sad si ti popizdija jer se tebe za Smiley aje,ja bi napisa samo da se previse hvalis kako ti ovo i ti ono, Smiley es ono sto je na kur... steceno(firma) niko nedaje danas nista dabe!!!!!ali ode ste daleko otisli obojica!!igore reka bi da je tvoja drustvena mreza FORUM,pa covjece ti govoris da  smo mi  nonstop tu a negledas sebe,nije me briga iskreno,ali onda nemozese ti nekom srat da ovaj ovo ovaj ono!!!ovo je forum i nije misto da se uvlace obitelji uz ovo,ali od kad je pocelo svjetsko vas par samo provocirate!! kakve veze ima proslo i ovo svjetsko??nikakve,cemu uspordebe kad su to dva totalno razlicita svjetska prvenstva!!sta vas boli  Smiley   s kim smo mi saveznici,sta nas boli s kim ste vi!!! misate kruske i jabuke!!vi samo pisete gluposti da vam je pisat nesto i onda kad neko pukne jer nemoze virovat da mozete jos dalje ic, kad covik misli da nema dalje...
nije se mene za Lips Sealed avalo nego djecu ali dobro sto je tu je ti si glup i ne kuzis ja se povlacim i dobro jedno je  Lips Sealed at mene drugo je djecu saznat ces kad ih budes imao
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #66 na: Prosinac 06, 2012, 10:36:57 »

zaustavio sam proizvodnju u svim svjetovima i to je to definitivan je to kraj ova igra je zavrsila za mene i to je to  Lips Sealed  idemo dalje zivot tece igorzg vise ne postoji tu izbrisao sam racun na forumu tako ce isto i mandjo da ide i drugi put kad dodje do prepirki ne idite u ono sto je sveto tj djecu ona su sve pa bio ja gad ili covjek ona su moja u njih se ne dira
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #67 na: Prosinac 06, 2012, 10:45:18 »

zaustavio sam proizvodnju u svim svjetovima i to je to definitivan je to kraj ova igra je zavrsila za mene i to je to  Smiley  idemo dalje zivot tece igorzg vise ne postoji tu izbrisao sam racun na forumu tako ce isto i mandjo da ide i drugi put kad dodje do prepirki ne idite u ono sto je sveto tj djecu ona su sve pa bio ja gad ili covjek ona su moja u njih se ne dira
http://www.youtube.com/watch?v=2_LsAH7nGj8 materrrr vam  Lips Sealed em mater vam  Lips Sealed e mandjo  ;D
« Zadnja izmjena: Prosinac 06, 2012, 10:47:58 od manđukić » Evidentirano
carlinjo
Sergeant
**

Karma: +23/-9
Offline Offline

Postova: 85


Profil
« Odgovor #68 na: Prosinac 06, 2012, 10:52:42 »

šta dramatiziraš tu pičko jedna,,ne glumiš u sulejmanu,,reko si doč dođi,,čekam te,ne izvrči stvari i ne okreči ih naglavačke,,jedino šta sam ja za tvoju djecu reko je da su jadna šta imaju takvog oca,,i iza toga stojim,,a tebe pičko čekam
Evidentirano
carlinjo
Sergeant
**

Karma: +23/-9
Offline Offline

Postova: 85


Profil
« Odgovor #69 na: Prosinac 06, 2012, 11:02:15 »

i mudonja promjeni mjesto na kojem piše a u privat me moli da stanemo,,pa stvarno si  Lips Sealed  od čovjeka,,preskačeš teme da ne vidim na koje mjesto pišeš
Evidentirano
carlinjo
Sergeant
**

Karma: +23/-9
Offline Offline

Postova: 85


Profil
« Odgovor #70 na: Prosinac 06, 2012, 11:08:36 »

i prije nego me zasluženo baniraju da se ispričam svima koji su se našli uvrjeđeni,,jednostavno je neko i toj pički moro odbrusit,,a ja neču radit više računa da pišem po forumu jel mi to nije navika,,al  Lips Sealed  je prešla granicu pretvorila forum u privatnu prčiju i moro sam reagirat,,ispričavam se Wink
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #71 na: Prosinac 06, 2012, 11:44:10 »

i što sad , u kojoj temi mogu najaviti blitz5 ?   *freak*
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #72 na: Prosinac 07, 2012, 12:09:23 »

i što sad , u kojoj temi mogu najaviti blitz5 ?   *freak*

otvorit češ novu,neznam za vas ali meni je poslije svega ovoga ostao gorak okus u ustima i grč u želucu,u što smo se to pretvorili,u jednom postu prije par dana je napisano kako sam moralizirala po forumu zbog statusa moderatora,status je tu,netrebam više moralizirati ali i dalje ostajem pri svom,to što se ovdje događa,a ovo je samo igra i mijesto za zabavu nije u redu,toliko ružnih riječi,provokacija,psovki,mene je sram,ovo više nije mijesto na kojem uživam,zabavljam se,smijem,učim,ovo je dno dna
Evidentirano
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #73 na: Prosinac 07, 2012, 12:13:05 »

TO TI JE KULTURA IGORE??LIPO SI ODGOJEN SVAKA CAST!AJDE COVJCE UZIVAJ MALO IZADI NA ZRAK,UNISTILA TE JE IMPERIJA!!MISLIM DA SI SAMO NASA RAZLOGA DA NEIGRAS U PRVOM MJESECU,AL DOBRO TVOJA STVAR:d
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #74 na: Prosinac 07, 2012, 12:18:50 »

otvorit češ novu,neznam za vas ali meni je poslije svega ovoga ostao gorak okus u ustima i grč u želucu,u što smo se to pretvorili,u jednom postu prije par dana je napisano kako sam moralizirala po forumu zbog statusa moderatora,status je tu,netrebam više moralizirati ali i dalje ostajem pri svom,to što se ovdje događa,a ovo je samo igra i mijesto za zabavu nije u redu,toliko ružnih riječi,provokacija,psovki,mene je sram,ovo više nije mijesto na kojem uživam,zabavljam se,smijem,učim,ovo je dno dna
baš katastrofa
Evidentirano

 Str: 1 ... 3 4 [5] 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!