Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 12:44:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 110   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: konacni obracun?  (Posjeta: 75837 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #15 na: Studeni 26, 2012, 06:27:59 »

sucid nebi plakali vjeruj mi to ti jedino i preostaje kad tu djelis zute bez razloga ,skreces sa puta pomalo tu na forumu  ;D ;D gubis se ,nestajes samozatajno ,gubis kontrolu gledano iz mog kuta,mozda trebas sna
drugi žuti, adios.
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #16 na: Studeni 26, 2012, 06:28:24 »

ljudi koji si sami propucaju mozak od neceg su u strahu zdere ih pomalo  znaj ne zavrse takvi u raju dokazano  ;D
ma tko želi u raj,u paklu je toplije i prava ekipa Wink
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #17 na: Studeni 26, 2012, 06:30:25 »

drugi žuti, adios.
ajde goronja,živce na hoziće i pazi i ti što pišeš,ponašaš se nedozrelo
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #18 na: Studeni 26, 2012, 06:30:29 »

ma tko želi u raj,u paklu je toplije i prava ekipa Wink
Ma on ne razumije taj smajl,kad ga staviš,je upućen nekome, a ne sebi  Cheesy Cheesy
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #19 na: Studeni 26, 2012, 06:32:09 »

ajde goronja,živce na hoziće i pazi i ti što pišeš,ponašaš se nedozrelo
Jasmina, imaš tamo veoma zrelo štivo napisano sa stručnog mog profesionalnog stajališta, pod svjetsko prvenstvo,pa si pročitaj, ovo sve ostalo je iskazivanje agresije pojedinaca ovdje, a ja ko neki ghostbasters moram čistiti ovaj forum od zloduha.
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #20 na: Studeni 26, 2012, 06:35:15 »

aj malo oladite i daj mi link za r 53...hitno mi je Smiley
Evidentirano

manđukić
Gost
« Odgovor #21 na: Studeni 26, 2012, 06:36:59 »

Jasmina, imaš tamo veoma zrelo štivo napisano sa stručnog mog profesionalnog stajališta, pod svjetsko prvenstvo,pa si pročitaj, ovo sve ostalo je iskazivanje agresije pojedinaca ovdje, a ja ko neki ghostbasters moram čistiti ovaj forum od zloduha.
kazes strucnog a kad ja kazem iz svog strucnog stajalista onda dobijem zuti znaci svi moramo tvoja stajalista tu slusati nije bas tako  ;D ;D varas se grdno  Cool
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #22 na: Studeni 26, 2012, 06:38:49 »

ja sam psihijatar u bolnici vrapce tamo radim stvarno strucno gledam na neke stvari
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #23 na: Studeni 26, 2012, 06:40:51 »

Jasmina, imaš tamo veoma zrelo štivo napisano sa stručnog mog profesionalnog stajališta, pod svjetsko prvenstvo,pa si pročitaj, ovo sve ostalo je iskazivanje agresije pojedinaca ovdje, a ja ko neki ghostbasters moram čistiti ovaj forum od zloduha.
nema ti ovdje zloduha,na krivom si mijestu,ima samo puno različitih karaktera i mišljenja,eto ja vas sve kao žensko molim,nije lijepo čitati ove grozote što pišete jedni drugima,smirite malo strasti,zašto vrijeđate jedni druge a neznate tko je tko u stvari,svi mi vrijedimo,svi mi imamo nekoga tko nas voli i poštiva,ostavite se privatnih stvari,privatnost je svetinja,ovo je igra,uživajte u njoj,forum služi za zabavu,riješavanje problema u igri a vi ste ga pretvorili u ružnu svaštaru  *heart*
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #24 na: Studeni 26, 2012, 06:42:10 »

ti manipuliras ovdje nameces svoju volju moje strucno profesionalno  glediste
« Zadnja izmjena: Studeni 26, 2012, 07:03:24 od manđukić » Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #25 na: Studeni 26, 2012, 06:52:57 »

Ma on ne razumije taj smajl,kad ga staviš,je upućen nekome, a ne sebi  Cheesy Cheesy
znaci meni ili nekome zelis sucid dobar primjer moderatora tjera clanove foruma na sucid lijepo ;D ;D ;D dobro ja kazem zeli pod svaku cijenu manipulirati clanovima io foruma
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #26 na: Studeni 26, 2012, 07:07:34 »

ja sam otvorio ovu temu nadajuci se da ce doci do neke za Lips Sealed ancije radi toga sam bugarska b ,,,nisam mislio nikakvo vrijedjanje,iskreno me boli k sto ste sa njima u paktu bili,meni je bio bitan krajnji rezultat ,,podbacili na kraju i  Lips Sealed iga,,i neka malo zurke nije bilo odavno da se sastanemo tamo svi pa da se rokamo ,,,,
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #27 na: Studeni 26, 2012, 07:13:49 »

ja sam psihijatar u bolnici vrapce tamo radim stvarno strucno gledam na neke stvari
Ćek malo kako psihijatar kad si nogometaš, sad mi nisi nikako jasan,daj se odlući više šta si, ne zbunjuj javnost ovdje,jer lažiranjem nečeš ništa postići na ovom forumu.
Evidentirano

manđukić
Gost
« Odgovor #28 na: Studeni 26, 2012, 07:15:13 »

Ćek malo kako psihijatar kad si nogometaš, sad mi nisi nikako jasan,daj se odlući više šta si, ne zbunjuj javnost ovdje,jer lažiranjem nečeš ništa postići na ovom forumu.
http://prntscr.com/knifv skrij se tko se nije skrio mag..... je bio  Grin Grin Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #29 na: Studeni 26, 2012, 07:18:24 »

http://prntscr.com/knifv skrij se tko se nije skrio mag..... je bio  Grin Grin Grin
Mnogo si agresivan,to te sad počelo primat?  Ajde sam se ti ispucaj,da vidimo koliko energije imaš, šta bi ja sad trebao reći na ovo što si postavio, da ti sad odgovrim agresijom, a ne čitaš što pišem,pa naravno gdje će netko oišta tako što razumijet, nisam ni očekivao od agresivaca , sad da ti odgovorim istom mjerom,svi bi hajkali na mene, a ti bi bio divna osoba, moš mislit, hahahah,, daj samo, ban slijedi dečkiću.
Evidentirano

 Str: 1 [2] 3 4 ... 110   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!