Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 11:47:27 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 22   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Imperia Online Svjetsko Prvenstvo 2012.  (Posjeta: 25783 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #15 na: Travanj 25, 2013, 08:06:47 »

 Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #16 na: Travanj 25, 2013, 07:30:16 »

ajde vazelinci ne kakajte. znam da vam je podmazano pa vam lako klizi, ali to zadrzite za sebe. treba se prvo kvalificirati , pa onda pricati o nekoj medalji.tko vam je kriv sto niste bili sposobni se dvije godine kvalificirati. poklopite se po usima i ucite. pa ako nesto naucite , bit ce kvalifikacija, pa prvenstvo.i naravno , ako ne uspijete u tome , nemojte ovdije prosipati zuc i vrijađati one koji su uspjeli u tome Smiley
moj savjet svima koji hoce igrati na SP: igrajte mega blitz, jer to je jedino slicno uvjetima na SP, sve ostalo je igrarija. jer sve znanje koje imate iz cro ili cs svijetova tamo vam nece znaciti nista
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #17 na: Travanj 25, 2013, 07:34:30 »

ajde vazelinci ne kakajte. znam da vam je podmazano pa vam lako klizi, ali to zadrzite za sebe. treba se prvo kvalificirati , pa onda pricati o nekoj medalji.tko vam je kriv sto niste bili sposobni se dvije godine kvalificirati. poklopite se po usima i ucite. pa ako nesto naucite , bit ce kvalifikacija, pa prvenstvo.i naravno , ako ne uspijete u tome , nemojte ovdije prosipati zuc i vrijađati one koji su uspjeli u tome Smiley
moj savjet svima koji hoce igrati na SP: igrajte mega blitz, jer to je jedino slicno uvjetima na SP, sve ostalo je igrarija. jer sve znanje koje imate iz cro ili cs svijetova tamo vam nece znaciti nista
a vidim kako ti znas turcine  Grin Grin Grin nisi mi u x5 u mega blitzu aj dobro necu pretjerivat u x4  Grin Grin Grin.e daj reci mi jel vole turci kad se namazes vazelinom i koji ti je najdrazi Grin Grin volis velike i mocne ko sta je effece(a on ima para i da te plati) ili su ti drazi oni manji rotindor mehmetpolat Grin Grin
Evidentirano

buuu
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #18 na: Travanj 25, 2013, 07:37:42 »

jesi ti horuse sad dobio neko turko ime ko sto oni nogometasi moraju uzet,npr horus krkanuz  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #19 na: Travanj 25, 2013, 07:42:20 »

otkud znaš? aaa aa pa ti si taj koji je nosom trljao po analnom otvoru...šta ne reče konjče moje malo...ponijiću moj nepotkovani...horšće...idi bre begaj zakopaj se...
prve godine sam se sa 2 acc kvalificirao sa 20 potrošenih dija,drugu godinu te nisam mogao trpit pa nisam ni htjeo...
a što se tiče tebe horšće ili ti ga moj mali konjiću...ti kako igraš i kako znaš igrat nisi ni za rezervni tim,ma znaš šta ni na tribine te ne treba pustit da gledaš kako ljudi igraju...POJMA NEMAŠ O OVOJ IGRI..osim možda napravit tu i tamo po koju arhitekturu...znači izvan stadiona i iz daljine,sa svojim imaginarnim prijateljima razmijenjivat niježnosti i slušat zveket mačeva...
e moj horšče panjino stara...u šta si ostario kad pameti nisi došao?
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #20 na: Travanj 25, 2013, 07:44:40 »

jesi ti horuse sad dobio neko turko ime ko sto oni nogometasi moraju uzet,npr horus krkanuz  Grin Grin Grin
aaaahahahahhahahahahahh  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #21 na: Travanj 25, 2013, 07:48:14 »

 Grin ma daj Klaune pa lik je sprdnja od igrača...tu prosipa djeci i ovim friškima priče kako je on igrač,a ustvari je panjina..neću reći hrastova panjina jer bi time uvrijedio hrast...maaa ne treba riječi trošit na spodobu konjimira....pih
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #22 na: Travanj 25, 2013, 08:20:31 »

ma dobar je on dac,da vidis kolko taj resa ima mos u jednom danu sva istrazivanja napunit i jos ti za vojsku ostane  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #23 na: Travanj 25, 2013, 08:41:51 »

znam..i vidio sam kako ga farmaju kao goldera i to dok je online a on se prijeti preko privat poruka Grin
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #24 na: Travanj 25, 2013, 08:43:28 »

problem vas dvojice je sto svijet mjerite prema sebi. ako se vas dvojica mazete vazelinom, to ne znaci da i ostali ljudi to rade. da se ja mazem vazelinom , bio bi kao i vi i onda ne bi pljuvali po meni, nego bih vam bio frend. ali vi ste svijesni da ste otpadnici i zato plujete po svemu sto je drugacije od vas.
igram u turskom savezu jer su tamo vrhunski i normalni igraci, i tamo od pojedinaca mogu nauciti nesto novo i postati jos bolji. jer moja glava nije u oblacima i uvijek sam spreman za napredak i usavrsavanje.
a vi mozete pisat sto hocete, jer vase pisanje nije opis mene , vec je ono vasa slika i prilika , odraz vase inteligencije, odgoja i obrazovanja. i normalan covjek ce citajuci vase postove uvidjeti s kakvim likovima ima posla i tko ste i sto, kako u ovoj igri ,tako i u stvarnom zivotu. jar ljiga ovdie , ljiga svugdje Smiley
Evidentirano

sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #25 na: Travanj 25, 2013, 08:48:57 »

od ove dvojice imas nesto za naucit?Grin
http://prntscr.com/124ll0

zato i zovu sada igracem diljem ere da im se pridruze,,,da ih rumunji ne s Lips Sealed u ko prosle god:)
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #26 na: Travanj 25, 2013, 09:00:23 »

znam..i vidio sam kako ga farmaju kao goldera i to dok je online a on se prijeti preko privat poruka Grin
a tko to mene farma??
u cijeloj eri jedino se je sticheto usudio me napasti, i 2 puta mi je pokupio rese. moze ti tu sableta potvrditi, jer mu je on diplomat u savezu. i napao me zato jer imam uvijek 30M zlata u rizi.no zbog toga mu ja rusim koloniju, pa mu dodje na isto. a ti ako imas muda dodji i uzmi, pa nalijepi sliku tu , a ne laprdaj bezveze .

http://prntscr.com/124lrn

sableta, od ta sva igraca imas sigurno sto nauciti jer ti nemas ni desetinu bodova kao oni. znaci da znaju nesto vise nego ti, jer da nije tako ti bi bar imao pola od toga
Evidentirano

sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #27 na: Travanj 25, 2013, 09:02:35 »

hahaha ne zna covjek poslat napad:D,,,covjek sa toliko bodova,,,,ima 40 napadackih pobjeda,,,,kupio je dijamanta u vrijednosti,,,1200-1500 eura,,sto ce ti znanje?
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #28 na: Travanj 25, 2013, 09:03:36 »

i vidio si sada kako je rat ovaj zavrsio:D:D a vas ne napadamo jer ima dogovor zasto i kako,,,vidis da je pola diamantesa preslo kod vas,,,
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #29 na: Travanj 25, 2013, 09:05:48 »

da sableta mos naucit kako dobro trosit dijamante  Grin Grin darklady je 3 puta vec izvukla srecku po miliardu zlata i ima 46 napada do sad  Grin Grin a spija i kontra joj 85 e horse horse nikad nista od tebe.e i mos na profil napisat I GUZU SVOJU ZA ZLATNU BOJU  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
 Str: 1 [2] 3 4 ... 22   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!