Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 06:19:10 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SVJETSKO PRVENSTVO, slučaj Igorzg i ostale sitnice  (Posjeta: 8232 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #75 na: Studeni 26, 2012, 10:02:25 »


Mi HRVATI pljujemo i nogometnu repku kad igra loše tako da nevidim razloga da nepljujemo i ovu IO.
Koliko god ti prikazivao rezultat repke kao uspjeh poradi truda i ovo ono......... sedmi ste i svako veličanje se može usporedit samo sa srpskim veličanjem kosovske bitke.
Prijetnje ljudima u privatnim porukama samo pokazuju tvoju nervozu i nemoć i neznanje kako vodit forum.
Igore buuuuu samo naprijed NEKA SE ČUJE I DRUGA STRANA.


Poraz nije to što smo bili 7. u poredku neke online igre ili što smo izgubili brončanu medalju i dvorac u zadnjim minutama igre....  pravi poraz nas kao hrvata leži u ovoj činjenici :

"Mi HRVATI pljujemo i nogometnu repku kad igra loše tako da nevidim razloga da nepljujemo i ovu IO."  

...stalne provokacije i uvrede od samog početka... i što ste očekivali da će se dogoditi na to ? Koji vam je stvarni cilj koji ste željeli postići s tim ?

ako vas zanima točno kako je to izgledalo ... zamislite da ste vi jedan od članova tima ovoga svjetskog prvenstva odnosno da su sve ove kritike upučene baš vama , i krenite redom čitati tekst od ove dolje teme od stranice 1 ... pa kad dođete do kraja prijeđite na temu svjetsko prvenstvo ( 2. dio ) itd... sretno!

http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=6355.0
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #76 na: Studeni 26, 2012, 10:07:41 »

zauzeo si ti ocigledno stranu davno,goronja mi je 5 anketa izbrisa prijavio sam ti to a ti nisi niti odgovorit tija.sta vlada diktatura na forumu pa nesmim pitat ljude sta misle o njemu.zasto se boji uopce tog pitanja
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #77 na: Studeni 26, 2012, 10:12:23 »

i jos moju je privatnu poruku na skype pokazivao,a kaze da nesmi se privatne poruke pokazivat ako se obe strane ne dogovore,igoru je stavio fb profil na forum i reka mu znamo ko si ti.to je njemu dozvoljeno on nedobije ban poslje toga,a moje ankete nisu dozvoljene,ZASTO
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #78 na: Studeni 26, 2012, 10:46:29 »

Mrki88 - 2 dana no post ban.
Evidentirano

 Str: 1 ... 4 5 [6]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!