Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 12:07:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SVJETSKO PRVENSTVO, slučaj Igorzg i ostale sitnice  (Posjeta: 8199 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #15 na: Studeni 26, 2012, 03:38:50 »

ti to ozbiljno mislis  Grin Grin Grin Cheesy e moj goronja na to si spao  *crazy* *crazy*reci ocu dvoje djece da je narkoman kretencino morbidna  Cool jako podlo i grozno smece jedno moderatorsko ,ja cu ti pokazati tko je narkoman usljivo smrdljivo kopile

 Zabranjeno je:
- Postanje osobnog razgovora, osim u slučaju ako su se sve uključene strane složile;

SLIJEDI TI BAN
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #16 na: Studeni 26, 2012, 04:26:08 »

pokazati cu ti ja ban ovih dana
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #17 na: Studeni 26, 2012, 04:30:53 »

i koja mi je adresa sve ce tebi majstor igi pokazati
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #18 na: Studeni 26, 2012, 04:33:54 »

smece moderatorsko
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #19 na: Studeni 26, 2012, 04:35:39 »

1.2. Zabranjeno je:
 - Uvrijediti, koristiti nekulturan jezik i psovati;
 - Za nepoštivanje drugih foruma, korisnika igre i same igre;
 - Za objavljivanje sarkastične, cinične i ksenofobične teme i odgovore;
 - Spamovi i floodovi idu pod ključ;
 - Provociranje korisnika foruma i igre;
 - Odgovarati na provokacije i uvrede;
 - Oglašavanje
 - Započeti rat na području etničke, rasne, političke i vjerske teme, kao i na temama koje bi mogle uvrijediti nekoga;
 - objavljkivanje linkova za ilegalni softver;
 - objavljivanje linkova sa pofnografskim sadržajem;
 - ponovno objavljivanje zaključanih tema;
 - objavljivanje izvješća bitke prije 7 dana odkad je bitka prošla;
 - Postanje osobnog razgovora, osim u slučaju ako su se sve uključene strane složile;
 - imati više od jedne registracije na forumu

goronja daj si ban  Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Studeni 26, 2012, 04:39:59 od JUSKEE » Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #20 na: Studeni 26, 2012, 05:29:30 »

1.2. Zabranjeno je:
 - Uvrijediti, koristiti nekulturan jezik i psovati;
 - Za nepoštivanje drugih foruma, korisnika igre i same igre;
 - Za objavljivanje sarkastične, cinične i ksenofobične teme i odgovore;
 - Spamovi i floodovi idu pod ključ;
 - Provociranje korisnika foruma i igre;
 - Odgovarati na provokacije i uvrede;
 - Oglašavanje
 - Započeti rat na području etničke, rasne, političke i vjerske teme, kao i na temama koje bi mogle uvrijediti nekoga;
 - objavljkivanje linkova za ilegalni softver;
 - objavljivanje linkova sa pofnografskim sadržajem;
 - ponovno objavljivanje zaključanih tema;
 - objavljivanje izvješća bitke prije 7 dana odkad je bitka prošla;
 - Postanje osobnog razgovora, osim u slučaju ako su se sve uključene strane složile;
 - imati više od jedne registracije na forumu

goronja daj si ban  Grin Grin Grin
zbog radi čega?
Evidentirano

Juskee
Gost
« Odgovor #21 na: Studeni 26, 2012, 05:42:28 »

zbog radi čega?

a jesi mi dao - karmu jao goronja pogledaj ovo podebljano to si sve ti ucinio a ne smijes  Grin Grin Grin provokacija,uvrijedio si ga da je narkoman i ne smijes odgovarati na provakacije sve je u pravilima itd  [:-} [:-}
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #22 na: Studeni 26, 2012, 07:50:14 »

stvarno je otislo ovo predaleko i ti goronja i ti igore,,,,vidim poceli ste i privatne stvari iznosit na forum,,,,,,,,,prejadno ,,,umjesto da na bojnom polju to rijesite vi se ovdje prepucavate i + toga osobne stvari iznosite i profile sa fejsbuka,,,,,,i ja bi poludio da sam na mjestu igora jer ovo nije ni mjesto ni vrijeme da se iznose takve stvari,,,sa duznim postovanjem goronja mislim da si u krivu ovaj put i da bi sam sebe trebao banirat,,,ruku na srce,,,,, Shocked Shocked Shocked
Evidentirano
GalahaDDD
Private
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Postova: 9



Profil
« Odgovor #23 na: Studeni 26, 2012, 09:21:22 »

Umjesto piti i jesti, što vrijeđati jedni druge
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #24 na: Studeni 26, 2012, 09:51:06 »

toliko si mi se zgadio da je to strasno stvarno ne mogu vjerovati koliki si monstrum jad,bjeda neznam tifus sad nemam vremena jer idem na posao dovrsim ovaj post kad se vratim nazad
Evidentirano
ajkulica
Sergeant
**

Karma: +10/-10
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #25 na: Studeni 26, 2012, 10:36:21 »

Goronja pljugali ste za sedmo mjesto sram vas bilo.
Prijetit korisnicima foruma je sramotno tigerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kaj je ovooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #26 na: Studeni 26, 2012, 12:36:39 »

ma o čemu vi to ,kakve prijetnje, sve vam je napisano na samom početku, nema tu nikakvog vrijeđanja iznošenjem istine. Gluposti.
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #27 na: Studeni 26, 2012, 12:46:48 »

a jesi mi dao - karmu jao goronja pogledaj ovo podebljano to si sve ti ucinio a ne smijes  Grin Grin Grin provokacija,uvrijedio si ga da je narkoman i ne smijes odgovarati na provakacije sve je u pravilima itd  [:-} [:-}
Kako istina može biti uvreda, drugo,to je išlo privatnom porukom, koja se ne smije iznositi na forum, radi njegove zaštite, sam je sebi skočio u usta, ja nisam odgovorio na nijednu njegovu provokaciju, na samom početku je analiziran njegov profil ličnosti, čemu sad čuđenje? Gubitak njegove kontrole nad samim sobom samo dokazuje jednu stvar, a to je već objašnjeno.
« Zadnja izmjena: Studeni 26, 2012, 03:30:22 od goronja » Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #28 na: Studeni 26, 2012, 02:34:21 »

ma sta vas briga za jednog obicnog đankera......hehe..igore..ocemo se malo u venu heheeehhehe..ajde ti sinko u komunu....tamo ti je mjesto
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #29 na: Studeni 26, 2012, 02:34:32 »

Eto da se nadovežemo na pljuganje kako kaže Ajkulica, jer nju boli da smo mi pljugali a ne ona, pa eto malo kratko objašnjenje u svezi toga, iako će to mnogima ovdje biti teško za shvatiti koji nisu bili dio te farse od igre na svjetskom prvenstvu :

Sve pojave, sve stvari imaju onu vrijednost koju im pojedinac pripiše, a to ovisi o njegovom odgoju. Vrijednost je  za svakog ono, što je naučio da je vrijednost. A do nje međutim treba doći.
Naš tim je putem te vrijednosti došao na čelo reprezentacije, nas 15, znanjem i vrijednošću kojom smo zaslužili na najbolji mogući način ( ne umanjujući ni one koji su imali priliku a nisu se kvalificirali ) .
Sve pojave kojima se divimo, kojih se bojimo, ili koje slijedimo su simboli. Ne treba biti razočaran. Pravih vrijednosti ima. I mi znamo za njih, jer srčano smo se borili do samoga kraja.
Mnogi su ginuli za zastavu svoje  zemlje, za grb svoje nacije. Koliko je znoja prolio vjernik da bi vidio ili dotaknuo simbol svoje religije? Ratovi su vođeni zbog povrede znaka koji je označavao osobu, ideju ili skupinu.
Na ovom mjestu moram napomenuti da su izvan svake sumnje, nacije, ideje ili skupine ljudi vrijedne poštovanja. Zastava je krpa, grb je samo oblikovana građa. Zaslužuje li dakle ovaj simbol da bude objekt čežnje, straha , oduševljenja ili razlog da se zbog njega bude vrijeđan ili gubi život? Odgovor je jasan - zbog komada krpe, drveta ili metala bilo bi smiješno. Oni ne prihvaćaju ovu tvrdnju. Pa i zakoni svih država kažnjavaju kada se vrijeđaju simboli i nacija, zašto i Tiger kao administrator i ostali djelatnici foruma , nebi spriječili vrijeđanje nas predstavnike naše nacije na prvenstvu? Vrijeđati nas sve na takav način, ne poštivati nas, a veličati Hrvatsku na način kao neku simboličnu stvar, preko simbola,krpe ili metala , ja ne razumijem kakvog grijeha ima u tome u jednoj igri gdje smo se uz malo nesreće pokazali kao borci u najboljem svijetlu. Ima, Ima vikaće mnogi. za nekoga je to samo simbol, za nekog samo igra i ništa više, ali  on izaziva uznemirenost drugih koji u tom simbolu vide svoje ideale. A tko vam je kriv što ne vidite ideale tamo gdje oni postoje. Ne prisutnost na svjetskom niste niti mogli vidjeti a kamoli osjetiti.
Zar vam trebamo izlaziti u susret, a zdravo razmišljanje odbaciti?
Nije mi cilj odbaciti običaje poštivanja simbola, naše nacije, želim ustati u obranu svih nas sa svjetskog, jer nismo zaslužili ovakvo pljuvanje po nama. Niste nam odali od samog početka dužno poštovanje iz niz objektivnih razloga osudili ste nas i pokazali neprijateljstvo prema nama, nama vrijednostima koji mi taj simbol predstavljamo, sramota neka vas je. Taj '' lov na vještice'' gdje ukazujete da nismo pošteno odigrali prvenstvo ste toliko raširili da postoji opasnost da bi svaki primjer koji bi naveo, bio pogrešno protumačen.
Ljudima je dosta igranja određenih uloga. Odučili smo pristupiti jedan drugome na svoj način, na svoj način iskazati prijateljstvo. NAPOMINJEM, NA FORUMU NISMO NIKOGA PROVOCIRALI, VRIJEĐALI ILI OMALOVAŽAVALI, pojedinci foruma su sami pokazali neprijateljstvo prema Hrvatskom timu, vrijeđali, napadali  i provocirali, mi ničim izazvani smo trpili sve uvrede, banali na kraju, ali sve ima svoje granice, zato nas ne osuđujte, DOSTA JE BILO VIŠE. Ali ne to se nesmije, to vi ne želite, farsa se nastavlja i dalje sa uvredama, pa je čak i istinu teško prihvatiti. A vama je simbol ispred svega, govorite protiv Bugara a igrate njihovu igru, koje licemjerje, istina da u nijednom realmu nisam igrao sa Bugarima pretjerano, ali na svjetskom je bilo nužno prikloniti se najačoj naciji jer su mnogi zajednički prijatelji, tako da je slijed događaja bio logičan. vjerujem da su i ostale nacije imale savezništva, pa im nitko ne uzima za zlo. Ja ne volim USA, a ipak je Hrvatska u NATO PAKTU, zar bi trebao ići vrištat na Markov trg i govoriti im izdajice? GLUPOST, ne zanima me iskreno. Znači, simbol ispred sreće, zdravlja pa čak ispred života? Tako vi živite? Ispred svega?
Čudna je priča npr. o zaljubljenoj osobi, koja se uspinje na opasnu stijenu da ubere cvijet za svoju izabranicu i time joj dokaže svoju ljubav. Što se tu ima dokazivati? Ili je voli ili ne. No to je tako lijepo i romantično! On gubi život padom sa stijene. I to je divno. Ah, dao je život za nju.
A ona poslije našla drugoga i često je unucima pričala kako je, dok je bila djevojka, toliko mnogo vrijedila, da je čak jedan mladić za nju dao život.
Što je tu lijepo? Poginuti radi simbola. Zar nije lijepše igrati ovu igru kao dio života i sreće i voljeti je, predstavljati naciju u najboljoj namjeri koju smo imali. Dali smo sve od sebe, možda smo mogli i više, neki savjeti na samom početku nisu bili prihvačeni, tek sada uviđamo da smo pogriješili u tome, al eto, ljudi smo mi svi od krvi i mesa i puni emocija , nije nam bilo lako do samog kraja prvenstva , budite uvjereni. Sa Bugarma malo lakše, bez  njih malo teže. Sve u svemu , Hrvatska se nije prodala, ona se borila, nismo imali velike šanse, naspram velikih nacija i potrošenih tisuće dijamanata, lako je ovdje sada pjevat protiv nas , jer nemožete znati pravo stanje stvari zadnjih par dana kakve su se sve drame odvijale na svjetskom prvenstvu.
Koliko je samo gluposti počinjeno u životu i iznesene uvrede ovdje gdje su se zamijenile prave vrijednosti. Nama riječ toliko znači. Vrijeđamo se kada nam netko kaže nešto  što nam se čini uvredljivim. Oduševimo se kada u pojedinoj riječi prepoznamo svoje ideale. Držimo se riječi. Pokrećemo se na određenu riječ. Niz je poslovica koje veličaju riječi : volovi se vežu za rogove, a ljudi za riječi..... nečasni ljudi gaze zadanu riječ.... U svakodnevnom životu čini nam se da mržnje nebi bilo kada nas nebi netko izazvao. Međutim mržnja zaista postoji sama za sebe. Vi tražite način, da za najmanji povod nađete razlog, objekt za pražnjenje tog impulsa. Slično je i sa ljubavlju. Nitko nije u nama razvio ljubav. Ljubav se u nama razvila. I samo se prelila na najprikladniji objekt. Kada bismo imali samo jedan objekt na raspolaganju, mi bismo ga voljeli. Tada ne bismo doživjeli iluziju da smo susreli osobu svog života jer svatko može biti ta osoba.
Vratimo se agresiji. Ona postoji kao glad koju morate zadovoljiti. Pošto smo vam mi razlog, vi utažujete svoju glad i usmjeravate mržnju jer odgojenim tabuom, usmjeravate mržnju prema samo jednom objektu, nama. Ali zapamtite, neuspjeh u nalaženju objekta ljubavi, nego mržnje preusmjerene prema nama kao Hrvatskom timu, rezultira ljubavlju prema samom sebi. tako nastaje narcizam.
Razlog zbog kojega je sukob ovdje nastao je nevažan.
I promatrači sa strane uviđaju da je ovaj sukob na forumu nepotreban. Da je do sukoba došlo zbog banalnih i perifernih neslaganja. Jer kad bi  uvidjeli da je banalan, a ne žele vidjeti, onda bi morali prestati sa sukobom. A to je nemoguće, jer je agresija prisutna, a nju moraju ispucati, a još nisu. I tek kada se energetska razina agresivnosti dovoljno smanjila sukobi prestaju, prijatelji se mire, neprijatelji postaju prijatelji, a braća opet postaju braća.
Tako nastaju i ratovi preko agresije, agresivost pređe određenu granicu, dođe do rata, žrtava mnogo, nakon ispucane agresije, dolazi do mira i sukobljene strane nakon nekog vremena postaju prijateljske. Jer smanjenjem agresije je nastao mir zbog razine tolerancije. Koliko god voljeli drugoga imamo dovoljno ljubavi za sebe.
Tako se i ja nadam da će ovdje na forumu sa vremenom zavladati mir i tolerancija među članovima i igračima Hrvatske nacije.
Samim tim vas se obavještava da su mnogi igrači prestali sa igrom, smatrajući da smo pokradeni, jer sličan slučaj je bio priznat u jednom od svijetova, a na svjetskom ne.
Meni ne zamjerite ništa, a ako i zamjerate, živite sa time, svako dobro vam želim

Goronja


Evidentirano

 Str: 1 [2] 3 4 ... 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!