Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 04:56:11 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 25 26 [27] 28   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SVJETSKO PRVENSTVO (drugi dio)  (Posjeta: 24254 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #390 na: Studeni 25, 2012, 02:20:07 »

igore jutros si imao 584 p0sta tako nešto sada si na 604 koliko ces ih jos napisati do kraja dana  *tired* *tired* *tired*  Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #391 na: Studeni 25, 2012, 02:21:17 »

igore jutros si imao 584 p0sta tako nešto sada si na 604 koliko ces ih jos napisati do kraja dana  *tired* *tired* *tired*  Grin Grin
sve cu da stignem  Grin Grin Grin
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #392 na: Studeni 25, 2012, 02:25:09 »

ne igrate na dvorce nego samo ubijanje?
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #393 na: Studeni 25, 2012, 02:26:48 »

ma kakvi dvorci Grin Grin
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #394 na: Studeni 25, 2012, 02:27:24 »

ušli ste u pakt sa bugarima... zašto?
ne da ste iznenadli nas, nego i talijane, turke, srbe, rumunje, poljake... ajde federacija s nekim, ali kud s njima? iznenađen sam i uvrijeđen.... Cry
Mrki mi smo vas izdali i drzavu zbog pakta s bugarima? Nisam ja kriv sto ti ratujes u blitzu5 s njima i mrzis ih. Kao sto sam reko da smo odabrali pakt s poljacima nekog bi drugog izdali...Mi smo razrocarali tebe i jos par ljudi koji njih mrze, trebali ste se kvalificirat mozda bi onda ratovali protiv njih.Sta nas briga za talijane,srbe,rumunje,poljake svi su nas napadali i mi smo njih. Evo ti jedna bitka s talijanskim vodjom pa nek nam se smiju koliko hoce http://prntscr.com/kjw3t
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #395 na: Studeni 25, 2012, 02:27:39 »

ma kakvi dvorci Grin Grin
to je za djecu  Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #396 na: Studeni 25, 2012, 02:28:24 »

Mrki mi smo vas izdali i drzavu zbog pakta s bugarima? Nisam ja kriv sto ti ratujes u blitzu5 s njima i mrzis ih. Kao sto sam reko da smo odabrali pakt s poljacima nekog bi drugog izdali...Mi smo razrocarali tebe i jos par ljudi koji njih mrze, trebali ste se kvalificirat mozda bi onda ratovali protiv njih.Sta nas briga za talijane,srbe,rumunje,poljake svi su nas napadali i mi smo njih. Evo ti jedna bitka s talijanskim vodjom pa nek nam se smiju koliko hoce http://prntscr.com/kjw3t
ne mrzim ja bugare grijesis
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #397 na: Studeni 25, 2012, 02:30:41 »

pa i nije neka bitka,,,,,,
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #398 na: Studeni 25, 2012, 02:35:16 »

Mrki mi smo vas izdali i drzavu zbog pakta s bugarima? Nisam ja kriv sto ti ratujes u blitzu5 s njima i mrzis ih. Kao sto sam reko da smo odabrali pakt s poljacima nekog bi drugog izdali...Mi smo razrocarali tebe i jos par ljudi koji njih mrze, trebali ste se kvalificirat mozda bi onda ratovali protiv njih.Sta nas briga za talijane,srbe,rumunje,poljake svi su nas napadali i mi smo njih. Evo ti jedna bitka s talijanskim vodjom pa nek nam se smiju koliko hoce http://prntscr.com/kjw3t
ma sve 5 vladek, niste vi nikoga prodali, sorry... ja sam samo malo, kažem ti, iznenađen i uvrijeđen... pričam i ja s bugarima, i sve, ali se i koljem s njima, šta ćeš, njihova je igra i volim izdominirat nekoga na njegovom terenu, ako me razumiješ...
vaša volja je bila s kime ćete igrat i kako se postavit... kaj vam ja morem....
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #399 na: Studeni 25, 2012, 02:40:37 »

ma sve 5 vladek, niste vi nikoga prodali, sorry... ja sam samo malo, kažem ti, iznenađen i uvrijeđen... pričam i ja s bugarima, i sve, ali se i koljem s njima, šta ćeš, njihova je igra i volim izdominirat nekoga na njegovom terenu, ako me razumiješ...
vaša volja je bila s kime ćete igrat i kako se postavit... kaj vam ja morem....

Kuzim ja tebe mrki sto hoces rec, isto smo zajedno radili u cro2... Napadali smo najjace "husare" Grin Pa to govorim igrali smo svoju igru, 100 ljudi 100 cudi, 100 zena 200 sisa Grin....   samo sam probo objasnit da splasnete s te teme o izdaji kad to nema veze s vezom.....  Evo jos jedna bitka samo za stabletu http://prntscr.com/kjwsh
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #400 na: Studeni 25, 2012, 02:41:20 »

i još mi nešto nije jasno... zašto neki kad su vidjeli da nemaju vremena i love nisu se maknuli i prepustili nekome mjesto da igra?
vas dva ste dobro napravili, mikac ima love, a ti znaš nešto... dobra kombinacija... Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #401 na: Studeni 25, 2012, 02:48:48 »

i još mi nešto nije jasno... zašto neki kad su vidjeli da nemaju vremena i love nisu se maknuli i prepustili nekome mjesto da igra?
vas dva ste dobro napravili, mikac ima love, a ti znaš nešto... dobra kombinacija... Wink

Hehehe dije smo 50% 50% rijesavali Grin   online smo bili 24 sata dnevno, cak i kad je off bio pratio se racun preko cuvara. Hmmm zasto bi prepustili mjesto kad su se prosli kvalifikacije bez dija...? Nema smisla uopce, da je neko znao igrat i imo volje proso bi kvalifikacije i prestigo igrace koji su igrali bez dija. Uostalom tamo treba x5 dija vise potrosit nego u nekom blitzu da bi bio u top 40
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #402 na: Studeni 25, 2012, 02:56:08 »

Hehehe dije smo 50% 50% rijesavali Grin   online smo bili 24 sata dnevno, cak i kad je off bio pratio se racun preko cuvara. Hmmm zasto bi prepustili mjesto kad su se prosli kvalifikacije bez dija...? Nema smisla uopce, da je neko znao igrat i imo volje proso bi kvalifikacije i prestigo igrace koji su igrali bez dija. Uostalom tamo treba x5 dija vise potrosit nego u nekom blitzu da bi bio u top 40

nema veze što su se kvalificirali, samo sam predstavom nekih igrača razočaran, jer znam da su mogli puno bolje... ako već nisu imali vremena ni volje, zašto su išli tamo?
ja se nisam ni htio truditi kvalificirati, jer znam da nemam toliko vremena, a i ne bih se uklopio u tim... par puta sam ušao čuvajući jedan račun i samo se naživcirao vidjevši tribun...
no dobro, ajde.. bilo pa prošlo... kao da ništa nije ni bilo... Grin Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #403 na: Studeni 25, 2012, 03:15:38 »

nema veze što su se kvalificirali, samo sam predstavom nekih igrača razočaran, jer znam da su mogli puno bolje... ako već nisu imali vremena ni volje, zašto su išli tamo?
ja se nisam ni htio truditi kvalificirati, jer znam da nemam toliko vremena, a i ne bih se uklopio u tim... par puta sam ušao čuvajući jedan račun i samo se naživcirao vidjevši tribun...
no dobro, ajde.. bilo pa prošlo... kao da ništa nije ni bilo... Grin Wink

Ne nisi me shvatio ovi sto su prosli kvalifikacije su imali vremena i volje igrat, zasto da ljudi koji prodju kvalifikacije pustaju mjesto nekom ko se nije ni probo kvalificirat? Sonja je prva rekla da se nadje neko ko moze igrat s dijama da ce mu dat racun, odma smo joj rekli da ne dolazi u obzir jel je prosla kvalifikacije posteno, bez dija i morala je puno taktizirat da bi to uspjela. Bravo sonja Grin
Evidentirano
_DevilFrog
Gost
« Odgovor #404 na: Studeni 25, 2012, 04:23:54 »

E sada samo da dodam ,sta se čude drugi sa kim smo sklopili federaciju, ja uvijek imam moto pa ko sta mislio bolje sa Bugarima nego Srbima? jel griješim mozda?? Ako griješim ispravite me.. I sam sam nekada imao loše mišljenje o Bugarima i to ne skrivam ali kroz igru sam stekao i upoznao divne ljude koji me nikada nisu za Smiley ali sto se Bugara tiče, a vjerujem i da su ostali koji su igrali vidjeli da sam barem malo u pravu što se njih tiče. I kod njih ima kao i kod svake nacije igrača koji nam se svidjaju manje ili više no nebitno da ne globaliziramo sve u jedan koš ali općenito više manje ovi svi šta su igrali za Bugarsku su ok ljudi i bilo bi mi drago da nastavim sa njima igrat što i hoću,naravno ima tu i Rumunja i ostalih  igrača sa kojima cu igrati uvijek.. No to ne znači da smo prodali ili iznevjerili nekoga ili da smo Jude ako smo sklopili neki dogovor sa Bugarima..
Na kraju 1 mjesec je blizu vrlo blizu pa se vidimo ko s kim neznam niti kalkuliram ali znam da će mi biti čast igrati taj blitz 5  jednom do kraja jer će to biti jedino sto cu igrati pa necu imati problema oko koordinacije paljenja i ostaloga sto ide uz igru.. Zato svima želim da se poiznapijajte ovaj sljedeci 12 mjesec, proslavite ga kako treba uz Božić i N.Godinu i napunite baterije za taj famozni 1 mjesec.  Pozdravlja vas Ank_g.. i ona jedva čeka.. Grin
« Zadnja izmjena: Studeni 25, 2012, 04:48:40 od _DevilFrog » Evidentirano
 Str: 1 ... 25 26 [27] 28   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!