Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 08:27:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 23 24 [25] 26 27 28   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SVJETSKO PRVENSTVO (drugi dio)  (Posjeta: 24399 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #360 na: Studeni 25, 2012, 01:05:42 »

http://www.youtube.com/watch?v=phEY8qS1wew    necu izdat jaaaa    Io non mi tradirà
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #361 na: Studeni 25, 2012, 01:12:46 »

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=RPMqj83Jh9A     domovina koju smo svi snili za njenu slobodu krv si svoju dao  
uvjek je bilo i uvjek ce biti oni sto su dusu vragu prodati  [:-} [:-} [:-} domovini ponos vratiti,divna pjesma moram je jos jednom poslusati  Grin Grin
« Zadnja izmjena: Studeni 25, 2012, 01:22:49 od igorzg » Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #362 na: Studeni 25, 2012, 01:21:40 »

sta ste se razbjezali izdajice sa foruma Grin Grin Grin Grin znam tesko je izdati u svakoj thomsonovoj pjesmi ima nesto za vas  ;D ;D ;D
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #363 na: Studeni 25, 2012, 01:23:17 »

e  Smiley a, znači nema ni bronce?
pa što vam nisu šefovi pomogli, kad ste tako dobri s njima, sluge jedne hlebene.... pa da ste i zadnji bili, volio bih više to, nego da ste prodali svoju državu za šta??? za kosti!!!
stoko jedna!!! mršššššššš, sramite se!! daj me netko baniraj da ne dolazim više ovdje, MOLIM VAS!!!!!
issssssssste hlebo, pa ubit vas treba!
E mrki mrki o kakvim ti sefovima pricas? Prodali smo drzavu? Sluge smo?    
Reci mi kako smo mi to prodali drzavu, objasni svima posto si informiran. Kako smo mi to sluge daj mi objasni? Mi da se sramimo, pricas da smo drzavu prodali u igrici ;D  izgleda da bi ti trebo bit pacijent u popovachi a ne zaposlenik….. Ubit nas treba?Grin:Grin
Evidentirano
_DevilFrog
Gost
« Odgovor #364 na: Studeni 25, 2012, 01:23:28 »

Avete fatto qualcosa di grande?Huh??? ahahahahahahahahhahahahaahahah

Schiavo di Bulgaria, Dillo ai tuoi compatrioti che il CASTELLO che vi ha rubato L'ITALIA, se non chiamavate mamma Bulgaria, non lo avreste mai più preso!!!! e se i vostri compatrioti non credono a questo, abbiamo molte foto!!!
Vi siete alleati alla Bulgaria, invece di allearvi CONTRO la Bulgaria ed evitare l'ennesima loro vittoria... VERGOGNA!!!

CRO : Mamma Bulgaria, L'italia ci ha rubato il castello  Cry Cry Cry Cry  vieni tu a riprendercelo?  Cry Cry Cry Cry

CROATIA = BULGARIA B

VERGOGNA!!!   Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Na Hrvatskom jeziku da ti pojasnim Špageti Man, Odhebi sa stilom i odi na svoj Forum, ako ti translator radi dobro onda cu ti reći drugim načinom.. Napušisekitedjokine..
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #365 na: Studeni 25, 2012, 01:26:32 »

E mrki mrki o kakvim ti sefovima pricas? Prodali smo drzavu? Sluge smo?    
Reci mi kako smo mi to prodali drzavu, objasni svima posto si informiran. Kako smo mi to sluge daj mi objasni? Mi da se sramimo, pricas da smo drzavu prodali u igrici ;D  izgleda da bi ti trebo bit pacijent u popovachi a ne zaposlenik….. Ubit nas treba?Grin:Grin

kakav si u igrici takav si i u privatnom zivotu kako da te nazovem juda moze
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #366 na: Studeni 25, 2012, 01:31:43 »

E mrki mrki o kakvim ti sefovima pricas? Prodali smo drzavu? Sluge smo?    
Reci mi kako smo mi to prodali drzavu, objasni svima posto si informiran. Kako smo mi to sluge daj mi objasni? Mi da se sramimo, pricas da smo drzavu prodali u igrici ;D  izgleda da bi ti trebo bit pacijent u popovachi a ne zaposlenik….. Ubit nas treba?Grin:Grin


ko piše, domagoj ili vlado?
svejedno, nemam protiv nijednoga ništa, dapače, dobri ste dečki, zato sam još više razočaran zbog vaših dijela...
da, jeste, prodali ste je, u igri, bože sačuvaj šta bi radili da vas 15 vodi državu...
dobro, baš vas ne treba ubit, bar neke... Wink
pa žabari vam se smiju...
neću više ovdje pisat, vi ste svoje pokazali...
no hard feelings, just a game... Wink Uživaj!
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #367 na: Studeni 25, 2012, 01:34:31 »

kakav si u igrici takav si i u privatnom zivotu kako da te nazovem juda moze
heheh igore bravo nije ni bilo nista pametno za ocekivat od tebe, mi smo izdajice? Ti pljujes po igracima koji predstavljaju  reprezentaciju zato smo smo sklopili fed s bugarima a mi smo onda izdajice...Grin Da smo sklopili fed s poljacima ili turcima isto bi mi bili izdajice za nekog drugog ili mozda opet za tebe jel kako god okrenes neko je u nekom ralmu igro porotiv turaka ili poljaka. Sto god da smo napravili mi bi za vas par tu ispali izdajice. Igore ove je igrica zovi me kako god hoces uopce nije bitno, ako smo vas izdali i iznevjerili "drzavu" Grin  zbog feda s bugarima onda stvarno imate veliki problem i pod hitno svi kod mrkog u popovachu na mjesec dana Grin
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #368 na: Studeni 25, 2012, 01:37:35 »

ko piše, domagoj ili vlado?
svejedno, nemam protiv nijednoga ništa, dapače, dobri ste dečki, zato sam još više razočaran zbog vaših dijela...
da, jeste, prodali ste je, u igri, bože sačuvaj šta bi radili da vas 15 vodi državu...
dobro, baš vas ne treba ubit, bar neke... Wink
pa žabari vam se smiju...
neću više ovdje pisat, vi ste svoje pokazali...
no hard feelings, just a game... Wink Uživaj!
Vladek je, mrki objasni mi kako smo ju prodali daj mi primjer sta smo napravili da smo prodali drzavu?
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #369 na: Studeni 25, 2012, 01:40:49 »

nisi je u stvarnosti prodao ali vjerovatno bi bar ja tako mislim mozda grijesim neznam
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #370 na: Studeni 25, 2012, 01:45:03 »

ušli ste u pakt sa bugarima... zašto?
ne da ste iznenadli nas, nego i talijane, turke, srbe, rumunje, poljake... ajde federacija s nekim, ali kud s njima? iznenađen sam i uvrijeđen.... Cry
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
igorzg
Gost
« Odgovor #371 na: Studeni 25, 2012, 01:46:38 »

moderatori mislim da bi ovu temu trebalo zakljucati  Grin Grin svjetsko je gotovo sto je bilo bilo je neka nam ovo bude skola za naredno prvenstvo  da zavrsimo temu pjesmom ovo mi je skola http://www.youtube.com/watch?v=ffTgDyYqSM4 jel posteno ekipa Cheesy, nemoj da vidim ikog vise sto da komentira tu  Grin Grin Grin cak i onaj ludi digic nema pravo vise glasa Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Studeni 25, 2012, 01:55:44 od igorzg » Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #372 na: Studeni 25, 2012, 01:55:56 »

moderatori mislim da bi ovu temu trebalo zakljucati  Grin Grin svjetsko je gotovo sto je bilo bilo je neka nam ovo bude skola za naredno prvenstvo  da zavrsimo temu pjesmom ovo mi je skola http://www.youtube.com/watch?v=ffTgDyYqSM4 jel posteno ekipa Cheesy, nemoj da vidim ikog vise sto da komentira tu  Grin Grin Grin
ma tebe bi trebalo zakljucati ........................................i baciti kljuc  Grin
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #373 na: Studeni 25, 2012, 01:58:15 »

ma tebe bi trebalo zakljucati ........................................i baciti kljuc  Grin
Grin Grin Grin horus znas mene ne brini se  Grin Grin Grin http://www.youtube.com/watch?v=ffTgDyYqSM4 *drunk* *drunk* *drunk* :hooray: :hooray: :hooray: *beer*
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #374 na: Studeni 25, 2012, 02:01:01 »

http://www.youtube.com/watch?v=j-Pomk1_I8o&feature=related uzivajte u stihovima daleke obale  *beer* *friends* *drunk* *easy* *ice* :hooray: *suicide*
Evidentirano
 Str: 1 ... 23 24 [25] 26 27 28   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!