Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 09:21:14 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: prehebneo,,,  (Posjeta: 1348 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« na: Studeni 08, 2012, 05:44:42 »

Ma mislim koliko ste jadni ,,,ček malo,,,Your bulgarian shity army ...(moje poruka bugaru) nasuprot onog ""hrvatska kurvo" i dobim ban,,,ček malo, dooobim bannnnn,nema poruka,,,,,eee pa steram vas u tri krasna prikrajka,vas koji štitite interese igre,ine koji "štite "svoje igraće,i štakore koji znaju koji su,,gasite ,radite što hočete ionako ste ***** od bugara,,čini mi se da vodim bitku pojedinaca u zadnjih 2-3 godine ,, stoga izbacite me sa foruma, igre ili koji god ud,spominjali,,,nabijem bugare isto tako,,,sere mi se više od ovog i siječanj je mjesec oslobođenja okova  *stop* *guns* Angry Angry,,seru, varaju,provociraju,isti lik špila 4 aca sa kojim me roka,,,u 3 različita saveza,,,viking,mat3x,mughals,poslije napada, 2 acca odu na odmor,,pale se samo u vrijeme napada,,gledam golde uokolo,,pale se i dižu krediti,lupa se po njima,,diže se,,,ima ih na stotine,,pa vidite samo gold sa miljunskim minusima u svim provama,,ma nemoj me za Lips Sealed avat,,,i da neću imenovat nikog ,admini,,radite svoj posao i nađite ih,,,mislim da su programi za detektiranje istih prilično dobri ili ste dobili šlapu u usta i ne radite svoj posao,,pitam se za koliko golda,,se prodavate???  *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1 na: Studeni 08, 2012, 07:02:02 »

sad mozes u v4 imati 10acc i napadati ih mislim na svoje nema vise zabrana uzalud ti se zaliti jedino kaj mozes napravi si koji acc u tom svijetu i peglaj cekaj da postane gold i udri nema vise one automatske zabrane da ga ne mozes napadati
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 08, 2012, 07:12:34 »

Ma đubrad,,,gradim nešt cijelu godinu,lagano se razvijam,špilam,guštam,eeee onda uleti đubrad,pa defecira li ga defecira,,još samo,, uff 57 dana do kraja,,a nitko da mi uništi vojsku pa da imam razlog sve od****at i otići,,,ima li neki defender da se zaletim? Shocked
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Studeni 08, 2012, 08:05:03 »

U poruci si napisao još neke stvari osim navedenih i ušutkavanje je sasvim zasluženo. Ako želite prijaviti nekog, pošaljite mi poruku ili mail na support_hr@imperialsupport.org
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #4 na: Studeni 08, 2012, 09:18:03 »

Ma đubrad,,,gradim nešt cijelu godinu,lagano se razvijam,špilam,guštam,eeee onda uleti đubrad,pa defecira li ga defecira,,još samo,, uff 57 dana do kraja,,a nitko da mi uništi vojsku pa da imam razlog sve od****at i otići,,,ima li neki defender da se zaletim? Shocked
evo ja kad dodjem sa v-moda pa se zaleti u mene  Grin Grin
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #5 na: Studeni 08, 2012, 09:38:43 »

Da,da,, fala na poruci Tigeru,,sad znam,,koju poruku sam poslao. I ona je
reakcija na moju prijavljenu,te mislim da nebi dragi adminu ostao hladan na ono što sam dobio ja,npr. Ja sam naime, prepričavao događaje i ponašanje bugarske vojske kroz povijest ,misleći pritom na ratove,; I i II balkanski te prvi i drugi svjetski rat,a  uostalom,mislim, ja se ne bih složio sa odlukom jer sam opisao činjenično stanje kroz povijest, opčenito bugarske vojske uz jedan neprimjeren "epitet" i način ratovanja a lik je to spustio na osobnu razinu,,,tek toliko,,,cijeli razgovor naravno nije prijavljen,več po poruka sa obje strane,a ja sam je završio da me poljubi u dupe, moje hrvatsko dupe, Lips Sealed
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #6 na: Studeni 08, 2012, 09:43:43 »

Prijavi poruke ako su uvredljive, ja ću sutra ih provjeriti u alatu i ako su uvredljive i on će biti ušutkan.
Evidentirano

ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #7 na: Studeni 08, 2012, 09:59:39 »

Vredu,,,ušutkan je,,a ostale poruke ču  pohranit,pa ako zatreba,,častio me zadnjih par dana ali ovo je bila kap, *black_eye*,no nema veze ,,,,smirio sam se, Cool,,oooo igore, ajd ionako si kod mene čest savezni gost ,što se tiće mojih omanjih suigraća,,,ajd namjesti  :hmmm:
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!