Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 09:51:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Odg na:sampioni prve ere cro.srb 4 realma  (Posjeta: 11441 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #45 na: Listopad 14, 2012, 09:14:40 »

tamo nas neće moći izbaciti iz saveza , pitam se što će onda   Smiley
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #46 na: Listopad 14, 2012, 09:23:36 »

 i da zavrsim s ovom temom.
sve ovdije napisano pokazalo je tko je ustvari memnon. da se iza slatkorijecivog igraca krije mracan bolestan tip. podmukao,. ne bih pisao vise o onom sto je bilo , vec  o onom sto je. a to su slijedece cinjenice: savez od 39 clanova,koji je osvojio realm danas ima 15 clanova i od toga ni jedan, jaci. najjaci JF je na 7. mjestu (trajkovac) Grin to pokazuje kakav je memnon vođa i sto bivsi suigraci misle o njegovom postupku
u svojoj zemlji nije se usudio registrirati kao memnon, nego se skriva iza nekog imena, jer zna sto ce ga snaci na svijetskom *black_eye* *black_eye*
a ja ?? ja sam i dalje tu. oni koji me vole, voljet ce me i dalje, oni koji me mrze, mrzit ce me jos vise, oni koji me postuju , postivat ce me i dalje, oni koji mi zavide imat ce jos vise razloga da budu zavidni. a mene to sve lijepo zabavlja i dokle god me bude zabavljalo bit cu tu s vama Smiley *heart*

Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #47 na: Listopad 14, 2012, 09:29:55 »

tamo nas neće moći izbaciti iz saveza , pitam se što će onda   Smiley
nista, naucit cemo ga da se ne zivcira *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano

tomeooo
Private
*

Karma: +4/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #48 na: Listopad 14, 2012, 11:38:04 »

Horuse nikada nisam komentirao niti jedan tvoj post niti neću jer uzalud je trošiti bilo kakve riječi na takve likove kao što si ti (EGOISTE) Wink
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #49 na: Listopad 14, 2012, 12:55:43 »

hoces li mi poblize objasniti ovu recenicu. koliko znam ti si me kao posljednji bijednik porobio 4x,4sata nakon sto me tvoj dragi aga izbacio. znaci u 4 sata ujutro se digao radi toga.fuj
znaci li  to da:
1. po obicaju haluciniras
2. usao si na agin acc i ti napravio bitku s njegovim racunom. znaci da veliki ratnik , koji je cijelu eru skupio 9000 MP, a imao vojsku od 3M vojnika, nije ni taj zadnji napad odradio ,vec si to vio ti  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*


ma ti si postao senilan,...ne znas vise ni ko te koliko puta udario,..i koliko si zlata prisilno donirao,... Grin
prvi put deera,te poderao,...
5 dana poslije je bila moja posjeta,...koja je i uslikana,..
cuo sam da suseno grozdze osvjezava memoriju,pa kupi si i pojedi koji kilogram,prije nego sto napises post,... Cheesy
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #50 na: Listopad 14, 2012, 01:40:14 »

ma ti si postao senilan,...ne znas vise ni ko te koliko puta udario,..i koliko si zlata prisilno donirao,... Grin
prvi put deera,te poderao,...
5 dana poslije je bila moja posjeta,...koja je i uslikana,..
cuo sam da suseno grozdze osvjezava memoriju,pa kupi si i pojedi koji kilogram,prije nego sto napises post,... Cheesy

nije mi jasno svijet je zavrsio a vi se jos prepucavate  Grin Grin Grin Grin pa horus je pobjednik i pomiri se sa time bio je najveci farmer tog svijeta ti si drugi i ok ajde da se prepucavate tko je bolji ratnik  Grin Grin Grin nego moja kuruza je bolje uspjela  Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #51 na: Listopad 14, 2012, 01:44:37 »

nemoj da vas edi vidi o cemu se prepucavate  Grin Grin Grin
Evidentirano
tajson7
Private
*

Karma: +10/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #52 na: Listopad 29, 2012, 09:33:31 »

Kad zavrsim sa postovima za Cro/Serb 1 napisacu nesto vise i za ovaj realm jer vidim da se neki previse hvale na ovom Forumu sta su ucinili.
Evidentirano
tomeooo
Private
*

Karma: +4/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #53 na: Listopad 29, 2012, 09:46:01 »

Kad zavrsim sa postovima za Cro/Serb 1 napisacu nesto vise i za ovaj realm jer vidim da se neki previse hvale na ovom Forumu sta su ucinili.
jedva čekam  Grin Grin Grin
Evidentirano
DeeRaa
Gost
« Odgovor #54 na: Listopad 30, 2012, 12:41:27 »

hoces li mi poblize objasniti ovu recenicu. koliko znam ti si me kao posljednji bijednik porobio 4x,4sata nakon sto me tvoj dragi aga izbacio. znaci u 4 sata ujutro se digao radi toga.fuj
znaci li  to da:
1. po obicaju haluciniras
2. usao si na agin acc i ti napravio bitku s njegovim racunom. znaci da veliki ratnik , koji je cijelu eru skupio 9000 MP, a imao vojsku od 3M vojnika, nije ni taj zadnji napad odradio ,vec si to vio ti  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

1. ja haluciniram Grin http://prntscr.com/ii71w da imao sam vojsku od 3M i malčice više vojnih kkkk
2. ja ulazim na agin acc da te robim sa imperskom vojskom ...Grin e ljudi dragi ovo još nisam čuo Grin
ali ja te nisam porobio uopće Grin ... samo sam ti uzeo 40m golda i odma donirao u riznicu ... kkkkk
« Zadnja izmjena: Listopad 30, 2012, 12:43:25 od DeeRaa » Evidentirano
DeeRaa
Gost
« Odgovor #55 na: Listopad 30, 2012, 12:48:21 »

naravno, tu sam da se zabavim, i dokle god mi bude zabavno igrat cu IO. naravno da si budala ako se zivciras. ako ti ne valja okruzenje , pokusas utjecati na njega da ga promjenis, ako ne mozes , odes ili odustanes.
no primjetio sam da ti nisi ovdije da se zabavis vec da lijecis neke svoje frustracije iz stvarnog zivota. zbog toga su pretezno mete tvojih napada racuni na kojima igraju zene. i to napadi i kad ima smisla napadati i kad nema. no ti znas zasto si takav. moje je samo da upozorim ostale igrace na tebe, a oni neka odluce, oce li se zabavljati ili zivcirati igrajuci s tobom
reci to gružanima da su na njihovim acc pretežno žene Grin ... a reko sam već da se živciram zbog tebe i takvih i uopće ne mislim mijenjati okruženje XD pogotovo, opet kažem zbog tebe i takvih ...
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #56 na: Listopad 30, 2012, 01:40:07 »

reci to gružanima da su na njihovim acc pretežno žene Grin ... a reko sam već da se živciram zbog tebe i takvih i uopće ne mislim mijenjati okruženje XD pogotovo, opet kažem zbog tebe i takvih ...
*hmm*  *freak*
Evidentirano

Vrapche
DeeRaa
Gost
« Odgovor #57 na: Studeni 13, 2012, 10:10:55 »

vidi ovog vrabca Grin ... svakom loncu poklopac  Huh?
Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #58 na: Studeni 13, 2012, 10:20:00 »

e nije mi se dalo čitati, ali horus nemoj se svađati s drugima, neće ti nitko preorati farmu. Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
Juskee
Gost
« Odgovor #59 na: Studeni 13, 2012, 10:20:30 »

e nije mi se dalo čitati, ali horus nemoj se svađati s drugima, neće ti nitko preorati farmu. Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

 Cheesy Cheesy
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!