Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:20:05 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: broj igrača  (Posjeta: 2125 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
LordMarlock
Private
*

Karma: +1/-8
Offline Offline

Postova: 25


Profil Email
« na: Rujan 21, 2012, 02:04:03 »

Pitanje za moderatore:

Ima jako malo novih igrača na realmu - a navodno da je neki bug s registracijom u igri.

Bit će malo zeznuto za sklanjati vojsku, ako se ovako nastavi.

Imate li kakvo predviđeno rješenje?
Evidentirano
igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #1 na: Rujan 21, 2012, 06:23:56 »

Imaju ne napravit ama bas nista...   *tired*
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #2 na: Rujan 21, 2012, 08:39:23 »

trenutna situacija je raspusti vojsku ili neka ti neko posalje bitku na polje i upali zastitu i ne prelazi 999 bodova i tako jedno 3-4 mjeseca dok to ne poprava Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #3 na: Rujan 21, 2012, 11:32:13 »

trenutna situacija je raspusti vojsku ili neka ti neko posalje bitku na polje i upali zastitu i ne prelazi 999 bodova i tako jedno 3-4 mjeseca dok to ne poprava Grin Grin Grin Grin Grin

bas si mu pomogao,kako si uopce dobio tog trusteda?  *hmm*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #4 na: Rujan 21, 2012, 11:41:51 »

Pitanje za moderatore:

Ima jako malo novih igrača na realmu - a navodno da je neki bug s registracijom u igri.

Bit će malo zeznuto za sklanjati vojsku, ako se ovako nastavi.

Imate li kakvo predviđeno rješenje?
ako u realmu postoji bug, najbolje je ne igrati ga. skoro svaki tjedan se otvori neko novi realm. jednostavno, prestani igrati taj realm i registriraj se u drugome. jer ako u startu steka , takav ce biti cijelu eru. a ti ako si odlucio potrositi svoje vrijeme (i nesto novca) na igru , onda igraj tamo gdje od starta sve funkcionira kako treba
Evidentirano

Juskee
Gost
« Odgovor #5 na: Rujan 21, 2012, 11:44:24 »

ako u realmu postoji bug, najbolje je ne igrati ga. skoro svaki tjedan se otvori neko novi realm. jednostavno, prestani igrati taj realm i registriraj se u drugome. jer ako u startu steka , takav ce biti cijelu eru. a ti ako si odlucio potrositi svoje vrijeme (i nesto novca) na igru , onda igraj tamo gdje od starta sve funkcionira kako treba

ja mislim da on ne misli na bug nego misli na onemogucenu prijavu sto je izazvana linkovima za prijavu koji ne rade,a ne moze se regati u novi realm kao sto sam rekao linkovi ne rade  ;D
Evidentirano
LordMarlock
Private
*

Karma: +1/-8
Offline Offline

Postova: 25


Profil Email
« Odgovor #6 na: Listopad 03, 2012, 09:14:19 »

ja mislim da on ne misli na bug nego misli na onemogucenu prijavu sto je izazvana linkovima za prijavu koji ne rade,a ne moze se regati u novi realm kao sto sam rekao linkovi ne rade  ;D

upravo to!

hvala svima što ste se uključili u raspravu  Kiss Kiss
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!