Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 05:04:36 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: 1. ekonomski igrač u internacionalnom R82  (Posjeta: 4973 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #45 na: Rujan 22, 2012, 09:18:30 »

 Grin hahah ovaj horus još uvijek misli kako se mogla medalja osvojiti na prvenstvu, da mogla se , da nisi radio razdor u ekipi , tebi i tebi slični, sve u svemu dobro smo i prošli sa ovakvim igračima poput tebe,
I ne spominji moje ime uzaludno, jer niti sam htio biti vođa, neko samo igrač , dio tima, a što si se ti toliko busao u prsa, i bio bez ijednog vojnika, jako si mnogo pomogao u repki, e da, donacije su ti sve bile 0 , nula bodova doniranja, ni jednog vojnika kao ni golda, sad se opravdaj pred svekolikom narodom, da kako veliki Horus sa nijednom donaciom je mislio osvojiti svjetski kup.
Za razliku od Anubisa, za kojeg bi se moglo reći je žrtvovao svoju vojsku za dobrobit Hrvatske, i za to mu svaka čast, bez obzira što ga nemogu smisliti nakon onoga što mi je uradio, osveta će mi biti slađa,kad ga ulovim u jednom od svijetova.
A ti Anubise , što se obraćam tebi, ne obraćam se kao moderator, nego kao privat osoba, jer funkcija moderatora se zna i ja je savjesno obavljam, moj je riječnik ipak daleko na višem nivou od tvoga, dakle uči se od boljih, kao što te ja mogu učiti o Imperiji mnogo toga, a i mrki te može učiti mnogo čemu, recimo ratovanju, zato te pozivamo u R 5 ili dođi u betta 111, pa da pošteno bacimo koji rat, onako iz zabave, i da sve te predrasude ko je bolji a ko ne, više stavimo javnosti na vidjelo,ok? pokupio si se u svijet gdje mala dječica igraju pa se oživljavaš na njima, dođi tamo gdje igraju pravi frajeri.  Grin
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #46 na: Rujan 22, 2012, 09:23:30 »

Što se tiće proxy-a i njegovog bananja, u mnogo čemu nije bilo toga smisla i gubilo je draž foruma u slobodnom izričaju našeg jezika. Kome nije jasna ligvistika našega izražaja ima se knjiga pa čitajte. Sve u svemu ja sam daleko liberalniji i dopuštao sam naš slobodni izričaj,jer je poseban i jedini u svijetu za razliku od ostalih jezika. Molim lijepo, postoji doza lijepog i ružnog ponašanja na forumu kao i doza do kuda vrijeđanje može ići, teške prostote namijenjene pojedincu ili ekipi nisu dozvoljene. Tako netko neće nitko tolerirati, upozorim prije toga osobu, jer svi nekada unesemo prvo emocije u pisanje pa se smirimo, pokazalo se uspješnim, pa nam forum koliko toliko sada i diše sa našim kakvim takvim razgovorima, bili oni glupi, pametni, nesmisleni ili nešto treće, to je totalno sada nebitno, zato i forum služi za rasprave i mišljenja kao i za pisanje svega i svačega.
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #47 na: Rujan 22, 2012, 11:36:11 »

Grin hahah ovaj horus još uvijek misli kako se mogla medalja osvojiti na prvenstvu, da mogla se , da nisi radio razdor u ekipi , tebi i tebi slični, sve u svemu dobro smo i prošli sa ovakvim igračima poput tebe,
I ne spominji moje ime uzaludno, jer niti sam htio biti vođa, neko samo igrač , dio tima, a što si se ti toliko busao u prsa, i bio bez ijednog vojnika, jako si mnogo pomogao u repki, e da, donacije su ti sve bile 0 , nula bodova doniranja, ni jednog vojnika kao ni golda, sad se opravdaj pred svekolikom narodom, da kako veliki Horus sa nijednom donaciom je mislio osvojiti svjetski kup.
Za razliku od Anubisa, za kojeg bi se moglo reći je žrtvovao svoju vojsku za dobrobit Hrvatske, i za to mu svaka čast, bez obzira što ga nemogu smisliti nakon onoga što mi je uradio, osveta će mi biti slađa,kad ga ulovim u jednom od svijetova.
Neki su odlučili ratovati i objavljivati ratove ( ratove smo odlično odradili ) a neki su bili farmeri i skupljali eko bodove... a nitko se nije sjetio donacije vojske i osvajanje dvoraca  *hmm* ...  dok nije bilo prekasno - svi dvorci zauzeti i uz to smo izgubiti previše vojske osvajanjem talijanskog .
Imali smo 4 puta manje vojske od rumunja i vjerojatno 7 puta manje od bugara  Smiley

http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=4532.0
« Zadnja izmjena: Rujan 22, 2012, 11:37:49 od Igor245 » Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #48 na: Rujan 22, 2012, 11:47:08 »

Neki su odlučili ratovati i objavljivati ratove ( ratove smo odlično odradili ) a neki su bili farmeri i skupljali eko bodove... a nitko se nije sjetio donacije vojske i osvajanje dvoraca  *hmm* ...  dok nije bilo prekasno - svi dvorci zauzeti i uz to smo izgubiti previše vojske osvajanjem talijanskog .
Imali smo 4 puta manje vojske od rumunja i vjerojatno 7 puta manje od bugara  Smiley

http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=4532.0
nismo osvojili jer sam ja odustao na kraju to vam nikad nije palo na pamet zasto nismo osvojili zar ne ? Tongue Embarrassed
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #49 na: Rujan 22, 2012, 11:49:58 »

podsjecam jos jedno prvi sam igrac cro tima koji je dobio na svjetskom medalju  Tongue Tongue,i to bugara raspizdio  Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #50 na: Rujan 22, 2012, 04:33:19 »

Što se tiće proxy-a i njegovog bananja, u mnogo čemu nije bilo toga smisla i gubilo je draž foruma u slobodnom izričaju našeg jezika. Kome nije jasna ligvistika našega izražaja ima se knjiga pa čitajte. Sve u svemu ja sam daleko liberalniji i dopuštao sam naš slobodni izričaj,jer je poseban i jedini u svijetu za razliku od ostalih jezika. Molim lijepo, postoji doza lijepog i ružnog ponašanja na forumu kao i doza do kuda vrijeđanje može ići, teške prostote namijenjene pojedincu ili ekipi nisu dozvoljene. Tako netko neće nitko tolerirati, upozorim prije toga osobu, jer svi nekada unesemo prvo emocije u pisanje pa se smirimo, pokazalo se uspješnim, pa nam forum koliko toliko sada i diše sa našim kakvim takvim razgovorima, bili oni glupi, pametni, nesmisleni ili nešto treće, to je totalno sada nebitno, zato i forum služi za rasprave i mišljenja kao i za pisanje svega i svačega.
evo da se u necemu slazemo,  u proxyjevom nacinu rada. Grin inace vidim na vise mjesta na forumu, kako pise da si ti dosao umjesto proxya. sto nije istima. proxy  nije degradiran, on je idalje GM , a ti to nisi .Goronja ima jednu funkciju, teme u razgovoru, ništa drugo. van teme razgovor , goronja je obican clan kao i drugi. a osim sto se prepucava tu sa par clanova , nisamvidio da  bas pomaze i odgovara novim igracima na pitanja. ispravite me u ovom zadnjem ako grijesim
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #51 na: Rujan 22, 2012, 06:03:09 »

evo da se u necemu slazemo,  u proxyjevom nacinu rada. Grin inace vidim na vise mjesta na forumu, kako pise da si ti dosao umjesto proxya. sto nije istima. proxy  nije degradiran, on je idalje GM , a ti to nisi .Goronja ima jednu funkciju, teme u razgovoru, ništa drugo. van teme razgovor , goronja je obican clan kao i drugi. a osim sto se prepucava tu sa par clanova , nisamvidio da  bas pomaze i odgovara novim igracima na pitanja. ispravite me u ovom zadnjem ako grijesim
Griješiš,jer večina pitanja dolaze meni na privat. Toliko o tome.
Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #52 na: Rujan 22, 2012, 08:09:45 »

nekenjajte po proxyu......covjek je zasluzeno bio moderator.....i dobro je radio posao....iako me baniro 2 puta.....al zasluzeno....
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #53 na: Rujan 22, 2012, 08:32:46 »

i mene ko zna koliko,al ko me nije sve baniro. Lips Sealed  duga mi jezicina  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!