Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 06:26:22 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ovo nije pitanje  (Posjeta: 19410 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« na: Rujan 06, 2012, 01:13:10 »

ova igra je od najbolje igre na netu pretvorena u igru za bogate ili podatne pa u igru na sreću i sad za kraj u igru na kontroliranu sreću. sve u svemu završim ovu eru i više nikada ne igram ovo  Lips Sealed , a i isto ću reći svima koje znam. baš ste super
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #1 na: Rujan 06, 2012, 02:26:56 »

mozda se ne moze igrati u toj mjeri da budes kompetitivan, ali se moze igrati za gust Wink sa manje bodova je igra i zanimljivija, barem meni  [:-}
Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #2 na: Rujan 06, 2012, 06:06:32 »

escobar je super rekao a i licancin  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #3 na: Rujan 06, 2012, 08:30:48 »

ova igra je od najbolje igre na netu pretvorena u igru za bogate ili podatne pa u igru na sreću i sad za kraj u igru na kontroliranu sreću. sve u svemu završim ovu eru i više nikada ne igram ovo  Smiley , a i isto ću reći svima koje znam. baš ste super

nazalost odavno je tako a postaje sve gore,tj sve skuplje,...ostavljena je mogucnost da uopce ne uzimas dijamante  sto je pozitivno,ali ako ikad pozelis na individualnom ili saveznom nivou napraviti nesto vise,pisi propalo,...
svaka druga novost je vezana za povecanu potrosnju dijamanata,...neko je dao prijedlog da se za dijamante mogu kupovati resursi,.. Grin,...poprilicno suludo ali jako blizu realnosti,...
ako vec poskupljuju igru trebali bi puno vise truda uloziti da od nje naprave impresivnu igru,...3d simulacije,(ako to i zahtjeva obavezni download igre )bolje servere,online casopise za IO,..300 drugih stvari,...ako vec zele vise NEKA ULOZE VISE,....iako snaga ove igre nema veze s njenom grafikom,mogli su dosad izbaciti one kockice koje predstavljaju vojne jedinice kad ide vrhunac igre,BITKA,...sigurno su sposobni smislit nesto bolje za lovu koju dobiju,.I puno drugih stvari,..ALI;::::
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #4 na: Rujan 06, 2012, 10:35:59 »

Provjereno ... može se sakupiti 8,4 M ekonomskih bodova bez ijednog kupljenog dijamanta , s tim da ti na kraju ostane nepotrošeno i ~200 zarađenih dijamanata .
u cro3 je to bilo dovoljno da bude najviše eko bodova u svijetu.
svijet je trajao nekih 9 mjeseci.
Evidentirano

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #5 na: Rujan 06, 2012, 11:40:47 »

Provjereno ... može se sakupiti 8,4 M ekonomskih bodova bez ijednog kupljenog dijamanta , s tim da ti na kraju ostane nepotrošeno i ~200 zarađenih dijamanata .
u cro3 je to bilo dovoljno da bude najviše eko bodova u svijetu.
svijet je trajao nekih 9 mjeseci.

otvoren je svijet za igrace iz kambodze,...realm 101,...u prosloj eri prvoplasirani je bez dijamanata skupio 17 mil ekonomskih,inace u tom svijetu su zabranjeni napadi i ne radi se vojska,.....

DAJ igore,,...bjezi..........
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #6 na: Rujan 06, 2012, 11:45:36 »

 
otvoren je svijet za igrace iz kambodze,...realm 101,...u prosloj eri prvoplasirani je bez dijamanata skupio 17 mil ekonomskih,inace u tom svijetu su zabranjeni napadi i ne radi se vojska,.....

DAJ igore,,...bjezi..........

Grin Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #7 na: Rujan 07, 2012, 12:34:10 »

hehehehehh dobraaaaa
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #8 na: Rujan 07, 2012, 06:14:50 »

otvoren je svijet za igrace iz kambodze,...realm 101,...u prosloj eri prvoplasirani je bez dijamanata skupio 17 mil ekonomskih,inace u tom svijetu su zabranjeni napadi i ne radi se vojska,.....

DAJ igore,,...bjezi..........

U mom slučaju riječ je o svijetu za igrače iz hrvatske,...realm 16,...u prosloj eri prvoplasirani je bez dijamanata skupio 8,4 mil ekonomskih,inace u tom svijetu su dopušteni napadi i radi se vojska,.....
evo jedne fotke kako je to tamo izgledalo
Evidentirano

angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #9 na: Rujan 07, 2012, 12:08:44 »

Pa za 100 kn mjesečno se može igrati World of warcraft. Ovdje ti treba bar 500kn mjesečno. Ipak, najveći mi je bed napustiti ekipu, tako da ćemo morati napraviti masovnu migraciju na neku drugu igru ili nešto slično. Stvar je u tome da trenutno puno boljih browser igrica ima na netu k'o korova, i većina njih su jeftinije od imperije. Igrice sa puno više opcija i inovacija. Ove novije imaju kao sredstvo plaćanja jedino Pay pal tako da pretpostavljam da bar na početku puno manje ljudi kupuje kredite, pa je time i puno balansiraniji razvoj igrača. Ipak, takve igrice koje su tek nedavno krenule imaju puno manje igrača. Možda 300-tinjak u cijelom svijetu. I kad se od toga oduzmu oni koji odustanu nakon par tjedana, svijet ti se svede na 20 igrača. Za mene još jedna era u r82 i idem na stolac. Mogao sam si već kupiti sve konzole koje su trenutno na tržištu za pare koje sam dao bugarima.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #10 na: Rujan 07, 2012, 09:21:39 »

Pa za 100 kn mjesečno se može igrati World of warcraft. Ovdje ti treba bar 500kn mjesečno. Ipak, najveći mi je bed napustiti ekipu, tako da ćemo morati napraviti masovnu migraciju na neku drugu igru ili nešto slično. Stvar je u tome da trenutno puno boljih browser igrica ima na netu k'o korova, i većina njih su jeftinije od imperije. Igrice sa puno više opcija i inovacija. Ove novije imaju kao sredstvo plaćanja jedino Pay pal tako da pretpostavljam da bar na početku puno manje ljudi kupuje kredite, pa je time i puno balansiraniji razvoj igrača. Ipak, takve igrice koje su tek nedavno krenule imaju puno manje igrača. Možda 300-tinjak u cijelom svijetu. I kad se od toga oduzmu oni koji odustanu nakon par tjedana, svijet ti se svede na 20 igrača. Za mene još jedna era u r82 i idem na stolac. Mogao sam si već kupiti sve konzole koje su trenutno na tržištu za pare koje sam dao bugarima.
ne samo to...i guza te boli cijelo vrijeme..koliko daješ bugarima   Cheesy
Evidentirano

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #11 na: Rujan 07, 2012, 09:52:45 »

odvuce me ovaj igore s teme,...navodi svoj neki licni uspjeh,nisi uopce solidaran...znaci,ako za 9 mjeseci nisi nikad imao premium,nisi nikad uzeo 10 sati proizvodnje ,nikad nisi prodao carskom trgovcu rese za 5 dijamanata,nikad nisi otvorio poklon iz hrama za 5 dij. nikad nisi iskoristio ni dijamante koje dobijes dnevnom prijavom na racun(kazes da ti je ostalo 200 kom) a zavrsio si kao prvoplasirani u realmu s 8.4 mil bodova,..onda ne znam koji je komentar od ova 3 najbolji:

1. igore ti si genije,...ako bolje napredujes od igraca koji uzimaju dijamante, Grin
2.okruzio si se 200 federacija,milujes svacije hm,...ruke,xd,drzis rekord u poslanim napadima na goldove i visis 18h online 9mj.i u tom realmu konkurencija i  brojnost igraca je jako slaba
3.ti si pacenik,...koji se patio 9 mj.

a taj link sto si pokazao ,pretpostavljam da  zelis prikazat  vojsku koju si skupio ili sta,...al me cudi da nisi kao nomad imao neku BOLJU BITKU staviti,...napadas s 700k kata 50k kata,..nema se sta vidjet tu,...
a i vojska po sastavu,ako je to skoro sve sto si imao je losa,mada je broj kata respektabilan,..al protiv ozbiljnog nomada ili impera si katastrofa,...
mada nikog ne interesuje tvoja vojska,..pokazi neka prava rokanja ,npr nesto poput ovoga,svaka bitka je pobjedniku donijela medalju a ovo je samo 10 prvih bitki koje sam uzeo,..pola ere je odmaklo zasada,..i nekom drugom prilikom postavim opsirniji post o tome,...

http://img838.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=screenhunter68sep072006.jpg



Evidentirano

crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #12 na: Rujan 07, 2012, 09:59:27 »

broj 2 je jegor!!  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin hahahahaahhahahahahahahahahahahah koji car!
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #13 na: Rujan 07, 2012, 10:07:06 »

odvuce me ovaj igore s teme,...navodi svoj neki licni uspjeh,nisi uopce solidaran...znaci,ako za 9 mjeseci nisi nikad imao premium,nisi nikad uzeo 10 sati proizvodnje ,nikad nisi prodao carskom trgovcu rese za 5 dijamanata,nikad nisi otvorio poklon iz hrama za 5 dij. nikad nisi iskoristio ni dijamante koje dobijes dnevnom prijavom na racun(kazes da ti je ostalo 200 kom) a zavrsio si kao prvoplasirani u realmu s 8.4 mil bodova,..onda ne znam koji je komentar od ova 3 najbolji:

1. igore ti si genije,...ako bolje napredujes od igraca koji uzimaju dijamante, Grin
2.okruzio si se 200 federacija,milujes svacije hm,...ruke,xd,drzis rekord u poslanim napadima na goldove i visis 18h online 9mj.i u tom realmu konkurencija i  brojnost igraca je jako slaba
3.ti si pacenik,...koji se patio 9 mj.

a taj link sto si pokazao ,pretpostavljam da  zelis prikazat  vojsku koju si skupio ili sta,...al me cudi da nisi kao nomad imao neku BOLJU BITKU staviti,...napadas s 700k kata 50k kata,..nema se sta vidjet tu,...
a i vojska po sastavu,ako je to skoro sve sto si imao je losa,mada je broj kata respektabilan,..al protiv ozbiljnog nomada ili impera si katastrofa,...
mada nikog ne interesuje tvoja vojska,..pokazi neka prava rokanja ,npr nesto poput ovoga,svaka bitka je pobjedniku donijela medalju a ovo je samo 10 prvih bitki koje sam uzeo,..pola ere je odmaklo zasada,..i nekom drugom prilikom postavim opsirniji post o tome,...

http://img838.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=screenhunter68sep072006.jpg





a slepao se decko cijelu eru,kada smo svi donirali vojsku on je presao u vodstvo ukupnog poretka i nije htio donirat vojsku....izbacili smo ga van i nakon par dana sta smo napravili iznova nesto vojske smo ga spustili tamo gdje je i zasluzio bit Grin Grin
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #14 na: Rujan 07, 2012, 10:07:46 »

odvuce me ovaj igore s teme,...navodi svoj neki licni uspjeh,nisi uopce solidaran...znaci,ako za 9 mjeseci nisi nikad imao premium,nisi nikad uzeo 10 sati proizvodnje ,nikad nisi prodao carskom trgovcu rese za 5 dijamanata,nikad nisi otvorio poklon iz hrama za 5 dij. nikad nisi iskoristio ni dijamante koje dobijes dnevnom prijavom na racun(kazes da ti je ostalo 200 kom) a zavrsio si kao prvoplasirani u realmu s 8.4 mil bodova,..onda ne znam koji je komentar od ova 3 najbolji:

1. igore ti si genije,...ako bolje napredujes od igraca koji uzimaju dijamante, Grin
2.okruzio si se 200 federacija,milujes svacije hm,...ruke,xd,drzis rekord u poslanim napadima na goldove i visis 18h online 9mj.i u tom realmu konkurencija i  brojnost igraca je jako slaba
3.ti si pacenik,...koji se patio 9 mj.

a taj link sto si pokazao ,pretpostavljam da  zelis prikazat  vojsku koju si skupio ili sta,...al me cudi da nisi kao nomad imao neku BOLJU BITKU staviti,...napadas s 700k kata 50k kata,..nema se sta vidjet tu,...
a i vojska po sastavu,ako je to skoro sve sto si imao je losa,mada je broj kata respektabilan,..al protiv ozbiljnog nomada ili impera si katastrofa,...
mada nikog ne interesuje tvoja vojska,..pokazi neka prava rokanja ,npr nesto poput ovoga,svaka bitka je pobjedniku donijela medalju a ovo je samo 10 prvih bitki koje sam uzeo,..pola ere je odmaklo zasada,..i nekom drugom prilikom postavim opsirniji post o tome,...

http://img838.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=screenhunter68sep072006.jpg

Sve ovo podebljano je istina hehe ...zapravo lažem, 5-6 puta sam uzeo 10 sati proizvodnje za one zarađene dijamante
Moj cilj je bio čisto ekonomski poredak , a ova gore bitka i jest napad na "gold" Smiley
Nisam napao niti jednog aktivnog igrača u svijetu !! da jesam vjerojatno bi puno pao u poredku jer nebi mogao obnoviti vojsku bez dijamanata...
Na žalost nisam završio svijet s 8,4M eko bodova jer postoji ova igra gospodar svijeta , savezna vojska i slično
Ne napredujem bolje od igrača koji uzimaju dijamante već ih malo pomalo dostižem i dobru večinu prestignem ovako i onako .. pod uvjetom da me ne robe i uništavaju vojsku Smiley
Bio sam običan član u savezu cijelu eru tako da nisam birao s kim ću imati mirovni / federaciju
« Zadnja izmjena: Rujan 07, 2012, 10:19:36 od Igor245 » Evidentirano

 Str: [1] 2 3 ... 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!