Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:11:33 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: bug sa slanjem vojske  (Posjeta: 2067 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
N1meria
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« na: Svibanj 17, 2012, 07:26:54 »

interesuje me da ako moze mi se proveri sta se desilo i zasto je tako ispalo:
u ratu smo i napad je isao na mene i cekala sam do 20ak sec pre napada da pomerim vojsku, slala sam je u bitku na polje ka drugom igracu, odabrala sam napad i selektovala strelce i kataprahte koje sam zelela da sklonim i kada sam kliknula posalji samo mi je zatvorio prozor napada u tvrdjavi, posto sam videla da nema plave ikonice, tj da mi se vojska nije pomerila, ponovo sam uradila isto i ponovo je samo zatvorio prozor za napad ali vojsku nije poslao i tada je vec dosao napad na mene koji je dolazio...
kada sam se relogovala radilo je ok posle toga, ali tada je vec bilo kasno i izgubila sam vojsku i dala bez veze vojne bodove protivniku...
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #1 na: Svibanj 17, 2012, 07:49:59 »

zanimljivo i meni se nekad dogode cudne stvari ali se uvijek izađem i opet uđem i sve je u redu  Grin Grin
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #2 na: Svibanj 17, 2012, 07:50:14 »

to se isto dogodilo mom igracu sinoc u svijetu 15x4 i njemu nije bilio jasno bilo je 30 sec do kraja napada i odjednom nista i samo bum
Evidentirano
N1meria
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #3 na: Svibanj 17, 2012, 08:52:24 »

da bas o svetu 15 (x4) i pricam, s tim da je meni jednostavno gasio kako stignem dugme 'bitka na polje' da posaljem vojsku ugasio bi mi prozor unutar igre...

zanimljivo i meni se nekad dogode cudne stvari ali se uvijek izađem i opet uđem i sve je u redu  Grin Grin
pazi to je druga prica, ali ovo je sada mene kostalo vojske i dala sam vojne bodove neprijatelju u ratu...
a i nisam imala vremena bas da ugasim i upalim ponovo Sad
da je obicna situacija iskulirala bih skroz, ovako posto je bilo u ratu morala sam da postujem, jer ne bih volela da se ponovi, ne samo meni vec i drugima, veoma je bzvz nacin da se izgubi vojska i poklone vojni bodovi...
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #4 na: Svibanj 17, 2012, 09:42:40 »

interesuje me da ako moze mi se proveri sta se desilo i zasto je tako ispalo:
u ratu smo i napad je isao na mene i cekala sam do 20ak sec pre napada da pomerim vojsku, slala sam je u bitku na polje ka drugom igracu, odabrala sam napad i selektovala strelce i kataprahte koje sam zelela da sklonim i kada sam kliknula posalji samo mi je zatvorio prozor napada u tvrdjavi, posto sam videla da nema plave ikonice, tj da mi se vojska nije pomerila, ponovo sam uradila isto i ponovo je samo zatvorio prozor za napad ali vojsku nije poslao i tada je vec dosao napad na mene koji je dolazio...
kada sam se relogovala radilo je ok posle toga, ali tada je vec bilo kasno i izgubila sam vojsku i dala bez veze vojne bodove protivniku...
Jedino što mi pada na pamet je da stranica nije bila neko vrijeme osvježena i da nije dalo slati napad jer je bilo unutar 5 sekundi do napada. Ako mi pošalješ korisničko ime, svijet, tko te je napao i otprilike kad, možda mogu u uredu vidjeti.
Evidentirano

N1meria
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #5 na: Svibanj 17, 2012, 11:06:52 »

stranica je bila osvezena mozda 1 min ranije i pre toga skoro svaki min od kada sam bila videla napad da bih mogla znati tacno kada je napad dolazio po vremenu servera radi koordinacije sa ljudima iz saveza...
ime je isto kao i ovde: N1meria
svet je: blitz 15 (x4)
napao me je igrac:    ArTur01986
a vreme napada je: 20:10, 17/05/2012 po vremenu servera
« Zadnja izmjena: Svibanj 17, 2012, 11:09:17 od N1meria » Evidentirano
N1meria
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #6 na: Svibanj 18, 2012, 10:35:44 »

da li se nesto desilo povodom moje molbe??
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #7 na: Svibanj 19, 2012, 12:59:52 »

da li se nesto desilo povodom moje molbe??
Pitao u uredu. Nažalost u logovima su samo radnje koje su prošle - ove neuspjele nema u logovima i ne možemo vidjeti vrijeme pokušaja. Tako da ne možemo znati je li bilo unutar 5 sec, d ali suse zvlesirali java ili flash... Tako da nije moguće niti provjeriti niti bilo što drugo.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!