Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 07:47:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: porobljavanje  (Posjeta: 5764 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #15 na: Travanj 30, 2012, 03:06:33 »

pa ti imas ove od 300k...pa njih roka Lips Sealed ..i to tako ide..nevidim u cem je problem...
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #16 na: Travanj 30, 2012, 03:27:45 »

ahahaahhaha kakav si ti lik ... sta ti mislis da su ostali se stalno tukli protiv slabijih od sebe . Da si imalo snalazljiv znao bi to iskoristit u svoju korist Smiley . Ja sam i sam krenuo 3 mjeseca od pocetka ere . Dok su ovi vec imali po milju ekonomskih ja sam imao 10 k xD ... Non stop sam se klao sa jacima od sebe , pa evo jos uvijek to radim . I potpuno se slazem sa mala_tina ... ako vec nemos te sto imaju masu ekonomskih i vojnih , rokaj ove svoj rang ... A ako nemos ni to , a cuj ... Pocni onda igrat farmwill Grin
Evidentirano
da75da
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 20


Profil
« Odgovor #17 na: Travanj 30, 2012, 03:32:25 »

To i radim ja ganjam slabije od sebe ali kuda to vodi.
Nije mi jasno čemu takav otpor prijedlogu da se za POROBLJAVANJE NE DOBIJAJU VOJNI BODOVI
Neka rade i dalje porobe to ga je bilo i biće ali idemo malo igru učiniti zanimljivijom da se vrati ono dobro doba kad smo morali malo i strategiju razvijati međusobno kako uhvatiti nekome vojsku, akcije zajedničke radit i slično.
Evidentirano
vuleta
Sergeant
**

Karma: +4/-28
Offline Offline

Postova: 88


Profil
« Odgovor #18 na: Travanj 30, 2012, 03:35:28 »

pa dobijaju se samo u ratu..u tome i je stvar..a ti ide u neki savez di se ne ratuje pa neces tako prolazit.i nađi si zastitu..zamoli nekoga za pomoc i lovite toga..nece vise napadat kad ga ulovite jedamput ili dvaput
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #19 na: Travanj 30, 2012, 03:43:02 »

To i radim ja ganjam slabije od sebe ali kuda to vodi.
Nije mi jasno čemu takav otpor prijedlogu da se za POROBLJAVANJE NE DOBIJAJU VOJNI BODOVI
Neka rade i dalje porobe to ga je bilo i biće ali idemo malo igru učiniti zanimljivijom da se vrati ono dobro doba kad smo morali malo i strategiju razvijati međusobno kako uhvatiti nekome vojsku, akcije zajedničke radit i slično.

evo jos jedna tvoja provala ... Sta recimo ti upecas nekome vojsku na porobu i nedobijes 20 k vojnih , jel bi bio sretan radi toga ? A za sve postoji razlog tako i za dobijanje vojnih za porobljenu populaciju ... neke nemos uhvatit , pa ih izrobis da bi dobio prednost u ratu ... tako stvari stoje i nevidim uopce razlog zasto bi se to mjenjalo . Jer nekada bas jedan porob od cak 15 vojnih bodova moze odluciti rat . No to se rijetko desava ahhahahah prije nekome vojska ode xD
Evidentirano
da75da
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 20


Profil
« Odgovor #20 na: Travanj 30, 2012, 04:06:30 »

uhvatiš vojsku svaka čast za taj dio dobiješ vojne bodovei sve što ide za bitku , ne uhvatiš vojsku dobiješ zlato od poroba i to je to
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #21 na: Travanj 30, 2012, 05:20:59 »

Sta recimo ti upecas nekome vojsku na porobu i nedobijes 20 k vojnih , jel bi bio sretan radi toga ?
Upecaj ti njemu vojsku na bitci na polju tko kaže da moraš ići na porob !?
Evidentirano

AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #22 na: Travanj 30, 2012, 05:28:59 »

Upecaj ti njemu vojsku na bitci na polju tko kaže da moraš ići na porob !?

pa dobro ima i u tome istine hihi ... ali ja vise volim jednim udarcem dvije muve Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #23 na: Travanj 30, 2012, 05:38:06 »

Zato postoje 3 opcije :
Napad na utvrdu
Porobi             ---   cilj : porobljavanje populacije ( nagrada zlato )
Bitka na polju   ---   cilj : hvatanje protivničke vojske na polju ( nagrada vojni bodovi, čast, ratni prihod )

Za porobljavanje se nebi trebalo dobivati ni vojni bodovi , ni čast , ni ratni prihod .
Evidentirano

vuleta
Sergeant
**

Karma: +4/-28
Offline Offline

Postova: 88


Profil
« Odgovor #24 na: Travanj 30, 2012, 06:35:02 »

ma ako je vojska nekom doma i nije porobljen..naravno da ces poslat porob da bi mu unistio vojsku..ako makne nije ti vojska mukte isla..platio si put do tamo i nazat..a ako ne makne dobijas ratni i zlato..cast ako je takva bitka di nisi prejak i sve ovisi o rasporedu tvoje vojske..sta imas...
Evidentirano
da75da
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 20


Profil
« Odgovor #25 na: Svibanj 01, 2012, 04:31:28 »

Hvala Igor245 na podršči. Tebe se sjećam kao poštenoj i opasnog suparnika kad sam počeo igrati imperiju. Drago mi je da si još tu.
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #26 na: Svibanj 01, 2012, 04:50:28 »

Hvala Igor245 na podršči. Tebe se sjećam kao poštenoj i opasnog suparnika kad sam počeo igrati imperiju. Drago mi je da si još tu.
Grin Grin Grin Grin Grin igor postenjacina
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #27 na: Svibanj 01, 2012, 04:56:37 »

Grin Grin Grin Grin Grin igor postenjacina
ljubomoran ? Grin
Evidentirano

kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #28 na: Svibanj 13, 2013, 03:31:47 »

Zato postoje 3 opcije :
Napad na utvrdu
Porobi             ---   cilj : porobljavanje populacije ( nagrada zlato )
Bitka na polju   ---   cilj : hvatanje protivničke vojske na polju ( nagrada vojni bodovi, čast, ratni prihod )

Za porobljavanje se nebi trebalo dobivati ni vojni bodovi , ni čast , ni ratni prihod .

zar ima ratnog prihoda od poroba?  Shocked
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!