Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 07:23:36 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: molim da se objani igracima zasto se zakljucavaju ili brisu teme forumu!  (Posjeta: 2948 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« na: Travanj 19, 2012, 04:14:30 »

iskeno to ne razumijem...zadnju moju temu ste izbrisali koja je govorila o istini..a istina boli......zaprijetili ste mi da ce te mi staviti bana na forum zbog cega....zbog toga sta stitite nekoga i zato sta govorim istinu..pricate mi da rijesavate ljudski pa ovim sta ste mi izbrisali temu to ste i dokazali...... Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #1 na: Travanj 19, 2012, 04:38:38 »

kokocar jasna mi je tvoja situacija...ali pusti...nema smisla...nemoj se živcirat radi nepoštenja....pusti ih nek uživaju...
« Zadnja izmjena: Travanj 20, 2012, 10:17:12 od dacmih » Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #2 na: Travanj 19, 2012, 04:46:34 »

ja ne zelim..ovo sta oni rade je jasni pokazatelj da ovo vise nema veze sa igranjem..ljudi trose novce i kupuju dijamante jel misle da ce time biti bolji...stvar se moze jos rijesiti ali treba rijesiti da se igra posteno..ovo sta sam ja danas dozivio cim se vise zalim tim vise imam napada pa onda neka mi neko dokaze da ovo nema veze sa namjestaljkom....ja se ne zalim sto sam napadnut ili porobljen ali ovo je samo dokaz jel se zalim na spomenuti savez i oni udaraju na mene.....neka mi neko onda odgovori dali sam upravu...i niko nece rijesiti nista jel ih nije briga kada se okrece do 100000 eura na kupnju dijamanta dnevno
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #3 na: Travanj 19, 2012, 05:29:59 »

moj dragi kokocar ,,,istina ti je vrlo jednostavna,,ovo sto sam procitao na forumu u zadnjih par dana ,,nema veze ni sa igrom ni sa zdravim razumom,,ocigledno je da je ovo vise bugarski forum nego hrvatski jer cim nesto reces da je istina odmah te napadaju na igri i odmah prijetnja ban na forum,,,,hahahahaha srammmmmmmmmmmmmmm nek vas budeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee *tired* *tired* *tired* *tired* *tired* *tired*
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #4 na: Travanj 19, 2012, 05:54:34 »

u pravu si jel ovo sta se radi to je sramota...on meni prica o postenju .....ja cu stati iza svake svoje izjave i jos cu mu dokazati....on meni niti sa jednim svojim argumentom nije dao dokaz da mu kazem upravu si...jel ono sta je sve spomenu ne pije vodu u to sam siguran...kada sam mu rekao da zaustavi napade..napadi su stali i evo koliko pricamo da nema varanja...svaka cast jel ovo je sramota
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #5 na: Travanj 19, 2012, 05:59:25 »

u pravu si jel ovo sta se radi to je sramota...on meni prica o postenju .....ja cu stati iza svake svoje izjave i jos cu mu dokazati....on meni niti sa jednim svojim argumentom nije dao dokaz da mu kazem upravu si...jel ono sta je sve spomenu ne pije vodu u to sam siguran...kada sam mu rekao da zaustavi napade..napadi su stali i evo koliko pricamo da nema varanja...svaka cast jel ovo je sramota
izvini, nisam u toku. mozes li ponovno napisati o cemu se radi!
Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #6 na: Travanj 19, 2012, 06:07:49 »

mogu...prekjucer smo uhvatili da imamo spijuna u nasem savezu i ok  pogrijesili smo sta smo ga primili....izbacili smo ga iz saveza i onda se on ponovno vratio da mu nitko nije pozivnicu poslao...stavljen je ban tom igracu zato sta je varao ali savez koji ga je poslao nije a to su darkenssi i nisu kaznjeni  jel ih se stiti..govorimo o tome da je ovo sve namjesteno da darkenssi dobe svijet..a to se danas dokazalo...danas dok sam tigeru pisao na private ujutro i otisao raditi vratio sam se i vidio da su mi sve proivincije opljackane i porobljene......ali razlog je to sta non stop pisem da darkenssi varaju i onda sam dobio to sta jesam...znaci zalio sam se .....kada sam mu napisao da zaustavi napade, tigeru osobno na private..napadi su stali...i onda ce oni meni reci da nije namjestaljka sve ovo jel se stite savez koji vara i objavljuje nacisticke sadrzaje..ovo je zalosno .......
« Zadnja izmjena: Travanj 19, 2012, 06:09:36 od kokocar » Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #7 na: Travanj 19, 2012, 06:22:41 »

mogu...prekjucer smo uhvatili da imamo spijuna u nasem savezu i ok  pogrijesili smo sta smo ga primili....izbacili smo ga iz saveza i onda se on ponovno vratio da mu nitko nije pozivnicu poslao...stavljen je ban tom igracu zato sta je varao ali savez koji ga je poslao nije a to su darkenssi i nisu kaznjeni  jel ih se stiti..govorimo o tome da je ovo sve namjesteno da darkenssi dobe svijet..a to se danas dokazalo...danas dok sam tigeru pisao na private ujutro i otisao raditi vratio sam se i vidio da su mi sve proivincije opljackane i porobljene......ali razlog je to sta non stop pisem da darkenssi varaju i onda sam dobio to sta jesam...znaci zalio sam se .....kada sam mu napisao da zaustavi napade, tigeru osobno na private..napadi su stali...i onda ce oni meni reci da nije namjestaljka sve ovo jel se stite savez koji vara i objavljuje nacisticke sadrzaje..ovo je zalosno .......
sam se nije mogao vratiti. osim vođe i 1. casnik i diplomat moze poslati poziv. pa to treba rijesiti u savezu.u ove 4 godine igre sam se ovdje svakakvih  Lips Sealed rija dozivio, ali cvrsto vjerujem da tiger nema nikakve veze s napadima i prestankom napada na tebe,
Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #8 na: Travanj 19, 2012, 06:28:12 »

nitko ga drugi put nije zvao i u to sam siguran ..a ovo drugo je to ti sada iskreno govorim tiger je umjesan jel ovo sta se danas desilo meni a i svi u svijetu 15 govore o tome svi je istina,,netreba ga braniti ..tiger ima interes, kakav neznam ali iskreno sta se tice tehnickih pitanja postujem ga ali ovo sta se desilo ovih dva dana nemogu mu reci hvala jel nista nije napravio da stvar rijes..ako je kaznio igraca da vara onda se treebao kazniti i savez...u to sam siguran da se stiti interes odredenih igraca u imperiji
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #9 na: Travanj 19, 2012, 11:03:35 »

nitko ga drugi put nije zvao i u to sam siguran ..a ovo drugo je to ti sada iskreno govorim tiger je umjesan jel ovo sta se danas desilo meni a i svi u svijetu 15 govore o tome svi je istina,,netreba ga braniti ..tiger ima interes, kakav neznam ali iskreno sta se tice tehnickih pitanja postujem ga ali ovo sta se desilo ovih dva dana nemogu mu reci hvala jel nista nije napravio da stvar rijes..ako je kaznio igraca da vara onda se treebao kazniti i savez...u to sam siguran da se stiti interes odredenih igraca u imperiji
ne mozes kazniti savez, ne postoji kolektivna odgovornost, samo osobna. Grin
Evidentirano

igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #10 na: Travanj 20, 2012, 12:45:15 »

Žalosno je to što se svi bunite !Svi znaju da ovo nije hrvatska igra i eto ti cjele priče neko mora pobjedit a to sigurno nečmo bit mi...
Admini na ovom forumu su samo pijuni koji rade dakle primaju plače hvala bogu i šta tu nekom nije jasno,da ti ne uplačuješ kredite nebi bilo ni imperije pa nebi imali šta komentirat ovdje...Svi vasi napori da sve bude prema pravilu ovdje ne prolaze...
Tako da šta god napiso protiv ne važi ti....  *WASSUP*
Evidentirano
BlackJaguar
Private
*

Karma: +14/-12
Offline Offline

Postova: 29



Profil
« Odgovor #11 na: Travanj 20, 2012, 01:05:16 »

Žalosno je to što se svi bunite !Svi znaju da ovo nije hrvatska igra i eto ti cjele priče neko mora pobjedit a to sigurno nečmo bit mi...
Admini na ovom forumu su samo pijuni koji rade dakle primaju plače hvala bogu i šta tu nekom nije jasno,da ti ne uplačuješ kredite nebi bilo ni imperije pa nebi imali šta komentirat ovdje...Svi vasi napori da sve bude prema pravilu ovdje ne prolaze...
Tako da šta god napiso protiv ne važi ti....  *WASSUP*

ne bi se složio u potpunosti... propusta ima i siguran sam da admini daju sve od sebe da riješe određene situacije. Kao i sve na internetu danas, i ova je igra podložna hakiranju, varanju i svemu što ubija u pojam nas poštene igrače. Sve real time igre imaju ovakve slučajeve no to ponekad ide iznad mogućnosti admina unatoč želji da se riješi problem. I mene smetaju određeni propusti i nepravilnosti ali to ja tako... nažalost
Evidentirano

I'm a straight razor, if you get too close to me...
igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #12 na: Travanj 20, 2012, 01:13:03 »

pa kad stalno nešt novo nameču a nije sprobano...Nije ni čudo što je puno bugova....
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #13 na: Svibanj 16, 2012, 09:19:13 »

znaci savjet svima, igrajte hrvatsko: npr. travijan. ne znam dali se tamo sto placa, ali ako se placa novac ostaje u zemlji
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #14 na: Svibanj 16, 2012, 11:41:15 »

travian hrvatskI? ajd nemoj tu laprdat gluposti i lagat ljude! otkud ti da je hrvatski? omfg   ...njemačka igra
Evidentirano

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!