Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 06:54:21 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Želim da mi objasnite ovo otkud jednom igracu toliko zlata u jednoj eri?  (Posjeta: 2338 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« na: Travanj 19, 2012, 07:07:25 »

http://prntscr.com/89n4o
 molim da mi se objasni ovo otkuda jednom igracu toliko zlata u jednoj eri ..kada znamo da troskovi odrzavanje vojske..gradnja i svega ostaloga kostaju dosta....želim detaljno objasnjenje na ovo..jel ovo sada ako era u blitz svijetu traje po prilici max 90 dana nema te mogucnosti da se toliko zlata skupi--znaci zelim detaljnjo objasnjenje kako je moguce da jedan igrac ima toliko zlata?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Travanj 19, 2012, 09:46:26 »

Tip ima 25 milijuna bodova. Kad razviješ 19 provincija i hrpu kolonija na dobar način + kupuješ jeftino a prodaješ skuplje, kasnije ne možeš uopće potrošiti sve resurse, pa niti zlato. S tim da sa 25milijuna on može dobiti i dosta zlata od saveznika.
Evidentirano

sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #2 na: Travanj 19, 2012, 11:08:59 »

hm da,,,,,,ali sa time da mu svaki dan treba 800m zlata na odrzavanje vojske,,,,mi smo ipak ovdje neki pocetnici pa je ok ako pitamo nesto sto smatramo nemgoucim npr za mene osobno,,,5 m katafra + ostala vojska,,,,,,sa time da je clan donirao preko 2 milijarde resursa,,,,ja kad sam vidio sve brojke sto je napravio,,,pa uhvatio sam se za glavu,,,u tako kratkom vremenu,,,sve to napravit,,,jednostavno ne znam kako:) ako netko moze neka mi napise na privatno ,,,da mogu i ja ,,,barem probat:)
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #3 na: Travanj 19, 2012, 12:35:27 »

http://prntscr.com/89n4o
 molim da mi se objasni ovo otkuda jednom igracu toliko zlata u jednoj eri ..kada znamo da troskovi odrzavanje vojske..gradnja i svega ostaloga kostaju dosta....želim detaljno objasnjenje na ovo..jel ovo sada ako era u blitz svijetu traje po prilici max 90 dana nema te mogucnosti da se toliko zlata skupi--znaci zelim detaljnjo objasnjenje kako je moguce da jedan igrac ima toliko zlata?


zlato nije problem cak i igrač od 10 mil bodova nakon ovih darova i dok vojska niej trosila mogao je nakupit 500 mil bez beda, tako da zlato nje problem , samo da drva po cijeni od 1.2 kolko su bika proda  od 10 sati jednih samo dobije 60 mil ... morao se nakupit jel mu treba za odrzavanje kada je prestala zastita
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #4 na: Travanj 19, 2012, 12:55:57 »

ja cu vama reci da je to naucna fantaskika sta pricate...iskreno cu vam reci da ovdje nisu ni dijamanti nego je neko hakirao da dode do resursa..znaci probio je zastitu...objasnit cu vam sada i ovo..ja sam pokupio 1 milijardu spijuna u prosloj eri..znaci da se isto tako moze da se desi sa resursim...i odgovor vas ne stoji..moze se probiti i hakirati svaki dio ..kako vojska tako i resursi.....a to  je neko napravio i u to sam siguran......ovo sta vi pricate nikako ne stoji...
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #5 na: Travanj 19, 2012, 01:01:13 »

anubis ispravak,,ovo je iz zavrsetka prosle ereo cemu pricamo ,,znaci na kraju,,,kad nema darova ni nista,,,
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #6 na: Travanj 19, 2012, 01:24:33 »

joj pusti ih ...pricaju nesto sta ljudi znaju odavno..treba prestati igrati jel je ovo cista namjestaljka.....koliko se ja vise zalim toliko  Lips Sealed  iz ureda mene vise dere.....halooo o cemu ti vise pricas i jedan i drugi..koga stiti samo sebe i svoje guzice......
Evidentirano
weedman1989
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #7 na: Rujan 14, 2012, 02:49:44 »

pomalo.ja znam tog lika.da ste vi vidili njegove pljacke nebite tako pricali.pa po vama svaki dobar igrac je cheater.
ljudi naucite se igrat i ne pisite gluposti.
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #8 na: Rujan 14, 2012, 03:25:12 »

u svjetu x4 max kamata po danu je 6 M golda x 100 dana u prosjeku koliko traju blic svjetovi je 600 M golda + 10 satna skrinje iz hramova prodaja resursa nista cudno jer kad uzmes u obzir da se na lutriji dobije i po 300 M golda na srecki ko je igrao tactical 129 koji jos traje budnubac je u 5 dana dobio dva puta na lutriji i to jednom 219 M drugi put 227 M golda a decko otvsra sve skrinje i sada ima 31 M bodova
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!