Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 04:56:49 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: trazim da se igraca stutsi iz _DARKNESS_ izbaci iz igre....  (Posjeta: 2437 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« na: Travanj 18, 2012, 06:54:36 »

sada trazim da se ga izbaci jel potice nacizam na svom profili.....objava njegova vide potice na mrznju i trazimo da mu se zabrani igranje.....ovo je sada prekrsilo sve norme igre i trazimo sankciju.........
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1 na: Travanj 18, 2012, 07:03:29 »

ovo je dokaz,,vide potice na mrznju i trazimo da mu se sankcionira svako igranje ...taj video uklonjen je na svim stranicama i strogo zabranjen

http://vbox7.com/play:7b75230f
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #2 na: Travanj 18, 2012, 07:22:45 »

Za to može dobiti avatar ili profil ban, pa više neće moći mijenjati profil ili stavljati poruke. I to će riješiti admini u uredu.
Molim te lijepo da prekineš prijavljivati igrače na forumu. Za prijavu igrača na bilo koji način postoji mail od igre za svaki jezik i privatne poruke + gumbi za prijavu avatara, uvredljivih poruka u igri. Javne prijave su zabranjene pravilima foruma.
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Travanj 19, 2012, 10:13:33 »

ovo je dokaz,,vide potice na mrznju i trazimo da mu se sankcionira svako igranje ...taj video uklonjen je na svim stranicama i strogo zabranjen

http://vbox7.com/play:7b75230f

Očito moram sve pregledati.

You never walk alone je i himna Liverpoola i poseban je događaj je čuti je na Anfieldu - to je inače himna huligana. A to što je netko na toj stranici ispod pjesme stavio kukasti križ, oprosti, na to niti ja, niti IO tim nemamo utjecaja. Niti ga je stavio taj igrač, već netko potpuno drugi. Ne da to podržavam, ali onda netko može komentirati linka na youtubeo koji ti staviš sa uvredom a ti dobiješ ban.
Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #4 na: Travanj 19, 2012, 03:57:09 »

odgovorit cu ti i ovo Sturmwehr nije napisao himnu liverpoola nego ovo je muzicar koji je obiljezio svoju karijeru nacizmom i zato smatram da si pogrijesio u svojoj izjavi ko i sve sta si do sada meni rekao.....ovo ti je dokaz o tome muzicaru ili rock bend

Sturmwehr
    Ovaj članak opisuje daleko pravu rock bend oružani napad, kapetan Tridesetogodišnjeg rata Pragu Studentenkompagnie vidjeti Johann Georg Kauffer oružanog napada .
Toranj obrana je desničarski stijena bend iz Gelsenkirchenu , koja je osnovana između 1993/94 Jens Brucherseifer i Rony Kramer. Informacije, koji je prekinuo bend u 2003, jer su netočni rad narodne solidarnosti u 2005 je objavljen. Bend je jedan od najstarijih i najpoznatijih skupina krajnje desno rock sceni. Za razliku od mnogih drugih bendova iz ove scene, igra i proizvodnja CD-a je relativno profesionalno. Sturmwehr objavio do sada oko 19 studijskih albuma i nekoliko best-of CD. Ona je također na promotivnom CD-u NPD puni usta? Izborni dan je payday! (2004), predstavljaju se s pjesmom.
Politička orijentacija uglavnom između nacionalista i nacisti . Kad bend svira glazbe električne gitare važnu ulogu u narednom uglavnom lada akustičnu gitaru za tečaj. Tri su članovi benda održavati bliski kontakt s ostalim zakon rock bendovima i radio u drugim projektima, kao što su Rajna, na primjer, štitnik, koma-stupac, prednji ili dizenterija trijumf.


i sada te molim jos jednom da ne pises neke stvari dok ne provjeris i meni ne smatraj glupim jel sam ti sada dokazo sve
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #5 na: Travanj 19, 2012, 04:10:26 »

Ok, ispričavam se. Himna liverpoola je totalno drukčija, samo je naziv sličan. Ispričavam se na greški, nisam slušao niti jednu niti drugu pjesmu.
Ali mi ne odgovaramo za sadržaje na drugim stranama.
Istu pjesmu možete naći i na youtube
http://www.youtube.com/watch?v=cFvhiRMDG38
i ne vidim da ju je netko maknuo od tamo.
Ne podupiram nacizam, ali me sigurno ne opterećuje neka pjesma da bi toliko zapeo za nju i ne vidim razlog zašto bi igrač dobio ban iz igre zbgo linka na profilu. Ima i daleko gorih stvari od ove pjesme.
Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #6 na: Travanj 19, 2012, 04:20:01 »

odgovorno ti tvrdim da covjek i sa svojim avatarom prikazuje agresiju i siliu i zelim kao i svaki put da razmislis prije neko sta napises..ovo ti jos jednom govorim ne zabranis li igranje igracu kojega sam ti spomenuo zbog poticanja mrznje i nacizma..ovo nije prvi put i ovome se jednom mora stati na kra Lips Sealed netrebas se ti meni ispricavati jel si me danas povrijedio ma sigurno 20 puta nego pocni rijesavati stvari ako ne mozes daj mi ko moze...........
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #7 na: Travanj 19, 2012, 04:32:13 »

 Grin Grin Grin,,idi sisaj .....tebi svaki vrag ovdje smeta..omg......
Evidentirano
radazg1
Sergeant
**

Karma: +11/-47
Offline Offline

Postova: 83


Profil
« Odgovor #8 na: Travanj 19, 2012, 04:34:54 »

pustite tigera na miru...on ima privatan život s kojim se bavi a ne da troši dragocjeno vrijeme na nekakvu igricu...ako ti smeta što ima nekakvu sliku ili link pod razmišljanjima nemoj ići na njegov profil i gotovo.predoslovno shvaćate ovu igru
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #9 na: Travanj 19, 2012, 04:37:57 »

ovako tina ili kako vec...dok se ne rijese stvari necu odustati...meni je cilj igra ako ti smatras da ovim ja grijesim ok..imam 2000 ljudi na svoj strani koji su na rubu da napuste imperiju..ako ti smatras tako to je tvoje misljenje i ja to postujem..ova tema je samo otvorena zato sta se nije rijesio problem u  vezi sa spomenutim savezom .ja mu zelim dokazati da je ljudski pogrijesiti i ja grijesim ali necu dopustiti nepravdu gdje zelim da svi igraci igraju pravedno i posteno to u ovoj eri i svijetu nije se dogodilo ....hvala na komentaru
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #10 na: Travanj 19, 2012, 04:39:18 »

i tebi cu dati odgovor..ako ima privatan zivot neka se ne bavi sa necim sta nemoze raditi...............................................................
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #11 na: Travanj 19, 2012, 06:31:40 »

 Grin Grin 2000 ljudi...ajme....wooow....tigeru idi ga brzo banira Lips Sealed Tongue
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #12 na: Travanj 19, 2012, 06:35:44 »

Di je taj Anonymous kada ga najvise trebas  Cool
Evidentirano
vuleta
Sergeant
**

Karma: +4/-28
Offline Offline

Postova: 88


Profil
« Odgovor #13 na: Travanj 19, 2012, 08:24:31 »

otvorio si 10 tema a sve su iste..varaju i nece ih kaznit.. Lips Sealed a tuzi se bugarima nemoj natrpavat forum sa istim temama..i ja se slazem sa tobom triba ih kaznit i banat ih do kraja ere(sve) ali nemoj to trazit na forumu od tigera..on nema te ovlasti(i ako ima nemoze upotri Lips Sealed it jer ima vecih od njega koji su mozda prijatelji tvojim drugarima koji varaju)..ima bugara njima se zali..neces nista napravit to vec znamo...ali zalosno je sta varaju pa su ga banali i onda mu dali pocetnicku zastitu..to je jadno..ako varaju samo tamo to je onda donekle ok posto ih nece kaznit ali ako varaju svagdi e to je  Lips Sealed eno za sve nas..nije stvar sto dvista kuna misecno nego je stvar vrimena i napora ulozenoga ali i novaca ako ih bacamo bezveze..a neko ima dva tri programa i u tri meseca s Lips Sealed e nesto sta ti radis vise od pola godine..to je  Lips Sealed eno..
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #14 na: Travanj 19, 2012, 10:38:44 »

vrlo vjerojatno da cemo sazvat sve saveze tamo da bojkotiraju eru pa neka onda bugari igraju sa 2 saveza i neka zavrsi odmah,,,,dok su svi na odmoru Grin:D:D
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!