Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 03:55:09 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 16 17 [18] 19   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: :-X ?  (Posjeta: 35751 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #255 na: Listopad 10, 2013, 09:21:20 »

je ima di kakav dobar svijet za mačevanje....dosadilo mi farmanje Grin
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #256 na: Listopad 11, 2013, 09:49:16 »

jel ti to mandjo provalio na račun? Grin ... koji k...??
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #257 na: Travanj 29, 2017, 06:38:59 »

Evo ga..krenulo je...lov na bugarske glave i glavešine je započeo(doduše jako prazne glave:D )...
nezz dali da odmah slikice stavim ili da ipak malo objasnim i situaciju Grin ...

Krenulo je žustro kao i obično sa uglavnom bugarima u prvih 20..sad ih već nema toliko..možda 5-6 u prvih 20 Grin
savez  __U__ (banani) je imao velika očekivanja od ove ere blitza 5 ali eto  već je prošlo mjesec dana igre a mi smo odradili samo 5 ratova Sad i 6 upravo vodimo..i vodimo Smiley...ali bez obzira na to atmosfera zbog manjka ratova se osjeti pa iz dosade krenete....
 savez malkite-bugarski savez i pretedent za zlatnu medalju i općenito jako dobri igrači koji haraju realmom...naravno dok nisu sreli gospodina mrkija..koji do jučer im nije bio ni na kraj pameti,što zbog malog broja bodova..što zbog malo pasivnije igre izazvane čestim posjetima noćnih klubova ili jednostavnije rečeno po hrvatski birtija....


znači napadnete jednog koji vam je u rangu sa bodovima...na primjeru ovog nismo ustanovili di mu je ostatak vojske s obzirom na bodove Huh?

nepunih pol sata kasnije slijedi odmazda u vidu strašnog  vanyo02 koji u tom trenutku ima 1,3m bodova više od mrkog me...ovaj mrkija Grin


Grin...pošto sam i ja,moja malenkost u međuvremnu porobio jednog bugara vanyo02 od gore spomenutog fajta je dobio rogove pa ih je mislio nabit meni..međutim...

sad tek slijedi zanimljiv dio... jedan od bahatijih bugara..do nedavno prvi na ljestvici a sad negdje u zapećku,izvjesni baikech odluči robit našu kraljicu pa ga u povratku sačeka ovo...

ovo nije toliko možda zanimljiv fajt ali je zanimljiv što je napad bio na 10:00 minuta baikecha ,a isto tako i mrkijev napad je poslan na isto...pošto oni imaju u savezu top ratnika,prvog po vojnim i u tom trenutku 6 po ekonomiji ali neizmjerno bahatog-   iliyablagoev-og  postojala je mogućnost da isto taj,koji je ima najviše možda vojske na realmu iskontrira mrkija-na šta sam mu ja dobrih namjera ukazao...mrki je na to odlučno rekao NE.."neće on moju kraljicu robit,idem pa neka me potuku do nogu" ....u međuvremenu,tih minuta i događanja baikech napada jednog našeg kojeg uspije pogodit.,.(Babagigi otkazao net na poslu) ali šteta nije velika(Babagiga to vrati za 2 dana i to duplo Wink ) i tu mu napokon vidimo svu vojsku(neću reći da da mu je Babagiga izvan x2 jer znamo tko su i što su bugari) ...da skratim Grin ...pošto sam mu vidio vojsku a baikech robi kraljicu na 10 min ...nabrzinu bacim kalk mrkijeve vojske i javljam mu tu informaciju,mrki šalje napad i gle ide ilijablagojev na mrkija...bilo je samo pitanje koliko će bugara ići na njega...ali po svemu sudeći tek bi možda treći uspio proći mrkija...e mrki mrki koji si ti seronja Grin

hehe mrki je izvadio skrivenu artiljeriju i tako pade prvi komandos realma kao prezrela kruška sa stabla...ma zaljepio se ko palačinka Grin
mrki care malo češće pij onu svoju rakiju jer te čini jako koncetriranim i agresivnim pa činiš ovako divne stvari  Grin Grin Grin
samo da napomenem ilyablagoev u trenutku fajta ima 5,1m bodova a mrki 2,6m...još malo i mrki nedobi medalju pošto mu bugar izvan 2x hahahahhaha...
ejjjjjjj hlbte pa zaboravih glavno...ovaj fajt je trenutno najjači na realmu i u ponosnom vlasništvu saveza...
__U__

nekad je ova igra bila, uz dobre ljude, jako zabavna...
trebao bi netko stare dacmihove postove ovakvog sadržaja prevesti bugarima, pa da vide šta su uništili...

__U__ rules!! Cool
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #258 na: Travanj 30, 2017, 05:38:52 »

Citat:
sory dado , 10 posova u par dana, znam da je to previse za samo 3 moda (mada su u ovoj temi 2/3 postova od moderatora).
 od 09 godine, tj od otvaranja sam tu ali ne kuzim ovu tvoju recenicu o spijunima. od kad se ne smije pisati o spijunima  Huh? *crazy* *crazy* *crazy* . procitaj forum 8 g. unazad oa ces vidjeti cijele price o spijunima i spijuniranju i nitko ih nikada nije branio. vidi npr. ovu temu, kako se nekad lijepo pisalo o varanju, postenju spijunima i sl. i nitko se nije bunio. tj  bunili se oni koji su bili najjaktivniji u tome
http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=4482.0

rubriku stup srama nije tesko napraviti, ako vas troje modova to ne stignete, pisite u bugarsku. neka stave jos igora , suzu i mene za moda. pa ce mo se medjusobno moderirati i svi korisnici foruma ce tad biiti modovi *hahaha* *hahaha* *hahaha*

ma ja sam 100% siguran da tu na forumu postoji špijun : - )
Evidentirano

mladen
Private
*

Karma: +3/-13
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #259 na: Travanj 30, 2017, 07:14:16 »

ma ja sam 100% siguran da tu na forumu postoji špijun : - )
sto ti je igore , sto to pises. hoces ban popit. znas da se tu ne smije pisat o spijunima. spijuni, sto su to spijuni *freak* *freak*
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #260 na: Svibanj 02, 2017, 01:38:30 »

Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #261 na: Lipanj 01, 2017, 12:19:27 »

ova moja objava od prije mjesec dana je posljednje objavljeno na ovom forum , što vas je sve poplašilo ?
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #262 na: Lipanj 07, 2017, 09:06:02 »

ova moja objava od prije mjesec dana je posljednje objavljeno na ovom forum , što vas je sve poplašilo ?
Silenzio stampa

nema pisanja po forumu dokle god da dunki moderator , pa makar zatvorili forum. cim ga maknu , osobno cu svaki dan 2 posta napisati Grin
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #263 na: Lipanj 07, 2017, 10:00:28 »

nekad je ova igra bila, uz dobre ljude, jako zabavna...
trebao bi netko stare dacmihove postove ovakvog sadržaja prevesti bugarima, pa da vide šta su uništili...

__U__ rules!! Cool
hhhhhhh  stvarno  Lips Sealed enooo vrijeme sa brdo loseg alkohola i drozgi.... Tongue
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #264 na: Lipanj 24, 2017, 09:07:33 »

nabijen vas na kukuruz
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #265 na: Lipanj 28, 2017, 05:54:05 »

ja se možda vratim na imperiju preko jeseni/zime na SvjetskoPrvenstvo ako ne propustim prijavu za kvalifikacije:)
Evidentirano

tajson7
Private
*

Karma: +10/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #266 na: Svibanj 25, 2018, 01:43:13 »

Upozorenje: ova tema je neaktivna bar 120 dana.
Osim ako sigurno želite odgovoriti na ovu temu, molimo da razmotrite otvaranje nove teme.

Ma ne razmatram nista momentalno.
Evo, neka tema bude Aktivna  Tongue
Evidentirano
Silvio
Captain
****

Karma: +62/-60
Offline Offline

Postova: 311


kostrena@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #267 na: Kolovoz 21, 2018, 06:32:06 »

Jel igra tko još ovo od stare garde?  Smiley
Evidentirano


kawacro
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


kuwakaribisha watu wa utamaduni na kawaida


Profil
« Odgovor #268 na: Rujan 05, 2018, 04:11:03 »

a ko ce igrat kad bugarska go... igraju s administratorima
takodjer i ovi nasi se slizali s govnima,da ne izgube koji dijamant
napadnes tamnu utvrdu iz provincije i on ti posalje kontru tacno u sekund
kazu nasi vrli igraci da se moze izracunat....sta?
kako zna iz koje prove sam napao?
admini mu kazu a on meni govori da se moze izracunat
igrao sam od prve ere dok je bilo kako tako fer
ali poslin  Lips Sealed  usla svugdi
sad igram  bezveze i  Lips Sealed e mi se za igru
Evidentirano
dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #269 na: Listopad 03, 2018, 04:54:45 »

a ko ce igrat kad bugarska go... igraju s administratorima
takodjer i ovi nasi se slizali s govnima,da ne izgube koji dijamant
napadnes tamnu utvrdu iz provincije i on ti posalje kontru tacno u sekund
kazu nasi vrli igraci da se moze izracunat....sta?
kako zna iz koje prove sam napao?
admini mu kazu a on meni govori da se moze izracunat
igrao sam od prve ere dok je bilo kako tako fer
ali poslin  Lips Sealed  usla svugdi
sad igram  bezveze i  Lips Sealed e mi se za igru


Naprotiv,vrlo se lako može izračunati hvatanje u kontru.To radi mnoštvo igrača.

Prati kad udariš i konstantno te špijunira i zna kad ti se vojska otprilike treba vratit,kad se vrati,vidi iz koje provincije šalješ te zapamti vrijeme u koje si slao(do toga dođe konstantim refreshom špijunaže),i onda ti dođe kontra.Nemaš se razloga čuditi što se toga tiče.To je u skladu pravilima igre.

 [:-}
Evidentirano
 Str: 1 ... 16 17 [18] 19   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!