Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:21:48 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 19   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: :-X ?  (Posjeta: 35734 puta)
0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.
buuu
Gost
« Odgovor #60 na: Svibanj 21, 2012, 07:15:31 »

 Grin Grin Grin trebate jos puno pure pojest
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #61 na: Svibanj 21, 2012, 09:13:46 »

ja sam rekao da cu napadati u ratu i napao sam....ali izvan rata  se dogodilo ovo http://clip2net.com/s/1WzJj  ...
usput cestitke na pobjedi u ratu....

heheh dečko malo smiri doživljaje...to je moja kolonija od početka bila..srušili ste ju i šta si očekivao? ja tebe uopće nisam napao nego sam  uzeo samo što je moje...i ta kolonija će biti ili moja ili od saveznika...ali ničija druga neće biti Grin možda ako mi se netko svidi pa mu dopustim da ju ima 2-3 dana...ili ja ili nitko Grin
i reci svojima u savezu da te bugarske taktike više ne pale...robljenje,rušenje već porušenih utvrda po 20 puta,također rušenje kolonija,posebno ne bitnih...odnosno masovno napadanje igrača bez ikakvog cilja ne vodi ničemu...osim porazu.
i da čestitke što ste imali jajca nam objavit rat Wink Grin Grin
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #62 na: Svibanj 21, 2012, 09:14:55 »

 Grin Grin Grin i onda smo im razbili jajca
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #63 na: Svibanj 21, 2012, 10:37:11 »

Grin Grin Grin i onda smo im razbili jajca
  ..ko jaje na oko..  Grin Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #64 na: Svibanj 29, 2012, 01:04:50 »

ehhhhhhh, odakle početi... Huh?
znači, bilo to prije par noći, mislim da je u petak počelo... naravno, ko i svaki normalni zdravi dečec otišao ja na kavicu s ekipicom, i odužila se ta kava, kasno došao doma, stavio par miliončića resa prodat da imam za off i otišao u krpe...
došao ujutro, kad ono, stanje računa kaže debeli minus, golda nema, a vojska dolazi... ratno staje, treba se izvuć jer strašni brazilci vrebaju...
stavim ja prodat šta je bilo resa, i idem otvarat one plave, zelene, žute, sive kovertice... op,op,op.. ima i crvena jedna... hmmm... da, došao mali cigo pred jutro i maznuo 8m goldića koji su trebali hraniti moje blago... Sad

naravno, čim sam se dočepao pozitivne nule, krenulo je čišćenje provincija i silovanje mladih brazilki ( ko je probao zna o čem pričam:D), kolektivno, od mališana iz __U__ saveza...Grin:D:D
prošao tako dan, došla noć, valjalo poći na off, opet se stavilo prodati nešto da se vidi da se ima, poslal se vojska i otišlo se spavat... :zzz:
jel možete si zamislit šta je bilo kad sam se probudio?
opet među kovertama našla se i jedna crvena... i opet ona od dotičnog gospona brazillianosa... i opet mi maznuo gold, nešto manje, al ga maznuo...Grin
preko dana opet isti scenarij, rušenje, paljenje... ma katastrofa živa...  Grin
nedjelja, opet isti postupak moj (već sam se zapitao gdje griješim:D ) , stavit malo prodat, poslat vojsku i spat...
ujutro opet isto, došo dečec i pobrao sve, ovaj puta 12m golda...Sad
e to je bilo već previše..
danas, do prije tri sata, kolektivno maltretiranje cijeloga saveza LYONS (inače savez broj 1 ove ere, bar za sada), izazivanje napada porobima i verbalno prepucavanje preko google translatora...Grin:D:D
i zamislite, upalilo je... pokazali se crveni mačevi.... idddddddeeeeeeeeeššššššššš... i to ne jedan, već dva... ma milina za vidjet, toliko dugo čekani, i konačno dočekani...Grin
aj da vam ne kokodakam više, jer i meni se malo spava i umoran sam od ovoga svega, pa ću vam stavit nešto što će vam reći tisuću riječi odjednom...Grin:D:D

napad broj jedan... prilično glupav momak, na kraju me čak nazvao hackerom jer sam se vratio prije njega s vojskom  Huh? Huh?
http://screenshotuploader.com/s/01/hSAv1TeOW
napad broj dva...Grin:D:D najdraži moj igrač, ukrao mi dvije centre, sunce mu brazilsko... inače, na samom subu x2 smo, ja 1.2, on 2.35m bodova...Wink
http://screenshotuploader.com/s/01/HdN2RpHFG

što reći? kakvu posluku poorati?
neznam, jednostavno neznam... došli smo malo da se zezamo prije ljeta i odmora, malo pregledati članove i izabrati njih par za jesen, a opet ispada da nemamo konkurencije za ratovanje... jadno, stvarno jadno....SadSad
btw, trenutačno najjača bitka ere....Wink
« Zadnja izmjena: Svibanj 29, 2012, 01:09:22 od mrki88 » Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #65 na: Svibanj 29, 2012, 01:15:05 »

ehhhhhhh, odakle početi... Huh?
znači, bilo to prije par noći, mislim da je u petak počelo... naravno, ko i svaki normalni zdravi dečec otišao ja na kavicu s ekipicom, i odužila se ta kava, kasno došao doma, stavio par miliončića resa prodat da imam za off i otišao u krpe...
došao ujutro, kad ono, stanje računa kaže debeli minus, golda nema, a vojska dolazi... ratno staje, treba se izvuć jer strašni brazilci vrebaju...
stavim ja prodat šta je bilo resa, i idem otvarat one plave, zelene, žute, sive kovertice... op,op,op.. ima i crvena jedna... hmmm... da, došao mali cigo pred jutro i maznuo 8m goldića koji su trebali hraniti moje blago... Sad

naravno, čim sam se dočepao pozitivne nule, krenulo je čišćenje provincija i silovanje mladih brazilki ( ko je probao zna o čem pričam:D), kolektivno, od mališana iz __U__ saveza...Grin:D:D
prošao tako dan, došla noć, valjalo poći na off, opet se stavilo prodati nešto da se vidi da se ima, poslal se vojska i otišlo se spavat... :zzz:
jel možete si zamislit šta je bilo kad sam se probudio?
opet među kovertama našla se i jedna crvena... i opet ona od dotičnog gospona brazillianosa... i opet mi maznuo gold, nešto manje, al ga maznuo...Grin
preko dana opet isti scenarij, rušenje, paljenje... ma katastrofa živa...  Grin
nedjelja, opet isti postupak moj (već sam se zapitao gdje griješim:D ) , stavit malo prodat, poslat vojsku i spat...
ujutro opet isto, došo dečec i pobrao sve, ovaj puta 12m golda...Sad
e to je bilo već previše..
danas, do prije tri sata, kolektivno maltretiranje cijeloga saveza LYONS (inače savez broj 1 ove ere, bar za sada), izazivanje napada porobima i verbalno prepucavanje preko google translatora...Grin:D:D
i zamislite, upalilo je... pokazali se crveni mačevi.... idddddddeeeeeeeeeššššššššš... i to ne jedan, već dva... ma milina za vidjet, toliko dugo čekani, i konačno dočekani...Grin
aj da vam ne kokodakam više, jer i meni se malo spava i umoran sam od ovoga svega, pa ću vam stavit nešto što će vam reći tisuću riječi odjednom...Grin:D:D

napad broj jedan... prilično glupav momak, na kraju me čak nazvao hackerom jer sam se vratio prije njega s vojskom  Huh? Huh?
http://screenshotuploader.com/s/01/hSAv1TeOW
napad broj dva...Grin:D:D najdraži moj igrač, ukrao mi dvije centre, sunce mu brazilsko... inače, na samom subu x2 smo, ja 1.2, on 2.35m bodova...Wink
http://screenshotuploader.com/s/01/HdN2RpHFG

što reći? kakvu posluku poorati?
neznam, jednostavno neznam... došli smo malo da se zezamo prije ljeta i odmora, malo pregledati članove i izabrati njih par za jesen, a opet ispada da nemamo konkurencije za ratovanje... jadno, stvarno jadno....SadSad
btw, trenutačno najjača bitka ere....Wink
To mrki , tuci Grin ... i ja bih takvu bitku , ali kako je krenulo nece skoro Sad ... btw svaka cast Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #66 na: Svibanj 29, 2012, 01:28:56 »

 Grin bravo mrki....napokon da je bubija i mene netko malo zamijenio u bitkama ere...a  Smiley a malo smo se i umorili većWink sreća ima tih svježih snaga... Grin



nema šta 2 muhe 1 udarcem...vidiš kako savez __U__ dobro utječe na tebe...još ćemo i ratnika od tebe napravit Grin

« Zadnja izmjena: Svibanj 29, 2012, 01:37:04 od dacmih » Evidentirano

Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #67 na: Svibanj 29, 2012, 01:54:02 »


nema šta 2 muhe 1 udarcem...vidiš kako savez __U__ dobro utječe na tebe...još ćemo i ratnika od tebe napravit Grin


nema njemu pomoci to je farmer bio i osto Grin Grin
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #68 na: Svibanj 29, 2012, 07:23:37 »

Grin bravo mrki....napokon da je bubija i mene netko malo zamijenio u bitkama ere...a  Smiley a malo smo se i umorili već;) sreća ima tih svježih snaga... Grin

nema šta 2 muhe 1 udarcem...vidiš kako savez __U__ dobro utječe na tebe...još ćemo i ratnika od tebe napravit Grin




ccccc... ma sretni ste što me imate tamo...Grin
a i vi bi mogli naučit nešto od mene
npr. kalkulirat bez kalkulatora...Wink

pcelice, šta ti imaš protiv mojih levela farmi,a??  Angry Grin
« Zadnja izmjena: Svibanj 29, 2012, 05:17:42 od mrki88 » Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #69 na: Svibanj 29, 2012, 10:49:03 »


pcelice, šta ti imaš protiv mojih levela farmi,a??  Angry Grin

hm.... neznam krtici ? i sušu !  Tongue Angry
Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #70 na: Lipanj 05, 2012, 12:45:51 »

Grin bravo mrki....napokon da je bubija i mene netko malo zamijenio u bitkama ere...a  Smiley a malo smo se i umorili već;) sreća ima tih svježih snaga... Grin



nema šta 2 muhe 1 udarcem...vidiš kako savez __U__ dobro utječe na tebe...još ćemo i ratnika od tebe napravit Grin


ovaj koda igra nomada....amateri
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #71 na: Lipanj 05, 2012, 03:42:15 »

tako nekako...kreten naštancao više paladina negi falangi...ali krenula je akcija,,,darknessi nam prekinuli federaciju i napali  nas...heheh bugari
Evidentirano

Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #72 na: Lipanj 05, 2012, 07:56:24 »

oni nas ili vi njih  Grin Grin
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #73 na: Lipanj 05, 2012, 08:17:47 »

meni pocetak a tebi ce ubrzo kraj  Grin  Grin   *freak*
Grin Grin Grin daj vjeko ispricaj ljudima kako si zlatnik posta Cheesy
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #74 na: Lipanj 05, 2012, 08:55:32 »

oni nas ili vi njih  Grin Grin
Grin pa dobro ..zar baš uvjek moram pričat istinu? i zar baš uvjek ispada da smo mi nasilnci i silovatelji!? Sad...da buu je napao jednog njihovog člana koji je sad prešao u kao "ratni savez" i ubio ga ko onu stvar među ženskim nogama....ode vojvoda čačak u krasni ku....kuruz Grin
Evidentirano

 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 19   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!