Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:34:23 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 19   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: :-X ?  (Posjeta: 35705 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #45 na: Svibanj 03, 2012, 06:11:48 »

http://prntscr.com/8svfb
http://prntscr.com/8svgq
 Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #46 na: Svibanj 03, 2012, 09:21:49 »

a heate dogovorili smo se da igramo tek na jesen a oni deru ko ludi Grin
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #47 na: Svibanj 03, 2012, 11:15:08 »

ma malo.... da se ne zaboravi....WinkGrin:D:D

p.s.- i tebi je trebalo dugo da kreneš....Tongue:D:D:D
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #48 na: Svibanj 07, 2012, 07:25:22 »

http://prntscr.com/8yiqt

bože, svatko ti igra ovu igru....GrinGrin:D:D

Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #49 na: Svibanj 20, 2012, 02:35:57 »

šta reći? ma ništa....koga zanima kako je rat prošao neka prvo pročita temu bijednici pa neka ovdje pita za rezultat...omg..pa šta bi bilo da smo se trudili Grin
hahhaha..

anubisov citat=Ja sam obican farmer ,kako bi ja ratovao a moji clanovi su gladni ratova a pogotovo sa najratobornijim savezom proslu eru da vide na cemu su posto su i oni ratnici..

nussisov ili vjekin citat=niti ja niti _DevilFrog ili ako vam je draze anubis nismo objavili rat a ako je vec objavljen ratovat cu zato jer ne ocekujem nikakvu milostinju od vas ...a buuu kome se ti smastras da mi određujes kakve cu ja stihove staviti ? ? ... proslu eru ste realm okrenuli naopako i naravno da svi ti silni igraci bili bugari ili ne su jedva  docekali priliku za besplatan rat i dobili su je zar milsite da smo ga mogli zaustaviti ? mislim da smo se ipak nasli na krivom mjestu u krivo vrijeme ali sad je tako neka bolji pobjedi bez gluposti na forumu i nekakvih ne potrebnih svađa......

stvarno je razočarao tvoj savez od "elite IO ratnika" skupljenih sa svih strana svijeta... opaki skinheadsi ili štovatelji nacizma....nemam ništa protiv toga.ali ako se već tako prodaješ postoje mnoga inteligentnija riješenja od vješanja svastika na profile i šta ti ja znam nekih citata, bljuzgotina...ispada da ste neki nabrijani klinci sa stvarno niskom gramažom mozga....ma dosta o vama..ajmo malo o vašim ratovima...
prvi jači rat koji su imali...ajde dobro dobili su ga...ali izbacili su par članova u sred rata i gospon vjeko je morao izaći iz saveza jer ga je netko uhvatio u 5 sec Grin:D:D:D njihov član i strašan ratnik,lord smrti...ili ne znam kako da ga apostrofiram(malo me i strah) strašni bugar HAPA ali prije svega neki također opasan nacist i moguće član jungena SS-a je napravio ovo

da je fuhrer živ,osobno bi ovog dekapitirao ili odvojio glavu od ostatka tijela, pred svim generalima-čisto za primjer Grin

rat s nama...doduše to oni su ga objavili,i očekivalo je da napadaju...evo meni su recimo srušili 3 kolonije,porobili me,utvrde...samo na mene su poslali 50 napada i još ih 100 opozvali...mora se priznat velika želja ili velika glupost...ja,kao i moji saveznici ovu eru nismo trebali igrat i svi smo dosta kasnije počeli,je ratujemo ali to je više da se održavamo u kondiciji,bez nekih viših ciljeva i nemamo cilja..možemo sutra svi prestat igrat...
htjeo sam reći od tih silnih napada  prvi porob na mene je poslao nussis ili ti vjeko(samozvani hrvatina) Grin kako zanimljivo...a dan prije rata je zvao nas u savez...da bi mi drugi dan rekao ,kad su objavili rat,da mu je to brat ili dečko ili nezz tko..bio na računu i slao poruke...hehhe my ašš..
da...htjeli sub pobjedit,,,želja ogromna,vojske ogromne,bolesno visoka aktivnost..uglavnom preko 130 napada na nas...stvarno da se čovjek zapita,da su ovakvi u real life pa ti bi i mars osvojili....
ja nisam poslao ni jedan napad,jer me još nisu toliko naživcirali da napadam hrvate,bez obzira što me hrvat prvi porobio..od sve gadije,hrvat prvi.... Grin
bubi aka ..nazgul,kojem su isto tak0 poslali gro napada i poroba i kolonije uništili...ma tipična bugarska taktika,koja može proći u nekim realmovima u kojem igrači igraju sam da se kaže da se igra..ali ovdje to ne prolazi...bubi je poslao 2 napada i riješio rat....2 napada naprema 130? Grin:D:D
šta reći? osim toga da je bubi sam riješio rat u 10 minuta,kraj tolike elite i igračina svekolikog imperijskog puka...sramota...
Eto vaš ratoborni savez je stvarno ratoboran i objavio nam je rat...i eto...pokušali ste pobijedit..kao je nussis rekao,savez koji je prošlu eru prevrnuo realm,...fejlali ste...i samo da vam kažem da ubuduće malo razmislite prije nego će te nekom objavit rat...jer u suprotnom će te ostat bez svih članova,možda i u minusu sa članstvom...jer vama svaki rat ispada da morate bacit 2-3 igrača van Grin
pa se pitam..šta da smo se trudili? Grin
zato dečki nussis i anubis,bolje upalite odmore i odite u neke mirnije vode farmat i napadat igrače koji se spoje jednom u 3 dana na acc...to vam dobro ide i to vam se mora priznati... Grin
došli ste u ovaj svijet  5 samo blatit sliku o hrvatima koju smo mi teškom mukom stekli...nemojte mi to radit..odite..nije ovo za vas... Grin

samo da naglasim...savez __U__ je samo jedan prosječan savez,možda i ispod prosječan Wink  Grin:D:Grin
« Zadnja izmjena: Svibanj 20, 2012, 02:43:15 od dacmih » Evidentirano

ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #50 na: Svibanj 20, 2012, 02:55:35 »

 
#   Protivnički savez   Početak   Kraj   Vaši vojni bodovi   Protivnički vojni bodovi   Pobjednici
1   Evil_Hunters   08:09, 18/05/2012   02:09, 20/05/2012   16 248   7 908   __U__      ..samo da se nadovezem..evo i najjvaznijeg rezultata..Grin Grin ..
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #51 na: Svibanj 20, 2012, 02:56:32 »

 Angry Angry Grin Grin Grin
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #52 na: Svibanj 20, 2012, 03:02:09 »

..noobovi vs izdajice hrvatskog roda..   ..1:0..  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #53 na: Svibanj 20, 2012, 03:05:36 »

noobovi *hahaha*
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #54 na: Svibanj 20, 2012, 06:28:13 »

a neko reće da ja pišem bajke po forumu Grin  ...znači imam jaku konkurenciju, morat ću se više potrudit
« Zadnja izmjena: Svibanj 20, 2012, 06:30:58 od Igor245 » Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #55 na: Svibanj 20, 2012, 06:41:00 »


samo da naglasim...savez __U__ je samo jedan prosječan savez,možda i ispod prosječan Wink  Grin:D:Grin

daleko ispod prosjeka... pa nemamo ni bodova za rat sa prvim savezom...Grin:D:D
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #56 na: Svibanj 20, 2012, 07:12:39 »

a neko reće da ja pišem bajke po forumu Grin  ...znači imam jaku konkurenciju, morat ću se više potrudit
Grin moram priznat da si me ti malo inspirirao Grin
Evidentirano

vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #57 na: Svibanj 21, 2012, 06:29:38 »

ja sam rekao da cu napadati u ratu i napao sam....ali izvan rata  se dogodilo ovo http://clip2net.com/s/1WzJj  ...
usput cestitke na pobjedi u ratu....
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
buuu
Gost
« Odgovor #58 na: Svibanj 21, 2012, 06:47:18 »

ja sam rekao da cu napadati u ratu i napao sam....ali izvan rata  se dogodilo ovo http://clip2net.com/s/1WzJj  ...
usput cestitke na pobjedi u ratu....

to ti je tek pocetak  Grin Grin
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #59 na: Svibanj 21, 2012, 07:03:47 »

meni pocetak a tebi ce ubrzo kraj  Grin  Grin   *freak*
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 19   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!