Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 08:15:04 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 19   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: :-X ?  (Posjeta: 35725 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« na: Travanj 12, 2012, 07:33:02 »

jel se šta promijenilo u vezi blagdanske zaštite i ratova? jel još uvjek vrijedi blagdanska zaštita kao i odlazak na odmor? objavili smo rat ali ih je otišlo više ood 75% na odmor a rat i dalje aktivan....
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #1 na: Travanj 12, 2012, 07:40:48 »

ajmo tiger...brzi odgovor trebam...situacija je napeta kao u tvornici tregera.....
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #2 na: Travanj 12, 2012, 08:18:50 »

Vrijedi. Ako je više od 75% otišlo na odmor, dobili ste rat.
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #3 na: Travanj 12, 2012, 08:43:25 »

e bome nismo,jos uvik aktivan rat heheh ili treba cekat do jutra da se refresha
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #4 na: Travanj 12, 2012, 09:00:49 »

jer u to,normalno,ulaze i oni koje su izbacili tokom rata?
Evidentirano

vuleta
Sergeant
**

Karma: +4/-28
Offline Offline

Postova: 88


Profil
« Odgovor #5 na: Travanj 12, 2012, 09:04:57 »

pa pise ti sve u onim postotcima ako nema vise od 75 onda niste dobili..
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #6 na: Travanj 12, 2012, 09:47:40 »

pa bugari vode, normalno da to pravilo ne vrijedi.... dac  Lips Sealed mu, pa znaš to već.... Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #7 na: Travanj 13, 2012, 02:36:35 »

ipak vrijedi....gubili smo 20k pointsa razlike...pobjegli su na zaštitu kao štakori,ali nije im ni to pomoglo...u 20 min sam napravili 90k vojnih Grin...otišli su na zaštitu i ostavili su igrače koji su donirali vojsku te tako sigurni u sebe otišli na spavanje misleći da je rat njihov....ali zaboravili su,izgleda,da imaju i saveznu vojsku.....et tu smo mi uskočili Grin:D:D:D noobovi....
naravno toga nebi bilo da cijenjeni gospodin bubimir aka buuu..nije našao sva ta okupljališta i riješio rat...bubi care nebi se čudio da i atlantidu jednom pronađeš Grin:D:D   naravno,moja je sreća bila što sam ja imao koloniju na 5 minuta od tih okupljališta Grin
još jednom zahvaljujem na prilici što imam čast igrat sa bubimirom,zjutyem,zbabislavom i još 2 stranca koji nam služe kao moralna podrška....
i da...pozdravljamo sve bugare ma gdje god bili... Grin noobovi obični Cheesy
savez  __U__
evo da se još malo pohvalimo dok imamo šanse jer nas bugarčići skeniraju stalno i pitanje je dana kad će nas ulovit...ipak mi jesmo hrvati ali smo isto tako obični smrtnici..  Wink  .. održavanje je prestrašno...blizu 10m u pokretu i 6 kad je vojska doma...ali može se i to podnijet...sa 100injak napada na golde dnevno i bar 2 napada na atkivne igrače koji čuvaju zlato...i fortovima i ponekad raspuštanjem dijela vojske Grin




ovaj majmun,pardon maimuna u trenutku napada na mene imao 16,8m net bodova, a ja 6.9m...on je bio treći u poretku ja 27 Grin.pitam se di mu je 10m bodova??? možda u špijama pošto se me špijao sa 400k špija... Grin ili neznam...a dobro imao sam još 500k el. strijela u koloniji i još 120k katra na mobilizaciji.... stvarno...ovako dobre mušterije kao što su bugari nisam nikad imao...daj bože da ih još više igra imperiju Grin:D:D:D:Grin  i da..bubi je jučer napravio 120k vojnih a ja 220k* nice Wink
« Zadnja izmjena: Travanj 13, 2012, 04:07:28 od dacmih » Evidentirano

radazg1
Sergeant
**

Karma: +11/-47
Offline Offline

Postova: 83


Profil
« Odgovor #8 na: Travanj 13, 2012, 02:39:46 »

svaka čast.zbog ovoga se igra IO
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #9 na: Travanj 13, 2012, 02:53:04 »

 Angry Angry Angry   Grin Grin Grin samo _U_ i nikad bolje ekipe.inace cim zavrsi ova era,doslo doba da se mirovina proba  Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #10 na: Travanj 13, 2012, 03:45:30 »

ipak vrijedi....gubili smo 20k pointsa razlike...pobjegli su na zaštitu kao štakori,ali nije im ni to pomoglo...u 20 min sam napravili 90k vojnih Grin...otišli su na zaštitu i ostavili su igrače koji su donirali vojsku te tako sigurni u sebe otišli na spavanje misleći da je rat njihov....ali zaboravili su,izgleda,da imaju i saveznu vojsku.....et tu smo mi uskočili Grin:D:D:D noobovi....
naravno toga nebi bilo da cijenjeni gospodin bubimir aka buuu..nije našao sva ta okupljališta i riješio rat...bubi care nebi se čudio da i atlantidu jednom pronađeš Grin:D:D   naravno,moja je sreća bila što sam ja imao koloniju na 5 minuta od tih okupljališta Grin
još jednom zahvaljujem na prilici što imam čast igrat sa bubimirom,zjutyem,zbabislavom i još 2 stranca koji nam služe kao moralna podrška....
i da...pozdravljamo sve bugare ma gdje god bili... Grin noobovi obični Cheesy
savez  __U__
evo da se još malo pohvalimo dok imamo šanse jer nas bugarčići skeniraju stalno i pitanje je dana kad će nas ulovit...ipak mi jesmo hrvati ali smo isto tako obični smrtnici..  Wink  .. održavanje je prestrašno...blizu 10m u pokretu i 6 kad je vojska doma...ali može se i to podnijet...sa 100injak napada na golde dnevno i bar 2 napada na atkivne igrače koji čuvaju zlato...i fortovima i ponekad raspuštanjem dijela vojske Grin




ovaj majmun,pardon maimuna u trenutku napada na mene imao 16,8m net bodova, a ja 6.9m....pitam se di mu je 10m bodova??? možda u špijama pošto se me špijao sa 400k špija... Grin ili neznam...a dobro imao sam još 500k el. strijela u koloniji i još 120k katra na mobilizaciji.... stvarno...ovako dobre mušterije kao što su bugari nisam nikad imao...daj bože da ih još više igra imperiju Grin:D:D:D:Grin  i da..bubi je jučer napravio 120k vojnih a ja 220k* nice Wink
svaka čast
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #11 na: Travanj 13, 2012, 04:03:55 »

evo malo slikica...




već sam jednom spomenuo vezano za ova 2 rata izgubljena sa hunitima...... u to vrijeme morali smo u savez primit par farmera samo da možemo  ratove objavit zbog zakona od 5x...i nažalost njih su i uhvatili...ali svjetla točka u tome je što sam u oba rata dobio medalje...u prvom sam dočekao na koplje njihovog prvog časnika i u to vrijeme najstrašnijeg ratnika na realmu Wink... u drugom je to bio njihov vođa koji je bahat da se to nemože opisat *WALL*  et i treći smo dobili  Grin...nakon toga bombardirali su nas sa porukama da prijeđemo kod njih i igramo s njima...hahha my ašš...


još jedno moram reći...oni HR igrači koji se uvlače bugarima i koji s njima zajedno igraju i napadaju druge hr igrače,ako nemaju nimalo ponosa i svoje ja i ako nemaju nimalo respecta prema ostalim našim igračima,neka uopće ne igraju ili ako su već toliko zatucani neka bar sakriju svoje porijeklo i odakle su- ovdje na igri,tako da ne blate nas ostale hr igrače...hvala...
« Zadnja izmjena: Travanj 13, 2012, 04:15:35 od dacmih » Evidentirano

radazg1
Sergeant
**

Karma: +11/-47
Offline Offline

Postova: 83


Profil
« Odgovor #12 na: Travanj 13, 2012, 05:22:07 »

buuu aj mi sredi tamo neki acc da se ubacim kod vas  Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #13 na: Travanj 13, 2012, 05:30:59 »

ma bi al prelos si  Grin Grin Grin
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #14 na: Travanj 13, 2012, 05:41:22 »

svaka cast ekipi....kapa do poda.....to se zove ekipa
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 19   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!