Imperia Online Croatia
Travanj 17, 2024, 12:43:08 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: GNK Dinamo Zagreb-NK Hajduk Split  (Posjeta: 10119 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
radazg1
Sergeant
**

Karma: +11/-47
Offline Offline

Postova: 83


Profil
« Odgovor #75 na: Ožujak 20, 2012, 10:14:24 »

http://img441.imageshack.us/img441/7594/72d953bbb5184ef0ad13465.png

bar bi se ti trebao strpiti od ovakvih komentara... Wink a onda na kraju zaključate temu da tvoja bude zadnja...egotrip  Cheesy
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #76 na: Ožujak 20, 2012, 10:45:10 »

Kako snif,snif, mirišem tu Jal i zavist u zraku što vam hajduk nije ko Dinamo, bilo đes, ili bolan,ili kaj, ili što već,puca mi ona stvar, bitno je to da u Hajduku igraju dovijeka bosanci, ili poturčini Hrvati,zaboravljate da ste bili 500 godina pod njima, klub vam ne valja, snif,, snif. dal su vama to pune gaće,  Grin Grin Grin Grin
ti ko admin na srednjovjekovnoj igri bi trebao malo i povijest pratit,ne se samo svadat po forumu.vidio sam na slikama da kapu nosis al ocito ti je premalena,opet ti gluposti padaju na pamet.veca je budala ko te stavio za admina celavko [:-} [:-} [:-}
Evidentirano
Blue_Master
Private
*

Karma: +8/-21
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #77 na: Ožujak 20, 2012, 12:32:28 »

ti ko admin na srednjovjekovnoj igri bi trebao malo i povijest pratit,ne se samo svadat po forumu.vidio sam na slikama da kapu nosis al ocito ti je premalena,opet ti gluposti padaju na pamet.veca je budala ko te stavio za admina celavko [:-} [:-} [:-}

ne pratim bas previše ovaj forum ali stalno moras bit poklopac svakom loncu..oladi malo i prestani s uvredama
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #78 na: Ožujak 20, 2012, 12:35:59 »

kaze mi glavni poklopac
Evidentirano
radazg1
Sergeant
**

Karma: +11/-47
Offline Offline

Postova: 83


Profil
« Odgovor #79 na: Ožujak 20, 2012, 01:10:10 »

tolko o razgovoru između 2 poklopca  Grin Grin Grin
Evidentirano
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #80 na: Ožujak 20, 2012, 01:23:01 »

mislim  da je ipak  2-1 završilo 

kao  i uvijek   zna se ko  pobijeduje neznam  kaj uopce stavljate to  na forum kad se vec zna ko  ce pobijedit
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #81 na: Ožujak 20, 2012, 02:16:03 »

ti ko admin na srednjovjekovnoj igri bi trebao malo i povijest pratit,ne se samo svadat po forumu.vidio sam na slikama da kapu nosis al ocito ti je premalena,opet ti gluposti padaju na pamet.veca je budala ko te stavio za admina celavko [:-} [:-} [:-}

 Tongue Tongue Tongue Tongue Ko mi kaže nemogu se naljutiti  Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #82 na: Ožujak 20, 2012, 02:35:14 »


..ne sjećam se da sam ikad proćitala da je Split bio pod Turcima i to  500 godina pa bi volila da me prosvjetliš i da mi daš ime autora tog teksta....a što se jala i zavisti tiće budi siguram da smo ponosni što hajduk nije ko dinamo  Kiss

Osim što ste bili pod  Mlecima ( A znamo svi što su i ko su oni bili) , uz razna previranja, malo ste htijeli biti u Osmanskom carstvu malo pod Mlecima, to ti je ko i u Hajduku, malo oćemo tamo, malo vamo.
Iskreno volio bi vidjet hajduk u ligi prvaka, kao što sam voilio vidjet i Dinamo, ma bilo koji naš klub, međutim, nemamo mi te  snage da pariramo toj svjetskoj mafijaškoj eliti, vi se naslađujete kako Dinamo dobija golove u ligi prvaka, a hajduk nije ni blizu bio a nikada ni neće, jer da ne dobije toliko golova valjda.
http://hr.wikipedia.org/wiki/Datoteka:Ottoman_empire_1481-1683.jpg
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #83 na: Ožujak 20, 2012, 02:36:17 »

http://img441.imageshack.us/img441/7594/72d953bbb5184ef0ad13465.png

bar bi se ti trebao strpiti od ovakvih komentara... Wink a onda na kraju zaključate temu da tvoja bude zadnja...egotrip  Cheesy

Volim bit egotrip, znaš onu, nebu mene niko  Lips Sealed ...
Tema nije imala smisla, a i nije tema.
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #84 na: Ožujak 20, 2012, 03:49:03 »

ti mater, koji ste vi bolesnici.... e neću se vratit u to ludilo, nema šanse.... Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
ANUBIS
Gost
« Odgovor #85 na: Ožujak 20, 2012, 04:30:28 »

Evo i ja da dam komentar kao neutralni promatrač i vjerni navijač ali eto gledajući sa strane i prolazeći mnoge utakmice na gostovanjima i doma kao i sa reprezentacijom dat ću jedno vidjenje glede navijačke scene.

Torcida trenutno ima i radi najbolje koreografije što se tiče estetike i organizacije same na utakmicama, Boysi kao boysi uvijek najviše  Lips Sealed rije rade gdje god da dodju i tu definitivno vode a što se tiče reprezentacije za one neupućene Ultrasi iz Vinkovaca imaju najvjernije navijače Repke naše u Hrvatskoj jer definitivno najviše gostovanja naše reprezentacije poprate oni kao skupina i to je činjenica..
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #86 na: Ožujak 20, 2012, 04:42:20 »

Evo i ja da dam komentar kao neutralni promatrač i vjerni navijač ali eto gledajući sa strane i prolazeći mnoge utakmice na gostovanjima i doma kao i sa reprezentacijom dat ću jedno vidjenje glede navijačke scene.

Torcida trenutno ima i radi najbolje koreografije što se tiče estetike i organizacije same na utakmicama, Boysi kao boysi uvijek najviše  Lips Sealed rije rade gdje god da dodju i tu definitivno vode a što se tiče reprezentacije za one neupućene Ultrasi iz Vinkovaca imaju najvjernije navijače Repke naše u Hrvatskoj jer definitivno najviše gostovanja naše reprezentacije poprate oni kao skupina i to je činjenica..

a nema ništa slađe od dogovorene bitke na polju.... Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #87 na: Ožujak 20, 2012, 05:13:38 »

Osim što ste bili pod  Mlecima ( A znamo svi što su i ko su oni bili) , uz razna previranja, malo ste htijeli biti u Osmanskom carstvu malo pod Mlecima, to ti je ko i u Hajduku, malo oćemo tamo, malo vamo.
Iskreno volio bi vidjet hajduk u ligi prvaka, kao što sam voilio vidjet i Dinamo, ma bilo koji naš klub, međutim, nemamo mi te  snage da pariramo toj svjetskoj mafijaškoj eliti, vi se naslađujete kako Dinamo dobija golove u ligi prvaka, a hajduk nije ni blizu bio a nikada ni neće, jer da ne dobije toliko golova valjda.
http://hr.wikipedia.org/wiki/Datoteka:Ottoman_empire_1481-1683.jpg


http://prntscr.com/78abr
ako malo bolje pogledaš vidićeš da se dalmacija bjeli i na ovoj karti prema tome pssst..prića ti ne drži vodu.... Wink

..što se tiće naslađivanja to je uzajamno ....a ja osobno kao navijać Hajduka  *heart* svoje obožavam tuđe poštujem, i nikad mi nije palo na pamet vrijeđat igraće i navijaće suparnićkog tima zbog njihovog porjekla jer ako otvoriš oći vidićeš da je i kroz Dinamo prošlo svega pa nema razloga da hajdukove igraće nazivaš osmanlijama  :Smiley
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #88 na: Ožujak 20, 2012, 05:26:16 »

Ali na kraju i mali osvrt, tema je nebuloza jer i naša velika HNL je katasstofa,činjenica ili sramota kako želite je da se sve vrti u Hrvatskom nogometu oko 2 kluba i zato nikada nećemo imati jaku ligu a niti dostojnog predstavnika ni u kupu UEFE a kamoli u Ligi prvaka. Čelništvo HNL pa sudačka organizacija je sve mito i korupcija u Hrvatskoj i to je samo odraz stanja trenutnog u državi. Klubovi poput Dinama i u manjopj mjeri Hajduka kupuju igrače iz malih klubova puno njih talenata i upropaštavaju kadar i mlade nade jer kupe ga samo da konkurencija nebi imala takvog igrača i di to vodi, vodi većinom da igrači kao igrači propadnu i ne afirmiraju se u vremenu kada bi trebali i na kraju ostanu osrednji igrači jel nemaju ni utakmica niti prilika da zaigraju. Druga stvar u slučaju da je DInamo klub "A"  Hajduk "B"  i da u mogućnosti bude da bude klub "c"  prvak s Lips Sealed bat  će ih suci jer nemože niko biti prvak osim ova dva kluba i to je žalosno ,uz svu lovu kojom se hrane imaju i sudačku organizaciju iza sebe na čelu sa Sinovćićem i ekipom iza kulisa a svi znaju tko su. Marković kao Marković uvijek šuti jel ništa nezna i uvijek mu je uspjeh repke ispred Hrvatskog nogometa kao da živi na drugom planetu. Dok god imamo ljude koje imamo na čelu HNL i ostalih odgovornih dužnosti u Hrvatskom nogometu stanje neće biti bolje i uvijek će se gledati kako da pojedinci napune djepove a puno ljudi nevidi dalje od nosa nego samo DINAMO i Hajduk, čak niti neznaju sta im se radi u klubu.  Osvrnite se malo oko sebe ima i drugih klubova u Hrvatskoj poput Osijeka,Cibalije,Rijeke,Istre,Zagreba i da ne nabrajam dalje redom, šta su oni manej vrijedni??  Dok bude god bilo samo 2 kluba u Hrvatkoj jaka i imali svoje igrače unutar čelništva HNL  naš nogomet nikada neće biti niti na pola puta da igraju na europskoj razini jel stanje je takvo da je Ciparska liga ,Austrijaska liga, Bjeloruska puno i daleko kvalitetnije od Hrvatske. Ukratko  naša liga je BANNANA liga... a prvaci u našoj ligi koji god budu bili dobivat će bez problema po 5-6 komada od svakoga, ne samo Lyona ili Ajaxa
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #89 na: Ožujak 20, 2012, 05:50:35 »

slažem se damire s tobom u svakoj riječi, al to je tako jer se dozvolilo, jer smo mi hrvati takav jadan narod da nas uvijek neko mora vući za nos.... kako ono..." dobre gazde, još bolje sluge"....
boysi se bore protiv mamića, a di su ostali??
ne govorim samo za nogomet,  Lips Sealed š to, govorim za kompletnu državu, vidiš i sam šta se radi u cijeloj Lijepoj našoj, firme koje su nekada hranile ovo malo naše zemlje sada su obrasle korovom i puste, ljudi na ulici mole za kruh, umjesto da se dižu u 5 ujutro i idu ponosni znojit se u željezaru, kamenolom, poljoprivredu ili nešto... sve smo to sami dozvolili, a tako nam i treba... sad kad su neki časni ljudi prolili krv za našu zemlju, mi ćemo sa strane gledat kako je tajkuni i lopovi prodavaju i uništavaju....

Boysi su jedini ustali protiv lopova u ovoj državi, dok ostali samo laju na kavama na špici.... RESPECT svim iskrenim navijačima svojih klubova, ali mislim da je krajnje vrijeme da se ovaj  Lips Sealed ni narod ujedini i kaže DOSTA!!!!!
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!