Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 11:18:42 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kapitulacija!!!  (Posjeta: 7019 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
TheRealDarkness
Private
*

Karma: +3/-12
Offline Offline

Postova: 37



Profil
« Odgovor #30 na: Veljača 21, 2012, 02:08:33 »

Darth..!!Ma On u Imreriji moze samo kuruzom da te gađa..!!
Horuse jedna rijec za tebe..!!
--------Farmer--------
« Zadnja izmjena: Veljača 24, 2012, 08:52:24 od TheRealDarkness » Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #31 na: Veljača 22, 2012, 11:31:08 »

JA ga nisam žicao da mi pomogne tebe izlupat ko malu bebu......i to ne jednom......i sve ostale koje si poslao da me robe.....nisam ga ništa pitao,a svi znamo tko je.....ima lijepa tvoja porukica u opisu saveza  Grin  Grin . Najviše mi se sviđa dio koji otprilike ide: "pomozi,ovi su drski i carska mapa mi izgleda kao bojanka za djecu"....... Makar mi je čudno što takva igračka klasa mora žicati po svim savezima koji su u prvih 8 da mu "pomognu". I uopće ne bi ulazio u polemiziranje,ali vidim da me citiraš pa moram biti kulturan i pristojan i ogovoriti.....
   ..sta je ovo..niko nevoli ovog horsa..sramotu izdajnicku.. Grin Grin..darth..isto to radi i u r5..zove sve okolo da me napadaju robe..ma ziva sramota..
Evidentirano
TheRealDarkness
Private
*

Karma: +3/-12
Offline Offline

Postova: 37



Profil
« Odgovor #32 na: Veljača 27, 2012, 08:17:39 »

Grin
Evidentirano
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #33 na: Veljača 28, 2012, 12:28:37 »

ma hors ko hors.... digo bugarke gaće i sad se hurči okolo.... klasika.... Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #34 na: Ožujak 04, 2012, 02:05:02 »

da ne bi bilo zabune. za vrijeme korizne ovu godinu ne igram imperiu. to je razlog sto su moji racuni na odmoru  Smiley

izmedju ostalog dat cu 40 dana fore igracima u cro/srb eri. tako da na kraju nece moci laprdat (ma hoce, laprdat ce, uvijek oni koji gube nadju razlog) da su bili u neravnopravnom polozaju. uglavnom, cim su macki otisli na odmor razni misevi i pacovi izasli iz anusnih i drugih rupa i poceli se  Lips Sealed t po realmu. pa ekipo uzivajte do uskrsa Cool Cool



 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

evo , uzivajte do uskrsa, a poslije objasnjavajte ekipi da je to sala i ne jedite previse za blagdane da se ne udebljate jer se necete poslje moci uvuci u ..........Grin Grin Grin
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #35 na: Ožujak 04, 2012, 02:17:03 »

usput, ako postanete vladari svijeta, svaki podanik trebao bi donjeti neki poklon. dijana, ja cu ti pokloniti žezlo, da ga cvrsto drzis i mudro vladas s njime.  Cheesy

http://www.youtube.com/watch?v=vtQNEcJCJs0&feature=related
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #36 na: Ožujak 04, 2012, 02:46:07 »

zamisli price covik neigra imperiu za vrime korizme Grin Grin Grin *crazy* *crazy*
Evidentirano
legenda001
Lieutenant
***

Karma: +7/-40
Offline Offline

Postova: 115



Profil WWW
« Odgovor #37 na: Ožujak 04, 2012, 03:00:56 »

 Grin Grin Grin
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #38 na: Ožujak 04, 2012, 03:55:35 »

egoizam je gadna stvar ,širi se kao gasovi kad god mu uslovi to dozvole... Smiley
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #39 na: Ožujak 04, 2012, 04:16:26 »

je, a trenutno su u poziciji da se ne moraju nikom uvlaciti, pa su im uvjeti idealni. nadam se da ces se i ti vratit u igru, pa da vidis druge pjesme  Grin
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #40 na: Ožujak 04, 2012, 04:21:26 »

egoizam je gadna stvar ,širi se kao gasovi kad god mu uslovi to dozvole... Smiley
hoćeš reći kao prdezhi?  Cheesy
Evidentirano

Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #41 na: Ožujak 04, 2012, 05:50:52 »

mislio sam opšti gasovi  Cheesy. Ne mislim se izrugivati nikome,već pričam realnu činjenjicu - kako god se neko dograbi moći u imperiji od snishodljivog ili normalnog stava prelazi se u uobražen.Svako voli da veruje da je najbolji ili ako nije najbolji da postoji debeli otežavajući razlog koji to racionalizuje.Bilo da su upitanju dijamanti,online vreme,bilo šta drugo...Iskustvom će pravi igrač naučiti da poštuje protivnike ,i da razume sve faktore ove igre,kako sa svoje strane,tako i sa protivničke.Kad jednog dana u imperiji nekog razvališ i to pripišeš protivnikovim otežavajućim faktorima (da kažeš,šta će nije mu radio net,nije on kriv) ,a ne da se odma lupaš po prsima kao tarzan,na dobrom si putu da postaneš igrač koga cene i saveznici i protivnici.Jako mi je žao što the-end ne ceni protivnike,al ne smatram svojom obavezom niti sam toliko uobražen  da sam ja taj koji ih treba loviti i glumiti superheroja.Da mi je bio cilj nekog trebiti,igrao bih pod drugim imenom...
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #42 na: Ožujak 04, 2012, 06:38:05 »

znas kako kazu,rugaj se dok mozes poslje kad te razbiju sutis i jacas onda opet ako koga uvatis ruganje Grin Grin Grin.uglavnom bit je u ruganju Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
TheRealDarkness
Private
*

Karma: +3/-12
Offline Offline

Postova: 37



Profil
« Odgovor #43 na: Ožujak 04, 2012, 08:14:47 »

Daj Horuse nemoj lagat da si to zbog korizme presto igrat presto si igrat 7 dana prije korizme..!
 *crazy* *crazy* Tongue Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Ožujak 04, 2012, 08:42:05 od TheRealDarkness » Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #44 na: Ožujak 04, 2012, 08:41:44 »

da se ja ukljucim u ovo jer vidim da junacina horus opet glumata.dali zeli da ja priljepm poruke koje si slao hellasu da te doda za cuvara da nas s Lips Sealed s?to govori koja si ti igracina,mi smo ti na posten nacin stukli svakog tko nam se zamjerio, pa cak i ong koji nije,onom tomislav111 sam nakon tvojeg plakanja rekao da ces pobjec na odmor kad krenemo na vas,i gle cuda pobjegao si.ne zasluzujes trunkku respekta ni jednog igraca koji imalo kuzi IO.to sto si ti sebi umislio da te citiram"najbolji igrac poslje anubisa" mozes zanss to sa time lol..dobro ti je rekla jedna djevojka koja je prosla kod naas.."sisji sa svojih visina medj smrtnike jer ti stanje u svaezu ne valja"..pre umisljen si momak,a "velikim" te drzi samo hrpa love koju utuces u igru..idemo dalje sa citatima"damire ti amonraa dovedi na 3. mjesto u cro2 a ja cu do vrha"hahahha,,i jos hahahahhahahahahah,koji vrh cro2?na vrhu cro2 su klase igraca kojima ti ne mozes cipele obrisat...uvijek bjezis kad zagusti,a to nije odlika nekog pravog vodje..kada su vam osvetnici objavili rat isti tren ste plakali da vam pomognemo,sto smo i ucinili,ali naravno uvijek sve dodje na svoje i pokaze se tko je horus,zato si dobio po nosu,a kad ti prodje "korizma"ja cu te cekat,ali tada ces pretat igrat radi uskrsa,itd....vrijeme je da shvatis..realm 61 nije v4 care ono je v5 di si ti zalutao,a putu tvog lutanja si naletio na nas,nazvao si dijanu smecem.-..sram te moze biti,jer to nije odlika pravog igraca,ali neka sve ce to doci na svoje pa cemo ti se fino.............naubijat seljaka kad se vratis(a to je nikad)mtaman kad popravis fort vidjet ces maceve da ti je opet srusim itd....


Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!