Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 08:59:06 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svijet Croatia 3  (Posjeta: 7027 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
lavica_xy
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« na: Prosinac 14, 2011, 07:18:58 »

Dragi moji  Smiley

Predstavljam vam A_R_E_S
savez pun zabave i međusobonog pomaganja
Nalazimo se u svijetu 3. Koji je počeo 5.12.2011

Pošaljite kandidaturu i procijenit ćemo da li ste baš vi za nas i da li ćete baš vi postati dio lude zabave hih  Kiss

Vaša lavica_xy  *kissgirl*
Evidentirano
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #1 na: Prosinac 15, 2011, 10:02:14 »

pozz svima!
Novi sam u ovoj igri, igram svijet cro3, pomalo napredujem i tek upoznajem igru, čini mi se zabavna, inače volim ratne strategije....
Počeo sam nedavno igrati, no kako me nije bilo jedno vrijeme, ekipa iz vodećeg saveza _WildNature_ me je cijeloga razorila, sve mi uništila, tako da sam ponovo na početku....
ima li netko želju možda da mi pomogne, pa da skupa probamo razbiti te divljake koji su prilično bezobrazni i bahati, glume da im nitko ništa ne može i već govore da je njihova era (btw, koliko traje era)??
volio bih da nas se skupi nekoliko i da im održimo lekciju.... nisam iskusan, ali brzo učim....  Smiley
Evidentirano
K__Nebesko
Gost
« Odgovor #2 na: Prosinac 15, 2011, 10:36:08 »

Kako se zoveš dođi kod mene, ako treba ja ću im sam pomrsiti račune ... Samo čekajte, tek je početak, bit će im  *black_eye* *black_eye* ...
Evidentirano
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #3 na: Prosinac 15, 2011, 11:04:40 »

Kako se zoveš dođi kod mene, ako treba ja ću im sam pomrsiti račune ... Samo čekajte, tek je početak, bit će im  *black_eye* *black_eye* ...

Poštovanje!
Vidim ti si vođa saveza Spartanci.... i vidim da primaš u savez ljude sa preko 500 bodova... ja sam sada napravio acc sa ovim nickom, onaj nisam imao volje igrati jer su me srušili do temelja, najviše onaj _devilfrog i bronhy, po tri napada od svakoga od njih dvojice...
ja ću se truditi što brže rasti, sada sam na 122 boda, pa ti se javim kada dođem do 500, ako bude slobodnih mjesta....
Hvala ti na pozivu! Smiley
Evidentirano
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #4 na: Prosinac 17, 2011, 08:17:08 »

jel to tako u svakome svijetu da jedan savez odjedri daleko naprijed od svih na početku i kasnije samo održava protivnike na distanci?
mislim, ovaj wildnature je duplo jači od drugog saveza, njihov vođa ima bodova ko cijeli drugi savez...... meni se čini da se tu već zna pobijednik....
Evidentirano
K__Nebesko
Gost
« Odgovor #5 na: Prosinac 17, 2011, 08:25:01 »

Ne budi toliko siguran ... A dvorci saveza ?
Evidentirano
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #6 na: Prosinac 17, 2011, 08:43:58 »

Ne budi toliko siguran ... A dvorci saveza ?

sad sam tek pročitao za to....
pa dobro, opet ako ovako nastave su jaki, svi su bodovno u prvih 10, daleko od većine....
Evidentirano
_DevilFrog
Gost
« Odgovor #7 na: Prosinac 21, 2011, 06:23:07 »

pozz svima!
Novi sam u ovoj igri, igram svijet cro3, pomalo napredujem i tek upoznajem igru, čini mi se zabavna, inače volim ratne strategije....
Počeo sam nedavno igrati, no kako me nije bilo jedno vrijeme, ekipa iz vodećeg saveza _WildNature_ me je cijeloga razorila, sve mi uništila, tako da sam ponovo na početku....
ima li netko želju možda da mi pomogne, pa da skupa probamo razbiti te divljake koji su prilično bezobrazni i bahati, glume da im nitko ništa ne može i već govore da je njihova era (btw, koliko traje era)??
volio bih da nas se skupi nekoliko i da im održimo lekciju.... nisam iskusan, ali brzo učim....  Smiley

 Undecided Nemoj plakati sinko,ipak je ovo neka vrsta ratne strategije a tebi preporučujem od sveg srca da zaigraš Monnopolly  ili neku drugu manje stresnu igru.  Wink
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #8 na: Prosinac 21, 2011, 06:34:05 »

Undecided Nemoj plakati sinko,ipak je ovo neka vrsta ratne strategije a tebi preporučujem od sveg srca da zaigraš Monnopolly  ili neku drugu manje stresnu igru.  Wink
Strah i trepet cro3  Grin Grin *black_eye*
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #9 na: Prosinac 21, 2011, 08:10:35 »

Undecided Nemoj plakati sinko,ipak je ovo neka vrsta ratne strategije a tebi preporučujem od sveg srca da zaigraš Monnopolly  ili neku drugu manje stresnu igru.  Wink

hvala na savjetu, ali tvoja sreća što nemam vremena igrati se, jedva se jedanput dnevno ulogiram, a i onda nemam vremna da ispratim šta i kako raditi....
monopolly sam igrao dok ti još nisi ni bio u planu(a tko zna jesu li te uoće i planirali ili si samo još jedan nesretni slučaj)....Wink
Evidentirano
_DevilFrog
Gost
« Odgovor #10 na: Prosinac 21, 2011, 08:13:36 »

Nisi trebao onda mijenjati igru, vjerojatno si kao dečec mali gledao   http://www.youtube.com/watch?v=XkHm8uUuT0o&feature=related    i onda si dobio fobiju od invazija žaba...Kre Kre..
Evidentirano
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #11 na: Prosinac 21, 2011, 09:02:40 »

da..... upravo tako... roditelji su me tjerali na spavanje sa tom pjesmom, i od onda mrzim ta ljigava smrdljiva stvorenja poput tebe....
vidiš tu vilicu od aligatora na kojoj visiš?
jednoga dana bi te mogla stajat glave....
i vidim da polako ali sigurno drugi te stižu, više vi iz wilnature ne držite 4/5 prvih mjesta..... nadam se da nećeš ni prvi bit dugo!!
Evidentirano
_DevilFrog
Gost
« Odgovor #12 na: Prosinac 21, 2011, 09:54:46 »

Pogledaj bolje ja ne visim ja napadam aligatore i ostale grabežljivce, ja sam samo obična luda divlja žaba.. Kre Kre..
Evidentirano
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #13 na: Prosinac 21, 2011, 10:24:22 »

napadaš, napadaš.... al nećeš dugo koliko vidim.... čini mi se da se ovaj chuky žuri da te pretvori u princa.... ja mu savjetujem da je bolje da te pregazi sa vojničkom čizmom broj 46! Grin Grin
Evidentirano
PRDILudnica
Gost
« Odgovor #14 na: Prosinac 22, 2011, 10:28:18 »

wwwwiiiiiiiiiiii what a nice forum......
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!