Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 02:29:17 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 6 7 [8]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Rat u svjetu croatia2!  (Posjeta: 7082 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #105 na: Studeni 30, 2011, 02:22:00 »

A za nekog ko teško rečenice sastavlja i ne zna pisat bez gramatičkih pogrešaka, ne kuži rečenice s puno riječi ovakav post je velik napredak, to ti se mora priznat Cool Respekt Cheesy

Kako je vama super  Grin    Ali kad smo kod gramatičkih pogrešaka...mislim da se kaže pisati a ne pisat Smiley...a i ovaj "ko"  na početku rečenice se nekako ne uklapa u pravopis  Grin
Nego..Donky.. nije li tvoj ego malo prevelik da samo tako prepustiš svoj veličanstveni nick nekom drugome?  Wink
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #106 na: Studeni 30, 2011, 05:27:49 »

Dugo me nije bilo na forumu i iskreno sam iznenadjen da se raspravlja o pravopisu, samo nastavite volim poucne teme. Hvala .
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #107 na: Studeni 30, 2011, 06:46:28 »

O krelčeki gdje ste Grin Kre kre kre kre kre Grin Vidim opet polemike kad na odmor odem... nemate pametnijeg posla... ne igram gotovo više cro2 zadnjih tjedan-dva, evo čak me zalovio i obavezni off bez da sam primijetio... pa me ekipa sitno skratila al nisu pravi posao napravili jer su mi ostavili oko 70M resa u glavno Lips Sealed  plus još 2x10h proizvodnje... pa resi puta 2 to je 150k vojnih bodova... kad bih igrao dalje strateški razlog za odmor bi bio da mi je oklop 16 bio pri kraju i kad se vratim evo katafrata koje još niko nema od protivnika, umjesto teške konjice... malo dijamanata instant trening i u 5 minuta su tu prije samo ekipi velim da po tržišnim cijenama napuni tržnicu željezom i drvom Smiley Al evo kao što sam rekao prije vrijeme je da se i ja malo maknem od imperije... koju godinu Smiley Samo je pitanje jel ću dati acc nekome da igra umjesto mene da malo kuri protivnike... ili ću što mi paše na odmoru ostat u ekipi da s njom ostanem u kontaktu... čujem ekipa dere okolo i bez mene, s ovim pojačanjem što nam je prekaljena ekipa došla iz spetsnaza ja mogu malo na odmor... da mi je vidjeti ko će Husare nadjačat Wink Meni ova dijamant instant imperija počela na živce ić, možda i ne bi toliko da imam love ko u priči, al i dalje ostaje da je ovo po meni najbolja igra u žanru u kojem je, samo nas gazda proba iscijediti koliko se got da *freak* Tak da... izrada katafrata umjesto teške vojske je razlog odmora ak će neko dalje acc igrat, ak ću ja ostat da budem s ekipom dalje u kontaktu preko Tribuna a na odmoru onda je razlog vrijeme za obitelj a i zamor od imperije, pogotovo od prošle ere, gdje sam s igranjem pretjerao Smiley Trenutno mi dosadno bilo u imperiji u cro2, ali kroz koji mjesec će se to promijenit, a ja ili igram ili ne igram, a poznavajući sebe opet ću previše na imperiji visjet... tak da je ovo kaj su me malo skratili pa je ideelna opcija bila na odmor do katafrata (oklop 16) otić... sad samo da ostanem dosljedan pa da se jedno duže vrijeme (tjedni mjeseci godine) ne vratim ili da acc prepustim nekome od ekipe pa eventualno ko čuvar budem da s ekipom u kontaktu ostanem. Pa da vas s Dunkan acca i dalje pale i žare Grin
  toliko o pravopisu i katafratima Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 6 7 [8]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!