Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 12:33:56 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: knjiga žalbe  (Posjeta: 3505 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« na: Listopad 22, 2011, 07:55:12 »

prvo, pohvala svim sudionicima svjetskoga, uz sve smicalice i neslaganje dobro je da smo četvrti....
drugo, drago mi je što sam upoznao neke ljude i dosta toga od njih naučio.....
treće,   Smiley je bilo s vama voditi ratove....... anubis, tony, goronja, ivanos12..... hvala vam na većini akcija zbog kojih sam i igrao.....
četvrto, nisam zadovoljan sa ovim raspletom, moglo je to i bolje završiti, ali neeka, na pogreškama se uči.....
peto, žalosno je što smo se svađali oko vodstva i svega, ipak je ovo bilo za sveto ime hrvatsko, moglo se i bez toga.....
šesto, Wink

ANUBIS, HORUS, TONYDUBRAV,  DUH-TAME, AMBIS, IVANOS12, LABUD01, MAGE, BOXINGKAN, DARK888, DACMIH, IGORZG32, KOIKOIKOI2, MARIO2109, FEREW, GAZDA05, TOMISLAV111, RATNIK85, EMILIUS7, LORD_NEBRA, CRO69, HACKER73, GALAKSIJA, TNT007, ZYUTI, BURIN, MIKA30.................................



BILA MI JE ČAST I ZADOVOLJSTVO IGRATI S VAMA!!!!!!!!!
« Zadnja izmjena: Listopad 23, 2011, 06:08:55 od Proxy » Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 22, 2011, 08:03:20 »

Mrki car si  Wink
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #2 na: Listopad 22, 2011, 11:30:14 »

da ne otvaram još jednu temu
iskreno i od srca zahvaljujem svim donorima na kupljenim dijamantima,olakšali ste nam ionako tešku i skupu igru.
velike čestitke na osvojenom zlatnom srcu bole_bbc.
i ovo je dio našeg tima
Najveći donatori
1    bole_bbc    1 320
2    mile2010    328
3    goronja    280
4    hacker73    220
5    danijel07    164
6    ce-ce    160
7    liroy    116
8    steve1102    60
9    croksena    44
10    deinbrumnjak    40
 *heart* *heart* *heart* *heart*
Evidentirano
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 23, 2011, 12:59:51 »

Hvala ekipa na ugodnom druženju, nadam se da smo barem malo opravdali očekivanja "širokih masa" i svi doprinjeli nekom aspektu igre.
Mrki ti si car, a to vjerojatno i znaš, ali da ne navodim sve ,... svaka čast ekipa odradili smo dobar posao.
Naravno, da smo svi išli na treće mjesto, ali  Lips Sealed a,...
Biti će i slijedeća godina.
Vidimo se u nekim drugim svjetovima,...i želim vam dobru igru,...
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #4 na: Listopad 23, 2011, 01:41:30 »

prvo, pohvala svim sudionicima svjetskoga, uz sve smicalice i neslaganje dobro je da smo četvrti....
drugo, drago mi je što sam upoznao neke ljude i dosta toga od njih naučio.....
treće,   Smiley je bilo s vama voditi ratove....... anubis, tony, goronja, ivanos12..... hvala vam na većini akcija zbog kojih sam i igrao.....
četvrto, nisam zadovoljan sa ovim raspletom, moglo je to i bolje završiti, ali neeka, na pogreškama se uči.....
peto, žalosno je što smo se svađali oko vodstva i svega, ipak je ovo bilo za sveto ime hrvatsko, moglo se i bez toga.....
šesto, Wink

ANUBIS, HORUS, TONYDUBRAV,  DUH-TAME, AMBIS, IVANOS12, LABUD01, MAGE, BOXINGKAN, DARK888, DACMIH, IGORZG32, KOIKOIKOI2, MARIO2109, FEREW, GAZDA05, TOMISLAV111, RATNIK85, EMILIUS7, LORD_NEBRA, CRO69, HACKER73, GALAKSIJA, TNT007, ZYUTI, BURIN, MIKA30.................................



BILA MI JE ČAST I ZADOVOLJSTVO IGRATI S VAMA!!!!!!!!!


 plusić i kissić  *kissgirl*  Wink
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #5 na: Listopad 23, 2011, 02:21:00 »



hvala svima, bilo je ovo lijepo iskustvo sa svima vama, a pogotovo pobjeđivati na izborima vođe, hehe, možda se kandidiram na Hrvatskim izborima,dobro mi ide,heheh, svaka čast svima.
« Zadnja izmjena: Listopad 23, 2011, 02:24:31 od goronja » Evidentirano

debeli_gad
Private
*

Karma: +0/-16
Offline Offline

Postova: 17


leon.javor@net.hr
Profil WWW
« Odgovor #6 na: Listopad 27, 2012, 10:27:07 »


.......zasto knjiga zalbe kada se ovdije samo hvalite....
Evidentirano

S poštovanjem
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #7 na: Studeni 29, 2012, 11:00:45 »

prvo, pohvala svim sudionicima svjetskoga, uz sve smicalice i neslaganje dobro je da smo četvrti....
drugo, drago mi je što sam upoznao neke ljude i dosta toga od njih naučio.....
treće,   Smiley je bilo s vama voditi ratove....... anubis, tony, goronja, ivanos12..... hvala vam na većini akcija zbog kojih sam i igrao.....
četvrto, nisam zadovoljan sa ovim raspletom, moglo je to i bolje završiti, ali neeka, na pogreškama se uči.....
peto, žalosno je što smo se svađali oko vodstva i svega, ipak je ovo bilo za sveto ime hrvatsko, moglo se i bez toga.....
šesto, Wink

ANUBIS, HORUS, TONYDUBRAV,  DUH-TAME, AMBIS, IVANOS12, LABUD01, MAGE, BOXINGKAN, DARK888, DACMIH, IGORZG32, KOIKOIKOI2, MARIO2109, FEREW, GAZDA05, TOMISLAV111, RATNIK85, EMILIUS7, LORD_NEBRA, CRO69, HACKER73, GALAKSIJA, TNT007, ZYUTI, BURIN, MIKA30.................................


BILA MI JE ČAST I ZADOVOLJSTVO IGRATI S VAMA!!!!!!!!!
svaka čast ekipa na osvojenom epskom 4. mjestu...stvarno svaka čast...jer koliko sam načuo pojedinci iz vaših redova će vas na slijedećem SP-u izdat i prodat za sitne usluge u ostalim svjetovima i tako dobit dršku od metle u odpozadi i završit na 7. mjestu...ispada da je vaše 4.mjesto epsko i još uvjek nedostižno pa s toga budite ponosno na ovako dobar rezultat..i izdajnici koji će igrat i na drugom SP-u i vi normalni ljudi....
Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #8 na: Studeni 30, 2012, 03:24:37 »

Hvala ekipa na ugodnom druženju, nadam se da smo barem malo opravdali očekivanja "širokih masa" i svi doprinjeli nekom aspektu igre.
Mrki ti si car, a to vjerojatno i znaš, ali da ne navodim sve ,... svaka čast ekipa odradili smo dobar posao.
Naravno, da smo svi išli na treće mjesto, ali  Smiley a,...
Biti će i slijedeća godina.
Vidimo se u nekim drugim svjetovima,...i želim vam dobru igru,...
di igras..u kojem svjetu da te pljackam Huh???uvjek pun...a ja puno kola Grin
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!