Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 11:41:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ćao ljudi  (Posjeta: 3326 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #15 na: Listopad 16, 2011, 04:01:02 »

zamolio bih sve pretavnike hrvatske na SP da ovo odigraju do kraja uzdignute glave i da se ne predaju jer se predajom nista ne dokazuje to je najlakse ne morate se voliti ni pricati ali ovo odigrajte do kraja onako kako to samo HRVATI znaju JUNACKI     Wink Wink
i evo jedno pitanje za predstavnike hrvatske oke ne sve ali vecinu
Jel vas sram  ?
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #16 na: Listopad 16, 2011, 04:04:43 »

2 posta obrisana, tako da se nitko ne bi našao uvrijeđenim. Tko je kriv, to se morate samo dogovoriti.

PS. A ja odoh na Mariju Bistricu zapaliti svijeće za ured iz Bugarske, što su mi zabranili da se igram s vama. Vidim da baš i, nažalost,  ne propuštam puno.
Svejedno, svaka čast, unatoč stanju kakvo je, branili ste boje zemlje odlično. To je moje mišljenje. Kako bi tek branili da ste složni. Smiley
Evidentirano

ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #17 na: Listopad 16, 2011, 04:13:29 »

2 posta obrisana, tako da se nitko ne bi našao uvrijeđenim. Tko je kriv, to se morate samo dogovoriti.

PS. A ja odoh na Mariju Bistricu zapaliti svijeće za ured iz Bugarske, što su mi zabranili da se igram s vama. Vidim da baš i, nažalost,  ne propuštam puno.
Svejedno, svaka čast, unatoč stanju kakvo je, branili ste boje zemlje odlično. To je moje mišljenje. Kako bi tek branili da ste složni. Smiley
        ..nisi trebo nista brisat..jer mene to nedira sta on pise..vratim mu uvik duplo..pa me zaboli..  Grin Grin ..i steta je sto neigras..dibi nam bio kraj da ti igras.. Grin .D..a i ovo dobro zboris...."Svejedno, svaka čast, unatoč stanju kakvo je, branili ste boje zemlje odlično. To je moje mišljenje. Kako bi tek branili da ste složni. Smiley" puhali bi bugarima zavrat..  Grin Grin  *beer* *beer*
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #18 na: Listopad 16, 2011, 08:02:38 »

2 posta obrisana, tako da se nitko ne bi našao uvrijeđenim. Tko je kriv, to se morate samo dogovoriti.

PS. A ja odoh na Mariju Bistricu zapaliti svijeće za ured iz Bugarske, što su mi zabranili da se igram s vama. Vidim da baš i, nažalost,  ne propuštam puno.
Svejedno, svaka čast, unatoč stanju kakvo je, branili ste boje zemlje odlično. To je moje mišljenje. Kako bi tek branili da ste složni. Smiley
to si dobro reko..nemaju baš neke izglede s tolikim prepucavanjima i nabrajanjima
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #19 na: Listopad 16, 2011, 08:19:43 »

 Grin U biti Tiger obrisao si samo postove gdje su uvrede bile upućene meni i Zyutom, nema veze i bolje.  Wink
Evidentirano

koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #20 na: Listopad 16, 2011, 08:37:39 »

zamolio bih sve pretavnike hrvatske na SP da ovo odigraju do kraja uzdignute glave i da se ne predaju jer se predajom nista ne dokazuje to je najlakse ne morate se voliti ni pricati ali ovo odigrajte do kraja onako kako to samo HRVATI znaju JUNACKI     Wink Wink
i evo jedno pitanje za predstavnike hrvatske oke ne sve ali vecinu
Jel vas sram  ?
je sram me je
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #21 na: Listopad 16, 2011, 10:10:22 »

Ja tu nemam puno pričat jer nisam mogao igrat, na SP ili si tu ili nisi, a bila je i jasna najava da smo mi iz Husara nepoželjni, pa vidim da su i oni koji su mogli odustali radi toga. Ispada da je i bolje da nas nema jer izgleda da već i kakvo pozitivno spominjanje nekoga od nas radi nemir u ekipi kod nekih. Al dat ću vam par savjeta. Sloga i dobra organizacija su bit svega. Nije diktatura, već ekipna igra gdje vođa mora slušat savjete iskusnih igrača jer svako se pojavi s dobrim idejama, no na kraju VOĐA ODLUČUJE. Ukoliko neko misli da vođa ide u definitivno krivom smjeru za to postoji kandidatura za vođu, pa će za dan vremena vidjet jel ga ekipa podržava ili ne. Nema ustaljenog ili utrtog puta, Goronja će vam to lijepo objasniti... odluke se donose ovisno o situaciji, nekad se mijenja smjer, a uz to neke odluke vođa mora donijet jako brzo bez da se stigne s ostalima posavjetovat, zato je tu. On i isto tako prvi časnik dok vođe nema, i bitno je da su oni na istoj valnoj liniji i u stalnom kontaktu. Za one koji su se kandidirali za vođu a nisu uspjeli važno je da ne razjedinjuju ekipu nego da slijede upute dalje i igraju kao tim, bez obzira kaj se s nekim odlukama ne slažu.

Malo se skockajte, saberite, i najvažnije bez svađe i prepucavanja, daleko ste dogurali. Ovakva kriza je morala doć, prije ili kasnije. Imate vi snage iz toga izać, vjerujte i drugim repkama nije lako i one imaju sigurno sličnih a vjerojatno i većih problema, i one pucaju po šavovima sigurno, a tu vam je sad da se iz ovoga čim prije izvučete i ne radite jedni protiv drugih, nego složno nastavite dalje. Ak ima koga ko je prijetil da će repki naškodit zabijanjima u ratu kak sam prije pročitao, njega odmah van ak ima dokaza o tome.

Ekipa ima potencijal bar za brončanu medalju osvojit, kaj je veliki rezultat. SRETNO
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #22 na: Listopad 19, 2011, 11:14:39 »

jos uvjek se svadjate  Grin Grin Grin hvala bogu da sam odustao od igre  Tongue
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #23 na: Listopad 21, 2011, 11:26:01 »

 Wink ko se svađa, baš smo si složni, bar sad na kraju   Kiss
Evidentirano

driver62
Gost
« Odgovor #24 na: Listopad 21, 2011, 12:26:43 »

 Smiley bio sam u dosta saveza u par era ali savez je savez..odlućuje većina...ako je ekipa odabrala takav put i taj stil igre oni koji su protiv imaju samo jedno a to je prikloniti se većini ako ne mogu bar biti toliko fer da ne smetaju zabavi većine...pomagao sam repki kao i dosta vas tu i šteta što tamo nema izbaci jer bih ja neke jako rado izbacio čak s osobitim guštom  Smiley
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!