Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 09:48:59 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ćao ljudi  (Posjeta: 3327 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« na: Listopad 16, 2011, 06:38:30 »

LJUDI pošto ovo definitivno nije više ugođaj za zabavu i druženje ja sam ljepo doniral vojsku savezu i prestajem igrat. Jednostavno mi ni gušt upalit igricu kad znam da ce na njoj bit hrpa masovnih sa prepucavanjima i vređanjima. Dajte više shvatite da tu neradite podvige o kojima ćete pričat unucima kad ostarite već se igrate, a igra bi trebala bit zabavna i bez ....
Bitke zbog kojih se trebalo nervirat su srecom prošle.

http://www.youtube.com/watch?v=6Vz-wxyXCgk
 

PUSA
« Zadnja izmjena: Listopad 16, 2011, 07:10:14 od Proxy » Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #1 na: Listopad 16, 2011, 10:47:40 »

Ne nego su izbrisali sve sa Forumu  repke šta se provodi lov na vjštice na Horusa od početka igre, slušam pojedince kako se cjelu eru prepucavaju i dao sam si oduška i još ću naravno dati...poruka kako treba ali nepostenje i prezentiranje sebe kao Hrvata a druge zvati mućko djubre i slicno na forumu saveza i u porukama necu ni ja slusati pa sam i ja napisao ajmee, preblag sam bio sinoc tek cu sada reci sta imam....
« Zadnja izmjena: Listopad 16, 2011, 10:49:59 od ANUBIS » Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #2 na: Listopad 16, 2011, 11:01:02 »

Pošiljatelj: tonydubrav   Poslano: 2011-10-14 20:25:15   
Mika,ovo je medievil, diktatura, a ne demokracija, za Lips Sealed i ti tu spiku meni,ok?


Eto diktature....   hehehehe
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 16, 2011, 11:20:30 »

Sramota,a zjuty je velika hrvatina i to znam,zjuty drzi seee nedaj vake na se Cool
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #4 na: Listopad 16, 2011, 11:23:57 »

Zvati nekoga ATeisticki  propovjednik, takve teme na forumu otvarati i onda srati cijeklu eru necu ni ja trpiti, govoriti nekome ko nije Hrvat ,a ko ne  NI TO NECU TRPITI, PA NORMALNO DA SAM NAPISAO STA IH IDE , PREBLAGOOOOOOOOOOOOOOOO  sam napisao velike Hrvatine koje  Smiley po drugima cijelo vrijeme .. Svidjalo se tebi goronja ili ne to.....doveo si ove druge da provociraju Horusa cijelo vrijeme...
« Zadnja izmjena: Listopad 17, 2011, 05:15:09 od Proxy » Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #5 na: Listopad 16, 2011, 11:29:38 »

hahah pa ljudi mi smo hrvati cemu zivicranje to se je moralo dogoditi prije ili kasnije...zalosno ali pocinjem shvacati neke husare koji nisu na SP
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
jasmina
Gost
« Odgovor #6 na: Listopad 16, 2011, 11:52:39 »

Zvati nekoga ATeisticki  propovjednik, takve teme na forumu otvarati i onda srati cijeklu eru necu ni ja trpiti, govoriti nekome ko nije Hrvat ,a ko ne  NI TO NECU TRPITI, PA NORMALNO DA SAM NAPISAO STA IH IDE , PREBLAGOOOOOOOOOOOOOOOO  sam napisao velike Hrvatine koje seru po drugima cijelo vrijeme .. Svidjalo se tebi goronja ili ne to.....doveo si ove druge da provociraju Horusa cijelo vrijeme...
doveo,ključna riječ u tvom postu,rekli su mi da poćnem ispočetka,početak počinje još u kvalifikacijama kada nije bilo teško trošiti dijamante da se plačaju pojačani napadi na igrače samo da bi ih se izbacilo iz kvalifikacija,početak je kada je ANUBIS ovdje po forumu pisao sve i svašta,u biti korijen svega je mržnja prema HUSARIMA I DUNKAN,svi oni koji ne žele mrziti več samo igrati nisu poželjni,HORUS od prvog dana SP diže tenzije i potencira svađe i nemir,to mu je omogućio čin znanstvenika jer je mogao slati masovne,i kada se više nije moglo trpiti oduzet mu je čin i dodijeljen je igraču sa istim lvl sveučilišta.......e sada nastaje pakao......klan antihusara i podržavatelja HORUS je počeo dijelovati,što preko masovnih,što preko osobnih poruka,što preko svakodnevnog kandidiranja za vođu.......sve ovo mogu potkrijepiti porukama ali zašto vam kvariti dan,kao pojačanje u tuđi acc od samo 1500 ekonomskih bodova ulazi i svima poznata poštenjačina UTVRDA,kandidira se za vođu,saspe par uvredljivih poruka jer vijerojatno drugačije nezna,nije prošao,zatim se kandidira netko treči,imenovati neču i šalje poruku da je goronja ljubitelj DUNKAN i da u bilo koji rat uđemo njih par če se namijerno zabiti da izgubimo.......da,nažalost to smo mi......HRVATI Undecided
« Zadnja izmjena: Listopad 16, 2011, 11:56:25 od jasmina » Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #7 na: Listopad 16, 2011, 11:59:59 »

samo kratka napomena.......na SP nisam sa njima na skype niti na chat,ne zato što možda nebi htijela,več zbog toga što nestignem......zbog toga na mene i moje mišljenje nije mogao utjecati nitko več moje čisto zapažanje preko dijela i poruka
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #8 na: Listopad 16, 2011, 12:01:52 »

samo jedna rijec, SRAMOTA  
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #9 na: Listopad 16, 2011, 12:36:24 »

 Shocked Ovako,par riječi od mene:
 
Mnogi me znaju, mnogi ne, oni stariji i veliki igrači znaju kakav sam, ekipni sam igrač, volim igrat i to je sve, ne vrijeđat nikoga, ali ne ostajem dužan.
Ipak, osvrnuću se na par činjenica.
Kada sam bio 20 na kvalifikacijama, upao sam u R80 il 82 kod gotta u savez i kod Vmandure u blitz 5, međutim,zašto,jer nisam znao mnogo o V5, pa čak nisam mnogo igrao ni V4, iako sam ju savladao dosta dobro.
Međutim, igram ja realm 4 sa V1.
Nebi toliko bilo tužno, da sam htio naučiti igrati V5 kao timski igrač i gott i Vmandura, hvala vam,su me naučili podosta o tome, i još se učim.
dok sam učio, malo sam bio zanemario kvalifikacije, i na kraju ispao 5 rezerva, bez dijamanata.
Niti sam moljakao da dođem u savez ni išta, htio sam ,istina, to mi je velika čast igrat za Hrvatsku.
Moj dolazak u savez mi je priuštio Tonydubrav po savjetu Fride i Zyutog.
Tony mi je dao acount duh-tame nakon 5-6 dana igranja sam se uključio, bez čina i ičega.
Moja namjera je bila igrati kao ratnik, imao čin ili ne,samo tako. Nakon par dana, tony mi je dao prijedlog da preumem njegov acount da se mijenjamo, pošto on nemože biti online stalno, a ja mogu.
Nakon zamjene, ja sam obavjestio na masovno, da sam na tom računu, ako nekom ne paše moje vodstvo,mogo se kandidirat. Niko se nije kandidirao,ja sam onda preuzeo uz Tonyevu pomoć vodstvo u najboljoj namjeri da svi ili večina budu zadovoljni.
Večina je htijela rat, a među njima i Anubis, uvijek sam bio kompromisan i davao na glasanje,rat ili ne, biti farmer ili ratnik, razvijati se ,što i jesmo ili ratovati, bilo je kako je bilo.
Nikada nisam nikoga vrijeđao po nikojoj osnovi,a zašto i bi?
Ja osbno neznam nikoga u savezu, osim Tonya, jer me zna od prije, jer sam visio na realmu 4 a ne igram Cro2
Znači,razloga i motiva nisam imao, NIKAKVIH.
Nakon vrijeđanja sa strane Horusa, jer sam vjerojatno nekoga piknuo u oko,što sam rekao par dobrih riječi o DUNKUNU, jer od mene češ čuti dobru a ne lošu riječ ANUBISE.
Nakon silnih vrijeđanja i podmetanja, nakon 2 mjeseca gsje je svima pasalo kako je bilo,osim Horusu.
Na kraju krajeva se shvatilo kako postoje krtice u savezu. Iskreno rečeno,bolje da sam bio tihi ratnik i uživao u igri, a ne igrom slučaja dospio gdje jesam a nitko se 2 mjeseca nije bunio ni kandidirao,i sad kad se kandidira nitko ne prolazi.
Iskreno, neznam razlog ANUBISOVOG ponašanja prema meni i njegove optužbe i vrijeđanja nemaju osnove za tako nešto,kao ni Horusovo.
Ja nisam nikoga doveo,jer nisam ni mogao,doveli su mene. Niti sam za Husare, MUSARE, NOSONJe i koga već, zaboli me za CRO 2.
Niti za tebe ANUBISE ni za HORUSA ni DUNKUNA, već sam za pravdu, ako je napravljena nepravda.
Nemam riječi o tebi ANUBISE, prezentiran si mi kao ok osoba i znam dosta o tebi, šta si radio i gdje i kako si završio, i imaš moj respect.
Ti nastavi sa vrijeđanjem, ja neću biti loš prema tebi,al ću ti poslati samo onda jednu poruku ,koja će te jako zaboljet, a ti nastavi ovako vrijeđat i dalje.
Sramota na što sam morao naići na svjetskom, eto mi razloga zašto ne igram CRO 2.
Sretni i veseli mi bili u dajlnjoj igri i uživajte mi svi
volite se ne mrzite, jemoj moto.
Kiss svima,
Vaš Goronja.
Evidentirano

_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #10 na: Listopad 16, 2011, 12:48:56 »

Cijelo vrijeme samo šutim i čitam..sve ono što se tamo događa..ne zato jer nemam što za reći nego iskreno samo zato što sam  šokirana onime što može izaći iz nečijih usta a time i iz nečije glave...jednostavno ne mogu shvatiti što to postoji u ljudima da si daju za pravo vrijeđati nekoga koga zapravo niti ne poznaju i procjenjivati osobe na temelju predrasuda koje su stvorili.
Horusu je nanesena nepravda,to se zna i taj čin oduzimanja čina apsolutno osuđujem ali to nije bio okidač za ove poruke jer se to dogodilo puno prije...s druge strane DIKTATURA je riječ,sada ću javno reći,koja dolazi od mene..ja sam ta koja je rekla goronji da se ovaj savez ne može voditi na drugačiji način osim da se uzmu uzde u svoje ruke...ako se netko naziva vođom onda treba i usmjeravati savez,one koji ga prate prema nekom cilju...prema dobro organiziranom planu koji je trebalo predstaviti članovima saveza i prema kojem je trebalo krenuti dalje da uspijemo uzeti barem to treće mjesto.
Nažalost ,previše hormona na jednom mjestu daje ove rezultate,nemogućnost prizivanja zdravog razuma i nedostatak osječaja za druge i za zajedništvo vodi rasulu...i eto čudno,čak to mogu i prihvatiti samo ne mogu prihvatiti da se ne kažu stvarni razlozi uništavanja našeg zajedničkog truda i utrošenog vremena,novaca na nešto gdje smo trebali imati rezultate..jer sve ovo,diktatura,ulazak van kvalifikacija,Horusova nepravda,okolni razlozi kod mene ne prolaze i samo mi vrijeđaju inteligenciju.Koga nešto smeta..ajmo malo hrabrosti pa iskreno i otvoreno neka kaže u čemu je problem..jer sve se može riješiti i sve se može dogovoriti ako postoji želja za tim...destrukcija i bijeg je najlakši način ..a negdje sam pročitala "kakav si u životu takav si u igri".
I dobro je buuu rekao...sramota...po pojedince a i po tim..jer ako i ovo uništimo,da ne možemo u igri barem biti jedinstveni, onda smo stvarno vrijedni toga da nas se gazi na svim poljima i stvarno zaslužujemo da nam svima bude kako nam je.
Pozdrav svima koji razumiju...  a za one koji to ne žele ili ne mogu imam samo  Cry
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #11 na: Listopad 16, 2011, 01:25:16 »

nemam šta dodat osim + ... Smiley
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #12 na: Listopad 16, 2011, 01:31:32 »

 Cool Potpisujem ti sve rečeno sonja, jedino sa moje strane sam dao čin tebi,jer mislim da tvoji savjeti itekako mogu pomoći savezu, sve ostale činove davanja i izbacivanja je imao Tony, jer je bio takav dogovor, i to svi znaju. Ajde neka, ako trebam samo ja trpit uvrede,nek se iskaljuju njih dvojica, jasno mi je i zbog čega, a mislim i svima ostalima. sve 5 +. Wink
Evidentirano

serpico
Private
*

Karma: +1/-6
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #13 na: Listopad 16, 2011, 01:44:59 »

Bravo Sonja , očito je da mi muški nikad ne odrastemo
Evidentirano
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #14 na: Listopad 16, 2011, 03:38:25 »

Sljedece SP nek predstavljaju nasu nam dragu drzavu sam bolje nam polovice jel one ce se svadat samo oko sminke i boje laka za nokte:D a ne se vrijedat i onda ste vi zalosni kaj  niste bar u  top 3 a svi znate da to mozete al treba malo sloge nepredstavljate Albaniju neg Hrvatsku
« Zadnja izmjena: Listopad 16, 2011, 03:57:14 od Pcelar » Evidentirano

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!