Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:26:24 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Nemoguće  (Posjeta: 3755 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« na: Listopad 13, 2011, 05:01:17 »

 Angry Kako je moguće da kada prebacujem vojsku iz kolonije u koloniju ,  uzme mi se iz carstva 2 milijuna za prebacivanje vojske,, 390 K vojske na putovanje na 1 sat i 45 min, to je nemoguće, stalno šećem vojsku i uvijek uzme oko 400 - 500 K zlata, a i ne samo meni,nekima je uzeo daleko više , što je nemoguće.
Tiger molim te da se provjeri ovaj bug, jer ovo nema veze sa zdravom logikom i pameću.  Angry
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #1 na: Listopad 13, 2011, 06:07:05 »

Provincija C2    Provincija C1    434 431    04:03:39
uzelo 5.9 miliona
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 13, 2011, 06:08:37 »

i meni je uzelo oko 2m cca   Cry .....ali mislim da to ima veze sa tim što smo digli porez    :evil4:
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
gott
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #3 na: Listopad 13, 2011, 07:05:49 »

ma nema to veze sa porezomm...
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #4 na: Listopad 13, 2011, 07:07:10 »

ja sam smanjio porez na 10 %
Evidentirano

ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #5 na: Listopad 14, 2011, 12:46:45 »

Angry Kako je moguće da kada prebacujem vojsku iz kolonije u koloniju ,  uzme mi se iz carstva 2 milijuna za prebacivanje vojske,, 390 K vojske na putovanje na 1 sat i 45 min, to je nemoguće, stalno šećem vojsku i uvijek uzme oko 400 - 500 K zlata, a i ne samo meni,nekima je uzeo daleko više , što je nemoguće.
Tiger molim te da se provjeri ovaj bug, jer ovo nema veze sa zdravom logikom i pameću.  Angry
imaš u mojim postovima ista stvar se dogodila svakom članu u istom savezu na isti dan-zlato nestalo kad se vojska prebacivala..nažalost mislim da ćeš dobit isti odg kao i ja i ostali u savezu taj dan-ništa se ne može rješit,hehe..
iskreno mi je žao,ali ndam se da te nije koštalo,nama se to dogodilo u ratu Sad
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #6 na: Listopad 14, 2011, 09:16:29 »

Cijene prije su bile premale. Taj bug je otklonjen jučer popodne.  Sad su cijene kolike trebaju biti.
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #7 na: Listopad 14, 2011, 09:18:18 »

He  Grin  he ti se salis jedino je drvo malo veca cijena 0.4 ostalo je sve manje daleko negio jucer sa cijenama ..........
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #8 na: Listopad 14, 2011, 10:00:16 »

Cijene prije su bile premale. Taj bug je otklonjen jučer popodne.  Sad su cijene kolike trebaju biti.
tiger jesam li dobro shvatila,do sada su cijene održavanja vojske bile preniske i to je bio bug.........ako je tako,nemogu se osobno složiti sa tobom,ove cijene sada su bug jer niti jedna ekonomija nemože podnesti održavanje pišljivih 300k elite ma koliko razvijena bila,ako tri jaka acc nemogu iščupati iz minusa 300k vojske poslije 6h off neznam što reči dalje osim da je svijetskom prvenstvu tu kraj,raspustit če se vojska jer ovo je nemoguče igrati
Evidentirano
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #9 na: Listopad 14, 2011, 11:06:16 »

...daaaaaaaa.......dobro si shvatila...................dok je nekom pasalo.................bilo je ok..............sad kad nekom nepaše.....bug je..............e ako je bio bug.....kad je mogao biti dosada.......zašto nebi mogao do kraja.............pa da bude regularan bug..............
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #10 na: Listopad 14, 2011, 11:14:53 »

 Sad T&iger molim te te fore ostavi u Bugarskoj kod šefova , i neka vrate normalno održavanje cijene i normalno prebacivanje cijena vojske, jer ovo nije niti fer niti u redu, sada kada su se neki razvili i izgradili vojske u dvorcima i okupljalištima, ostali koji su to namjeravali se moraju čupati iz velikih minusa, jednostavno rečeno , uz svo štovanje IO, mnoge sada nacije su prevarene sa ovakvim lošim pristupom vlasnika prema nama potrošačima, jer nije mijenjano ništa nabolje nego nagore, a tu nema nikakve logike. Ako u Blitz realmu sve štima i cijene su normalne, a na svijetskom ne, koji je ,kako se tcrdi isto Blitz, kao i pravila, onda nemože za 200 000 kata naplačivati 5 miliona iz kolonije u koloniju, kao i održavanje vojske. Daj se TIGER probudi malo, ti ne shvačaš kaj se događa ili što? Ako ovakvo stanje ostane, Imperija će izgubiti mnoge igrače, a i mene, šteta potrođenih novaca na njoj, mogo sam si kupit nešto lijepo. Koja nezahvalnost IO. Čestitam im.
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #11 na: Listopad 14, 2011, 12:03:14 »

Ja znam samo što mi je rečeno. Ne igram niti jedan svijet, tako da niti nemam gdje provjeriti.
Ako mi pošaljete udaljenost kolonije, vojsku koju šaljete(koliko kojih itd.) mogu izračunati kolika je cijena i usporediti s tim što vam sustav kaže. Pošaljite u osobnoj poruci pa ću se poigrati u excelu.
Primjer
200 000 cataprahta  * 1,35  zlata na sat *  1,5 za koloniju  * 4 (brzina svijeta) = 1620 000 zlata na sat. Ako šalješ na 3 sata onda je to preko 4,8 milijuna.
« Zadnja izmjena: Listopad 14, 2011, 12:07:30 od Tiger » Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #12 na: Listopad 14, 2011, 12:19:00 »

U pravu si Tiger tu, sve je x4 , mozda je bio bug ali je sada popravljen pa zato trose koliko bi trebali u biti, ali zasto je bas sada popravljen to je pitanje koje se namece hehehe.... pa do sada su Bugari imali vojsku pojedinacnu skoro svi i pasalo im je odrzavanje i cijena i sve sta ide a sada kada ide Gospodar svijeta 17.10 u opticaj ehhe, mijenja se politika da drugima otežaju...  ;D
« Zadnja izmjena: Listopad 14, 2011, 12:21:26 od ANUBIS » Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #13 na: Listopad 14, 2011, 12:39:20 »

Najvjerojatnije je netko prijavio da su troškovi premali i popravljeno je. Nema veze s bugarima niti krajem ere, niti aktivacijom Gospodara svijeta. Ali nema nikakvog narihtavanja niti olakšavanja...
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #14 na: Listopad 14, 2011, 01:05:13 »

a je sigurno je netko,neki multimilijarder koji može uzimati 40h dnevno proizvodnje pa ga nije briga,ajde tiger,uozbilji se malo
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!