Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 03:11:19 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: strategija za low point  (Posjeta: 2946 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #15 na: Rujan 24, 2011, 06:55:19 »

jel netko zna koliko mi minimalno treba ovnova za fort 1, fort 2, fort 3, fort 4, fort 5. u biti vise me zanima za 3 4 i 5 fort.
Evidentirano
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #16 na: Rujan 24, 2011, 07:01:51 »

Najbolje da počeneš da igraš sa par meseci zakašnjenja i igraš sa malim bodovima protiv igrača koji slabije igraju i manje su online.Tad su oni ambiciozni i koji provode dosta vremena u igri već daleko odmakli sa bodovima pa ti ne mogu ništa pa svaka taktika sa dosta lake vojske može doneti povoljne rezultate.

slazem se i s ovim, eto sad sam poceo malo brljat nesto u r63 i jednom drugom svijetu. ali recimo da krenem od pocetka i pomalo gradim i ovi ambiciozniji igraci me rokaju a ja recimo radim sto mogu, samo je pitanje vremena kad ce me preci i nece me moci roknut a ja cu recimo imat pola ere na raspolaganje jer eto koliko me rokali opet cu uspjet nesto napravit pa cu moci duze igrat. a ovako ako krenem kasnije mozda ce mi duze trebat da se razvijem kako hocu, ovisi i o goldima i da li ih napadam i da li ih imam s cim napadat, ali recimo imat cu mozda manje vremena za ratovanje kad se uspijem izgradit
Evidentirano
dedo
Private
*

Karma: +17/-11
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #17 na: Rujan 24, 2011, 07:14:39 »

a zasto samo konjicu i macevaoce, ja nikad bas nisam volio macevaoce, uvijek sam vise volio ove druge male jedinice. ono sto sad pokusavam je zapravo da ne radim ni fort 6 nego da se branim vojskom ako je moguce, samo jos do vojske nisam dosao ne radim ju, ali to bi moglo uskoro nadam se pa da napravim nest vojske i probam malo i ratovat, ne znam vise jel uopce to i znam, jako davno sam ratovao Grin

Stvar je jednostavna, jer će ti borbeni kapacitet biti jaći kada imaš samo mačeve i konjicu (ja sam imao više konjice nego mačeva) i prolaziš kroz pudar kroz ostalu protivničku vojsku, napravi kalkulacije i vidjeti ćeš. Jer igraš sa lakim, a ne elitnim jedinicama gdje su falange odlične).

Pa f6 je odličan izbor za ovo, kasnije f7. Al cilj je što prije gubiti jedinice, pobjeda, poraz nije bitno, al samo da ispuniš dobru kvotu izgubljenih jedinica. To je dugotrajan proces, budući da ti je ekonomija mala, a vojsku ćeš morati raditi od pljački tako da je ipak bolje krenuti odmah u startu, da izgradiš, istražiš sve ono što ti je bitno, da počeneš gubiti vojsku što ranije.
Evidentirano
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #18 na: Rujan 24, 2011, 08:04:49 »

a kako to ide obicno, vjerojatno ce i bit f6 a mozda i f7 Grin a ovo s macevaocima moram jos kalkulirat
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!