Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 01:41:10 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: strategija za low point  (Posjeta: 2945 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« na: Rujan 20, 2011, 03:27:04 »

ko ima kakve ideje neka pise, po mogucnosti konstruktivne
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #1 na: Rujan 20, 2011, 08:14:12 »

za v4,boxat planinu i čuvat resse,dizat samo utvrde i nesto sitne vojske uz granične,populacija izmedu 80-100k u svakoj provi,na  50-60k bodova da imas fort 8 i to e to Smiley
Evidentirano
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #2 na: Rujan 20, 2011, 08:39:38 »

i dodje licancina i vise nemas fort 8 Grin ali hvala, bar smo krenuli. imao sam fort 8 oko tih bodova i nije bilo dovoljno
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #3 na: Rujan 20, 2011, 09:35:59 »

licancina je probao u r82 i dugo je trajalo dok netko nije skontao i nalupao 2k treba i probio ga ...
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #4 na: Rujan 20, 2011, 09:57:38 »

ja san ti dobar sa licancinom,on ti je majstor low pointa,a undan napravis jos malo vojskice za obranu Wink
Evidentirano
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #5 na: Rujan 20, 2011, 10:35:57 »

mislim da sam tad igrao s njim u savezu, to u r82 ali samo na pocetku, ja sam stao igrat a on je mislim otisao u amonraa
Evidentirano
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #6 na: Rujan 20, 2011, 10:41:15 »

koliko se sjecam on je bio vise za utvrdu 7, utvrda 8 dosta dize bodove i sva istrazivanja koja vuce, samo sam ja tada gledao nesto drugo. zanima me jel se moze to slozit kako a da ne moram previse bas pratit da li ce me ko roknut i da igram kad imam vremena i da mi se
Evidentirano
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #7 na: Rujan 21, 2011, 10:43:29 »

mislio sam na v4 ovo za utvrdu 7, za v5 ne znam, ovo kaj ti pricas kak je zavrsilo, ja sam to samo malo na pocetku igrao
Evidentirano
dedo
Private
*

Karma: +17/-11
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #8 na: Rujan 24, 2011, 02:41:33 »

ko ima kakve ideje neka pise, po mogucnosti konstruktivne

Igrao sam jednu r9 eru neobićan low point. Cilj ti je f6 ili f7 i lake jedinice, na teške nema smisla ići osim teških strijelaca, pošto pucaju rundu prije lakih. Stvar je da je v4 dimenzioniran tako da kada gubiš (ne i kada raspustiš) svoje lake jedinice ti praktički gubiš više bodova no što bi trebao. Gubiš 10 posto više. Znaći ako ti vojska vrijedi 10k bodova i svu ju izgubiš, ti gubiš 11k bodova.

Ovaj način je vrlo zabavan pošto nakon nekog vremena i dosta izgubljenih jedinica postaneš OP prema drugim igračima u bodovnom rangu.
I kada ti netko i prođe vojsku, što se događa u počecima, nije važno, jer cilj je gubiti svoju vojsku što prije. Čak sam i izračunao sa kojim brojem se mora množiti izgubljena laka vojska što ti piše u statistikama tako da vidiš koliko si praktički bodova izgubio, ali sam to zaboravio, davno je to bilo. Naravno, kada napraviš dosta vojske, moraš ju kršiti, tući igrače okolo, budući da sa slabom ekonomijom ju nećeš moći uzdržavati, jer je cilj držati se nisko bodovima. Eto ako ti ovo odgovara, probaj. Smiley
Evidentirano
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #9 na: Rujan 24, 2011, 03:45:15 »

ja sad vise radim tako nesto, daj reci koliko si provincija imao ako se sjecas i koliko bodova
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #10 na: Rujan 24, 2011, 04:20:48 »

što fali igri high point ?
Evidentirano

tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #11 na: Rujan 24, 2011, 04:49:05 »

pa ja ne igram s kreditima, tak da se ne isplati igrat high point kad ne mogu bit dovoljno visoko, a i treba vise vremena za to. osim ako bas farmam onda ne treba bas toliko vremena ali dosta toga opet ovisi o susjedima itd... ali recimo da igram donekle normalno s vojskom treba mi puno vremena jer nikad ne mogu bit dovoljno visoko bez kredita da ne moram bas puno pazit. a i ovo bi moglo bit zabavno, bilo bi fora kad bi mogao ratovat kad imam vremena i kad nemam da nist ne radim a nitko mi ne rokne vojsku Grin je da puno trazim al eto
Evidentirano
dedo
Private
*

Karma: +17/-11
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #12 na: Rujan 24, 2011, 05:40:31 »

ja sad vise radim tako nesto, daj reci koliko si provincija imao ako se sjecas i koliko bodova

Ideš na planinu ili šumovitu planinu u boxu. Ako imaš sreće i dobiješ jednu od tih tik uz tvoju startnu ravnicu, super, jer ćeš morati istražiti jednu centralizaciju manje. Min 5 provincija, max 6. Stvar je da ti dodatne provincije rade štetu, a ne korist, jer da bi imao neku korist morao bi dizati birokraciju, a to nije nešto što želiš, jer u svakome pogledu cilj ti je držati se nisko sa bodovima.
Igrao sam do 20k bodova, sa f6 i hrpom lake vojske. Al možeš raditi preinake kada dosta jedinica izgubiš, pa rasti bodovno, možda malo ekonomiju podići, da lakše hraniš vojsku ili na f7 da te nemogu proći, al sve ovisi o naćinu igre.
Cilj sa jedinicama ti je imati samo lake mačeve i laku konjicu, te lake strijelce u fortu(ili teške). Ostale jedinice nedaju skoro nikakvu korist.

Imao sam birokraciju 4, tako da mi šumovita planina proizvodi 100 posto, pošto sam ju prvu kolonizirao, ostale provincije koje radiš su samo u svrhu boxanja i neproizvode nešto posebno. U provama ideš do otrpilike 70k populacije, kasnije farme daju dosta bodova.

Ovo je zabavno pošto nemoraš ni kredita potrošiti, a da bi mogao gaziti ostale, jer imperija se pretvara u nešto igivo samo za dijamante, a to su napravili nedavno, gdje nemožeš biti konkurentan bez premiuma, 10h i cehova, a njim je kao što svi znamo dosta.

Ovo gore navedeno vrijedi samo za v4, u v5 gubiš na lakim jedinicama istu kolićinu bodova koju si dobio kada si ih napravio.
Evidentirano
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #13 na: Rujan 24, 2011, 06:51:46 »

a zasto samo konjicu i macevaoce, ja nikad bas nisam volio macevaoce, uvijek sam vise volio ove druge male jedinice. ono sto sad pokusavam je zapravo da ne radim ni fort 6 nego da se branim vojskom ako je moguce, samo jos do vojske nisam dosao ne radim ju, ali to bi moglo uskoro nadam se pa da napravim nest vojske i probam malo i ratovat, ne znam vise jel uopce to i znam, jako davno sam ratovao Grin
Evidentirano
Moki73
Gost
« Odgovor #14 na: Rujan 24, 2011, 06:54:54 »

Najbolje da počeneš da igraš sa par meseci zakašnjenja i igraš sa malim bodovima protiv igrača koji slabije igraju i manje su online.Tad su oni ambiciozni i koji provode dosta vremena u igri već daleko odmakli sa bodovima pa ti ne mogu ništa pa svaka taktika sa dosta lake vojske može doneti povoljne rezultate.
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!