Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 03:48:27 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: nestala mi vojska  (Posjeta: 3812 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
miccokraj
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 17


Profil Email
« na: Kolovoz 01, 2011, 08:55:22 »

Šta se desilo. Vojska mi se nije vratila iz napada, resursi ne rastu od sinoć .... ponekad mi jezik prebaci na Brazil.
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #1 na: Kolovoz 01, 2011, 09:05:59 »

da mozda nisi na odmoru?? Grin Grin Grin
Evidentirano
miccokraj
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 17


Profil Email
« Odgovor #2 na: Kolovoz 01, 2011, 09:19:56 »

Ma dobro si, feragosto .... smjena turista. Samo na kojoj lokaciji da ih potražim ?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Kolovoz 01, 2011, 10:26:27 »

Šta se desilo. Vojska mi se nije vratila iz napada, resursi ne rastu od sinoć .... ponekad mi jezik prebaci na Brazil.

Da nisi dosegnuo maksimalan kapacitet utvrde??
Kako misliš vojska ti se nije vratila? Stoji u napadu, pred tvojim carstvom ili??
Evidentirano

miccokraj
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 17


Profil Email
« Odgovor #4 na: Kolovoz 01, 2011, 11:59:18 »

Ne mislim ništa, nestala, nema je .... otišla u napad i nema je nazad, resursi nisu rasli preko noći , ispao iz saveza.... da dalje nabrajam ...
Evidentirano
miccokraj
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 17


Profil Email
« Odgovor #5 na: Kolovoz 01, 2011, 02:09:09 »

Pošiljatelj: Gamemaster    Poslano: 2011-08-01 02:55:05    
miccokraj je napao T710B u provinciji broj 5.
Kliknite ovdje za izvještaj bitke .
Pobjednik miccokraj

od tada im ni traga ni glasa ....
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #6 na: Kolovoz 01, 2011, 02:21:30 »

hmm da je nisi negdje premjestio??u neku drugu provinciju?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #7 na: Kolovoz 01, 2011, 04:10:55 »

Ne mislim ništa, nestala, nema je .... otišla u napad i nema je nazad, resursi nisu rasli preko noći , ispao iz saveza.... da dalje nabrajam ...

Ako si ispao iz saveza, odgovori je samo jedan... Netko kome si dao šifru ti je raspustio vojsku, raspustio radnike pa nisu radili i izašao iz saveza. Provjeri si bodove, moraš ih imati manje ako je netko raspustio vojsku.
Evidentirano

miccokraj
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 17


Profil Email
« Odgovor #8 na: Kolovoz 01, 2011, 04:46:08 »

Pa da, i onda mi je taj pobrisao poruku (samo tu zadnju) da se vojska vratila kući, raspustio je,prebacio ujutro da radnici opet rade u onom omjeru koji sam ja ostavio ( kako je to samo upamtio),a resursi počnu tek od trenutka kada sjednem za komp da rastu. Ja sam veeeeliki igrač sa strašno puno vojske i pola miliona bodova i baš mene treba eliminirati hakajući lozinke na mome kompu ( ima u savezu jačih igrača kada smo već u ratu). Zar je problem vama pogledati šta se dešava sa igrom ili da gatamo u grah šta se moglo dogoditi.
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #9 na: Kolovoz 01, 2011, 04:52:24 »

Pa da, i onda mi je taj pobrisao poruku (samo tu zadnju) da se vojska vratila kući, raspustio je,prebacio ujutro da radnici opet rade u onom omjeru koji sam ja ostavio ( kako je to samo upamtio),a resursi počnu tek od trenutka kada sjednem za komp da rastu. Ja sam veeeeliki igrač sa strašno puno vojske i pola miliona bodova i baš mene treba eliminirati hakajući lozinke na mome kompu ( ima u savezu jačih igrača kada smo već u ratu). Zar je problem vama pogledati šta se dešava sa igrom ili da gatamo u grah šta se moglo dogoditi.


stari, prvo sumnjaj na nekoga kome si dao šifru, ako jesi, a onda tek na admine skakat....
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #10 na: Kolovoz 01, 2011, 05:01:32 »

Pa da, i onda mi je taj pobrisao poruku (samo tu zadnju) da se vojska vratila kući, raspustio je,prebacio ujutro da radnici opet rade u onom omjeru koji sam ja ostavio ( kako je to samo upamtio),a resursi počnu tek od trenutka kada sjednem za komp da rastu. Ja sam veeeeliki igrač sa strašno puno vojske i pola miliona bodova i baš mene treba eliminirati hakajući lozinke na mome kompu ( ima u savezu jačih igrača kada smo već u ratu). Zar je problem vama pogledati šta se dešava sa igrom ili da gatamo u grah šta se moglo dogoditi.

Ja ću tražiti da sutra provjere što se desilo, ali izlazak iz saveza govori da, ako te nisu tvoji izbacili, da je netko bio na tvom računu... najvjerojatnije iz brazila, ako te prebacuje na portugalski jezik... zato si obavezno promijeni šifru.
Evidentirano

miccokraj
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 17


Profil Email
« Odgovor #11 na: Kolovoz 05, 2011, 09:23:21 »

popapali mi vojsku bugarski serveri-vampiri ... ili ima neka informacija, onako čisto sam znatiželjan ...
Evidentirano
miccokraj
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 17


Profil Email
« Odgovor #12 na: Kolovoz 06, 2011, 10:06:56 »

Primio na znanje ...
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #13 na: Kolovoz 06, 2011, 10:31:32 »

Primio na znanje ...
razriješi i nama misterij nestanka Wink
Evidentirano
miccokraj
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 17


Profil Email
« Odgovor #14 na: Kolovoz 06, 2011, 11:25:57 »

E pa netko je malo hakao moje stanje ... i tako to... zašto ? kako ? nemam pojma, ali tako kažu braća bugari. Pa da im vjerujemo i sami se branimo što u igri što u van nje. Što bi kod nas dolje rekli: "Samo pošteno pa ko koga  Smiley !"
« Zadnja izmjena: Kolovoz 06, 2011, 12:19:13 od Proxy » Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!