Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 01:30:07 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Zna li itko koja je najjača bitka u r82 ??  (Posjeta: 7371 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #15 na: Lipanj 19, 2011, 12:46:00 »

i kad neko kaze imperijan ima jacu ekonomiju pa ce moci platit jacu vojsku kasnije,... *crazy*,platit ce skuplje vojsku koja ce izgubit od jeftinije vojske,...e jesu izbalansirali ovo s vojskom ,fenomenalno,...
Evidentirano

tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #16 na: Lipanj 19, 2011, 01:35:44 »

...ehhh sad...ti bi da se otvori smjer imperije.....na nekom faxu.....npr.....agronomija....smjer zujanje.....podsmjer IO.... Cheesy Cheesy
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #17 na: Lipanj 19, 2011, 09:27:22 »

nisam racunao,..predpostavljam da si u pravu za troskove ,anubis,...ali nikako da izade velika bitka gdje imperijan cijepa nomada,..ima par izuzetaka ali sve ostaje na teoriji,..bitke ovog i malo manjeg kalibra u praksi redovno dobijaju nomadi,..
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #18 na: Lipanj 19, 2011, 09:44:08 »

hmmm...tralala je kod ovog fajta već bila odustala jer je bila u minusu skoro 20m zlata...a i dva dana prije istog fajta je bila uhvaćena na offu od strane AmonRaa saveza di joj je u više napada ubijeno vojske za oko 600k bodova...znači praktički ju je bilo nemoguće dobit jer je  imala skoro milju falangi ,u ovom fajtu ih ima upola manje Smiley
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #19 na: Lipanj 19, 2011, 09:54:49 »

E da koliko sma cuo nenofran i gott su je malo prodrmali hehehe ,a da cuj milja falalangi hahah moze se ovaj slikati da je isao na milion falangi ,za usporedbu na ove jedinice koje su dolje dodati jos 600k falangi i nersto teskih konja i el strijelaca 100k i jos je jeftinije odrzavanje nego kod ovog nomada dupecmar...
« Zadnja izmjena: Lipanj 19, 2011, 09:57:36 od ANUBIS » Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #20 na: Lipanj 20, 2011, 10:43:42 »

da ali evo u r84 me sad maltretira komčija imperijan sa 300k čuvara i isto toliko strijela elitnih. a da sam nomad ko kroz sir bi ga. ne može se apsolutno izbalansirati vojska i da uz to bude velika dovoljno za sve. ili si jak za nomade ili za imperijane
Evidentirano
avdijica
Gost
« Odgovor #21 na: Lipanj 20, 2011, 12:41:25 »

ovo samo da se zna da i u bih ima jaki igraca za one koji su mislili da ce lako zgaziti bosnu na ovom turniru reko sam da cemo mnogima pomrsiti racune
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #22 na: Lipanj 20, 2011, 03:17:55 »

avdijica di si ti zalutao dječak? Tongue Grin
Evidentirano

dupecmar
Sergeant
**

Karma: +14/-23
Offline Offline

Postova: 55


Profil
« Odgovor #23 na: Lipanj 20, 2011, 07:09:57 »

E da koliko sma cuo nenofran i gott su je malo prodrmali hehehe ,a da cuj milja falalangi hahah moze se ovaj slikati da je isao na milion falangi ,za usporedbu na ove jedinice koje su dolje dodati jos 600k falangi i nersto teskih konja i el strijelaca 100k i jos je jeftinije odrzavanje nego kod ovog nomada dupecmar...

Jesu prodrmali su ga i bilo mi je dosta lakse ali pazi iz bitke se moze vidjeti da nisam slao svu vojsku (koplja i maceve) a bogami nisam ni mobilizovao sve konje.

Kad sam ranije radio simulaciju (prije nego sam dostancao jos puuuno konja) mogao sam uzeti punu tralala vojsku u odbrani.

Bilo bi izgubljenih poena na obe strane kao u prici ali bi ga uzeo.

Sve u svemu amon ra mi je definitivno pomogao da nemam OGROMNE gubitke. Istina je da je tralala bila u ogromnom minusu ali to me bas i nije tangiralo previse. Glavni cilje je bio da se dotuce i da se ne moze vise vratiti.

A sto se tice Imperiana i njihove snage. Iskreno ja mislim da ima MALO imperijana koji misle glavom i pazljivo planiraju. Vecina onako stanca vojsku i zato ih nomadi i deru.

Neko je vec ovdje napisao da imperijani trebaju da se fokusiraju na phalanxe i BILO KAKVU vojsku kao podrska njima.

Samo skontajte koliko mene ovi konji kostaju. PRAVO BOGATSTVO da se naprave i taman toliko da se placa upkeep.

Sa resursima koje sam ja potrosio PAMETAN imperian bi napravio takvu vojsku da bi ja samo mogao da ga gledam i bjezim od njega.

Eto toliko.

Pozdrav od mene ;o)
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #24 na: Lipanj 20, 2011, 10:13:35 »

Svaka cast eto od rijeci do rijeci si sve tocno opisao, samo pametnim odabirom vojske i nomad nista nemoze imperijanu kasnije sa vojskom a k tome i odrzavanje je kudikamo jeftijinije za imperijana.. Imperijani obicno stancaju cuvare i onda me uhvati smijeh ehhehe ili tonu Paladina a ljudi jos zive u v4 i mozak im tamo dok igraju v5.
« Zadnja izmjena: Lipanj 20, 2011, 10:15:50 od ANUBIS » Evidentirano
dupecmar
Sergeant
**

Karma: +14/-23
Offline Offline

Postova: 55


Profil
« Odgovor #25 na: Lipanj 20, 2011, 11:15:58 »

Svaka cast eto od rijeci do rijeci si sve tocno opisao, samo pametnim odabirom vojske i nomad nista nemoze imperijanu kasnije sa vojskom a k tome i odrzavanje je kudikamo jeftijinije za imperijana.. Imperijani obicno stancaju cuvare i onda me uhvati smijeh ehhehe ili tonu Paladina a ljudi jos zive u v4 i mozak im tamo dok igraju v5.

To je problem, dobro si rekao, zive u V4 a igraju V5 (sto je i dobro za nas nomade). Koliko je od njih u stvari dobro proucilo objasnjenja jedinica?

Pa ja cim sam prvi put vidio bonus na phalanx-e rekao sam da su nomadi popusili.

Sto vise pravis phalanx-e, jedinice koje KUD I KAMO manje kostaju od elitnih konja, postaju za Lips Sealed anije i za Lips Sealed anije.

Ko god misli imperiani su nula neka samo sracuna 100 miliona zeljeza i odgovarajuce drvo u konjima nomada i onda SAMO napravi phalanx-e za iste resurse.

Sila potrebna da se ubiju phalanx-i je disproporcionalna njihovoj cijeni. Bijedni elitni strileci u nomada ni ne ogrebu phalanx-e, teski macevi umiru kad ih phalanx-i ruzno pogledaju a konji (prigodno) imaju 4x slabiju odbranu od njih.

Ali djaba to pricati imperianima.

Ja licno nikad necu igrati imperiana. To je peglativna nacija. Pravi farmeri koji kasnije u igri postanu za Lips Sealed ani.

Nema tu zabave.
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #26 na: Lipanj 20, 2011, 11:25:15 »

hheheh evo plus
Evidentirano

driver62
Gost
« Odgovor #27 na: Lipanj 21, 2011, 09:08:27 »

 Smiley i ja sale plus +
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #28 na: Lipanj 22, 2011, 02:34:34 »

Eto jedan dodatak koliko je imperijan jak kada su poklopili tralala prije udara govori da se mozete svi nomadi slikati, covjek je bio kao prvo van saveza i imao je 4 manje sva vojna istrazivanja ali unatoc tome opet su trebala par zabijaja da se oslabi tralala i onda ga je dupecmar pobrao pa ostali,ljudi ehhehe smijeh me lovi da je on bio u savezu kojim slucajem svasta bi bilo tu i to je samo jedan podatak koliko je moralo biti zabijanja i slabljenja tralala da ga se oslabi kao imperijana. Mislim da temu mozemo zakljucati hehehe   Grin
Evidentirano
dupecmar
Sergeant
**

Karma: +14/-23
Offline Offline

Postova: 55


Profil
« Odgovor #29 na: Lipanj 23, 2011, 01:46:25 »

cijenim saleta kao igrača  *stop* ali neno i ja smo razgovarali o tome dali uzeti najjaču bitku ili mjesto broj jedan u poretku i nastaviti se dizati..neno je bio već poslao vojsku ja sam mu rekao da je vrati jer će previše izgubiti a s vremenom će stići napraviti jaću bitku od te bitke  Smiley sale zna kako je to išlo dalje  Smiley   na kraju će se pokazati tko je bio u pravu

HA HA HA HA HA. Ma tih 300+k konja sam napravio za manje od 5 dana a da budem iskren nisam isao na najvecu bitku vec sam samo htjeo da razrokam tralala.

Najiskrenije nije bas nesto za "hvaljenja" ona bitka. Tralala je vec bio pod ledom i ja sam ga samo dotukao. Ja volim kad nadmurdim neprijatelja a ona bitka je bila sve samo ne nadmudrivanje.

Evo mene sada na 5 miliona poena a skoro pa sigurno moja vojska je jedna od najjacih u realmu trenutno. To vise ni NATO ne moze da plati  *freak*

Uskoro ce biti vrijeme da se koji zamak saveza uzme. Dojadilo brate ovo farmanje.

Kad vi krecete ili mislite ostati van toga?

Ako mene pitas svi drugi su se vec dobro ispucali sto sa vojskom a jos vise sa zlatom. Steta je sto nasi savezi (bivse juge) nece da se udruze. Dva jaka saveza i poderali bi svima guzove.
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!