Imperia Online Croatia
Travanj 29, 2024, 11:04:52 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Izmjena Pravila  (Posjeta: 3345 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Stone
Private
*

Karma: +3/-10
Offline Offline

Postova: 21



Profil
« na: Lipanj 08, 2011, 08:46:54 »

Community Manager


Karma: +145/-53
 [-]
 Online

Postova: 2032


 
   
Kazne u Imperiji Online - obavezno pročitati!!
« na: Travanj 09, 2009, 04:18:23 »
Igrači se kažnjavaju za slijedeće prekršaje:

 - posjedovanje više korisničkih računa u istom realmu(svijetu)
 - account pushing - dobivanje resursa, vojnih bodova ili časti dogovorenim bitkama s drugim igračima
 - dogovorene bitke radi stjecanja resursa, vojnih bodova i časti
 - ilegalno trgovanje - svaka prodaja resursa po jeftinim cijenama sa svrhom da ih kupi neki prijatelj
 - prodaja resursa samom sebi sa drugih računa
 - slanje uvredljivih poruka
 - kreiranje uvredljivih profila
 - ekstremno kršenje pravila foruma

Kazne se kreću od zaključavanja računa na 48 h (račun može biti napadnut od drugih), 10000 h (račun može biti napadnut od drugih) i blokiranja računa(račun kao da više ne postoji).

Uvredljive poruke i profili se kažnjavaju sa:
 - prva uvreda = osoba ne može slati poruke 24 sata
 - druga uvreda = osoba ne može slati poruke 168 sati
 - treća uvreda = osoba ne može slati poruke 1 godinu

Sustav kažnjavanja nije osoban, kazne se daju na temelju dokaza.
Ne zanimaju nas nečija rodbina, sestre, stričevi, djeca.
Ako postoji dovoljno dokaza, igrač će biti kažnjen.

Razlog zašto je kažnjen, može dobiti samo kažnjena osoba i nitko drugi. Posebno nemojte očekivati da razlog kažnjavanja bude objavljen na forumu.
Kada tražite provjeru za nekoga, uzmite u obzir da i vaš račun može biti provjeren.
Svaki račun može biti provjeren od strane IO tima i bez posebnog zahtjeva.
IO tim zadržava pravo da ne daje razlog kažnjavanja nekim igračima.

Kad želite prijaviti nekog igrača, ne činite to objavljivanjem tema na forumu. Pošaljite osobnu poruku bilo kojem moderatoru foruma. Prijava mora sadržavati ime igrača kojeg prijavljujete i realm u kojem igra. Poželjan je i neki razlog zbog kojeg prijavljujete igrača

« Zadnja izmjena: Danas u 08:37:00 od Tiger »
Evidentirano

Svi koji mi bez razloga valjanoga i konkretnog objasnjenja ukradu i jednu lipu  mukom stvorenu u ovu imperiju pokucat cu na vrata a onda ce biti nisam ja....... Moj novac nece uzimati i krasti svakojaki ljudi koja pravila tumace na svoj nacin,zapamtite moje rijeci dobro..
Stone
Private
*

Karma: +3/-10
Offline Offline

Postova: 21



Profil
« Odgovor #1 na: Lipanj 08, 2011, 08:50:51 »

Kakve su to naknadne izmjene pravila kada je steta nanesena, reflektirate pravila iz v4  a to nemozete ovdje primjenjivati na ovaj svijet v5 , gdje se svako malo nesto mijenja , ja cu reci svima ako je meni i jedna kuna iz osobnih razloga ukradena tim cinom  naplatit cu svaku lipu kradenu od doticnih osoba jer nije ju on zaradio niti placao te dijamante silne da bi na svoj nacin tumacio pravila,ponavljam na svoj nacin jer nisu jasno definirana bila, onda cu nekome pokucati na vrata i traziti povrat novca ,a onda ce biti nisam jaa....
Evidentirano

Svi koji mi bez razloga valjanoga i konkretnog objasnjenja ukradu i jednu lipu  mukom stvorenu u ovu imperiju pokucat cu na vrata a onda ce biti nisam ja....... Moj novac nece uzimati i krasti svakojaki ljudi koja pravila tumace na svoj nacin,zapamtite moje rijeci dobro..
Stone
Private
*

Karma: +3/-10
Offline Offline

Postova: 21



Profil
« Odgovor #2 na: Lipanj 08, 2011, 08:57:52 »

 - posjedovanje više korisničkih računa u istom realmu(svijetu)
 - account pushing - dobivanje resursa, vojnih bodova ili časti dogovorenim bitkama s drugim igračima
 - dogovorene bitke radi stjecanja resursa, vojnih bodova i časti
 - ilegalno trgovanje - svaka prodaja resursa po jeftinim cijenama sa svrhom da ih kupi neki prijatelj
 - prodaja resursa samom sebi sa drugih računa
 - slanje uvredljivih poruka
 - kreiranje uvredljivih profila
 - ekstremno kršenje pravila foruma


-sada me zanima ovo trenutno "neki prijatelj"  pa svi na imperiji su ne nekome prijatelj ili igraju u istim savezima ili su razbacani okolo, ako ja sa svog accounta prodam drva recimo 10 mil jer imam viska po cijeni 0.35  i kupi ih neko iz mog saveza jer sam mu javio da sam dao na trziste a nismo niti cuvari niti nista, i to je kaznjivo???  Znate sta ,jeste li vi normalni?Huh? sada ja vas pitam Huh? Tiger sta je to?Huh?
Evidentirano

Svi koji mi bez razloga valjanoga i konkretnog objasnjenja ukradu i jednu lipu  mukom stvorenu u ovu imperiju pokucat cu na vrata a onda ce biti nisam ja....... Moj novac nece uzimati i krasti svakojaki ljudi koja pravila tumace na svoj nacin,zapamtite moje rijeci dobro..
Stone
Private
*

Karma: +3/-10
Offline Offline

Postova: 21



Profil
« Odgovor #3 na: Lipanj 08, 2011, 09:07:19 »

Naknadno su se jucer mijenjala neka pravila,igraci su vec kažnjeni, oni koji su trebali biti radih puno gorih stvari nisu kaznjeni, Tiger ne radi blamažu sa naknadnim izmjenama ,jer pravila za v5 nisu bila definirana nitu su jos uvijek, ukinite cuvare racuna pod broj 1 a hocu li ja prodati drva po 0.35 10 mil to je moja stvar i nije kaznjiva a ako javim prijatelju iz saveza da sam dao drva u prodaju i da ceka isto nije kaznjivo koliko znam jer mi je prijatelj,zasto nebi kupio on ta drva, niti ti ne proizvodis ta drva niti kupujes dijamante niti ne odredjujes cijenu resursa na trzistu tako da ne vrijedjaj inteligenciju nas starijih ovdje jer nisam ti ja balavac i klinjo da se  Smiley na taj nacin samnom niti da mi nanosis stetu ,novcanu direktno koju sam mjesecima ulagao u imperiju svojim izmjenam naknadnim pravila igre i svojih tumacenja igre. ..
« Zadnja izmjena: Lipanj 08, 2011, 09:18:03 od Proxy » Evidentirano

Svi koji mi bez razloga valjanoga i konkretnog objasnjenja ukradu i jednu lipu  mukom stvorenu u ovu imperiju pokucat cu na vrata a onda ce biti nisam ja....... Moj novac nece uzimati i krasti svakojaki ljudi koja pravila tumace na svoj nacin,zapamtite moje rijeci dobro..
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #4 na: Lipanj 08, 2011, 09:22:43 »

Pravila se mjenjaju i pravila če se mjenjati. Naravno bit če dopuna u igri sa nekim novitetima, ako se dosta igrača buni protiv nečega, to se naknadno promjeni. Neznam šta je tu čudno...

To kaj ti govoriš jest ispravno, i vjerujem da to možeš napraviti ali ako se vidi tvoja ip adresa u vrijeme prodaje resursa na računu koji ti 'čuvaš' znači da si ti stavio te resurse na tržnicu i iste te resurse kasnije sa svojeg main računa kupio, to i jest za kaznu, jer pushanje računa nije dozvoljeno.

Naravno, ako nisi  balavac ( kao što si i rekao ) molim te da se suzdržiš nekulturnih riječi jer ubuduče neču imat milosti.
Evidentirano

Stone
Private
*

Karma: +3/-10
Offline Offline

Postova: 21



Profil
« Odgovor #5 na: Lipanj 08, 2011, 09:44:58 »

oVAKO VI SAMO ZNATE BANATI JA KAZEM NA ONAJ POST PRIJATELJI!!!!!   AKO JA PRODAM A NEKO DRUGI KUPI!!! S ADRUGE IP ADRESE!!!!!!  A U SAVEZU JE SAMNOM!!! O CEMU VI TO CITAJTE MALO BOLJE
Evidentirano

Svi koji mi bez razloga valjanoga i konkretnog objasnjenja ukradu i jednu lipu  mukom stvorenu u ovu imperiju pokucat cu na vrata a onda ce biti nisam ja....... Moj novac nece uzimati i krasti svakojaki ljudi koja pravila tumace na svoj nacin,zapamtite moje rijeci dobro..
Stone
Private
*

Karma: +3/-10
Offline Offline

Postova: 21



Profil
« Odgovor #6 na: Lipanj 08, 2011, 09:45:55 »

- posjedovanje više korisničkih računa u istom realmu(svijetu)
 - account pushing - dobivanje resursa, vojnih bodova ili časti dogovorenim bitkama s drugim igračima
 - dogovorene bitke radi stjecanja resursa, vojnih bodova i časti
 - ilegalno trgovanje - svaka prodaja resursa po jeftinim cijenama sa svrhom da ih kupi neki prijatelj
 - prodaja resursa samom sebi sa drugih računa
 - slanje uvredljivih poruka
 - kreiranje uvredljivih profila
 - ekstremno kršenje pravila foruma


-sada me zanima ovo trenutno "neki prijatelj"  pa svi na imperiji su ne nekome prijatelj ili igraju u istim savezima ili su razbacani okolo, ako ja sa svog accounta prodam drva recimo 10 mil jer imam viska po cijeni 0.35  i kupi ih neko iz mog saveza jer sam mu javio da sam dao na trziste a nismo niti cuvari niti nista, i to je kaznjivo???  Znate sta ,jeste li vi normalni?Huh? sada ja vas pitam Huh? Tiger sta je to?Huh?

Na  ovo sam mislio !!! zeleno podvuceno!! to se moze tumaciti prijatelji na razne nacine!!!
Evidentirano

Svi koji mi bez razloga valjanoga i konkretnog objasnjenja ukradu i jednu lipu  mukom stvorenu u ovu imperiju pokucat cu na vrata a onda ce biti nisam ja....... Moj novac nece uzimati i krasti svakojaki ljudi koja pravila tumace na svoj nacin,zapamtite moje rijeci dobro..
Stone
Private
*

Karma: +3/-10
Offline Offline

Postova: 21



Profil
« Odgovor #7 na: Lipanj 08, 2011, 09:48:04 »

Pravila se mjenjaju i pravila če se mjenjati. Naravno bit če dopuna u igri sa nekim novitetima, ako se dosta igrača buni protiv nečega, to se naknadno promjeni. Neznam šta je tu čudno...

To kaj ti govoriš jest ispravno, i vjerujem da to možeš napraviti ali ako se vidi tvoja ip adresa u vrijeme prodaje resursa na računu koji ti 'čuvaš' znači da si ti stavio te resurse na tržnicu i iste te resurse kasnije sa svojeg main računa kupio, to i jest za kaznu, jer pushanje računa nije dozvoljeno.

Naravno, ako nisi  balavac ( kao što si i rekao ) molim te da se suzdržiš nekulturnih riječi jer ubuduče neču imat milosti.

Ako mene neko na fini nacin i neobjasnjen i ne definiran pokrade niti ja necu imati milosti,vjerujte mi.... Ja sam svoju lovu zaradio mukom a niko je nece nedifiniranim pravilima krasti eto ti lijepi odgovor pa protumaci kako te volja...
Evidentirano

Svi koji mi bez razloga valjanoga i konkretnog objasnjenja ukradu i jednu lipu  mukom stvorenu u ovu imperiju pokucat cu na vrata a onda ce biti nisam ja....... Moj novac nece uzimati i krasti svakojaki ljudi koja pravila tumace na svoj nacin,zapamtite moje rijeci dobro..
d.c.
Gost
« Odgovor #8 na: Lipanj 08, 2011, 09:51:32 »

ovu igricu su napravili balkanci, ponasanje je balkansko,idite malo po int.forumima i vidjeti cete da se i drugi bune na takvo ponasanje ali sta se moze tu?

dok im balkanac ne pokuca na vrata i onako lijepo balkanski objasni po licu ponasanje ce uvijek biti isto........

navikli oni samo na silu a ne na ozbiljnost i drzanje pravila koja pisu.......

tumace pravila po svome, mjenjaju ih kada zele bez određenog roka prilagodbe tim novim propisima ( sto je normalno kada se nesto mjenja)i idu sa zakljuckom koliko im njihova inteligencija dozvoljava a kada se netko i uspije izboriti onda sute kao mokre krpe jer i dalje ne razumiju gdje su pogrijesili i da su svojim cinom ostetili drugu stranu

priznati svoju gresku?...možeš samo sanjati jer i kada grijese oni su u pravu = balkanci

nemojte se vise nervirati oko ovoga sto se dogodilo.........netko ce nastaviti igrati netko vise nikada nece otvoriti stranicu ali ce koristiti sva sredstva da ih popljuje (sa dokazima naravno)

a netko ce se vratiti na onaj sistem i dugogodisnju praksu i pokazati umisljenim igracima da i drugi znaju varati a da ih nikada nece uhvatiti

STO JE NAJBOLJE NIKADA UHVACEN IGRAC NIJE NITI VARAO ZAR NE?

Evidentirano
Stone
Private
*

Karma: +3/-10
Offline Offline

Postova: 21



Profil
« Odgovor #9 na: Lipanj 08, 2011, 10:20:43 »

Proxy, nije cudno sta se pravila mijenjaju to je normalno ali prije kaznjavanja ona moraju biti definirana i ne mijenjati se nakon kaznjavanja, tako barem funkcionira u stvarnom svijetu nemozes me kazniti za nesto sto nije definirano niti sudski ganjati ako je zakon napisan poslije uradjenoga "dijela"  a ni to nije bilo definirano,zar ne.

Kako kaze d.c   ovo je Balkan i mi bi u EU, pa Tiger ti mozes jedino na Istok ici ne na zapad, tebi stvarno nije jasno nesto?Huh? Nemozes provoditi samovolju nekim glupostima koje nisu niti definirane ili jos bolje u hodu se definiraju poslije kaznjavanja. Dajte ljudi molim vas
Evidentirano

Svi koji mi bez razloga valjanoga i konkretnog objasnjenja ukradu i jednu lipu  mukom stvorenu u ovu imperiju pokucat cu na vrata a onda ce biti nisam ja....... Moj novac nece uzimati i krasti svakojaki ljudi koja pravila tumace na svoj nacin,zapamtite moje rijeci dobro..
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #10 na: Lipanj 08, 2011, 10:29:15 »

pushanje  računa  ne  može  biti  ako je  cijena uobičajena i još uz to  postoji sistem  za  zaštitu od  preniskih  cijena.... a  ako uopće  nije  dozvoljeno  da  kupiš rese  od  računa  koje čuvaš  po bilo kojoj cijeni,  ko što je  to nekom  bilo rečeno,  onda  bi  to trebalo pisati u  pravilima  prije  nego se  za  to nekog  kazni.   Cool

Nije  ovo V4 i  prodavanje  po 0,1




Znam da postoji sistemska korekcija ako na naglo padne cijena, onda se te ponude povlače sa tržišta.  Push je ako ti odeš recimo na moj račun u igri, prodaš sve resurse i ti sa svojeg računa kupiš moje resurse. Jedna osoba je prodavala i ista ta osoba je kupovala, znači to je pushanje računa sa ilegalno stečenim resursima i to nije dozvoljeno. Bila ti čuvar računa ili ideš preko šifre, nebitno je.




Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #11 na: Lipanj 08, 2011, 10:42:10 »

prodaja resursa sa drugog računa samom sebi......ok,slažem se,prekršaj iako po meni nebi trebao biti......ali proxy......ovo je čista nebuloza i mislim da je totalna glupost.......ilegalno trgovanje - svaka prodaja resursa po jeftinim cijenama sa svrhom da ih kupi neki prijatel Lips Sealed ....aloooooooo......razmislite o ovome dobro
Evidentirano
Stone
Private
*

Karma: +3/-10
Offline Offline

Postova: 21



Profil
« Odgovor #12 na: Lipanj 08, 2011, 11:23:08 »

 - posjedovanje više korisničkih računa u istom realmu(svijetu)
 - account pushing - dobivanje resursa, vojnih bodova ili časti dogovorenim bitkama s drugim igračima
 - dogovorene bitke radi stjecanja resursa, vojnih bodova i časti
 - ilegalno trgovanje - svaka prodaja resursa po jeftinim cijenama sa svrhom da ih kupi neki prijatelj
- prodaja resursa samom sebi sa drugih računa
 - slanje uvredljivih poruka
 - kreiranje uvredljivih profila
 - ekstremno kršenje pravila foruma
 

Ha ha ajme , pa zatvorite trziste na imperiji onda i banirajte cijeli realm, ja prodao 10m drva po 0.35 jel mi treba hitno lova moj prijatelj iz saveza kupio ta drva  i onda da me banirate primjera, a nemamo ni ip adresu niti smo cuvari... Jeste napravili balkanska pravila kako kaze d.c

Evidentirano

Svi koji mi bez razloga valjanoga i konkretnog objasnjenja ukradu i jednu lipu  mukom stvorenu u ovu imperiju pokucat cu na vrata a onda ce biti nisam ja....... Moj novac nece uzimati i krasti svakojaki ljudi koja pravila tumace na svoj nacin,zapamtite moje rijeci dobro..
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #13 na: Lipanj 08, 2011, 11:29:50 »

e jeste vi ljudi kazete niste balavci a PONAVLJATE jedno te isto 40x puta

da ja vas pitam kakve veze ima Tiger s ovim da njega napadate i optuzujete za nesto?

jel on dao pravila za cijelu imperiju? ajde malo razmislite kad ga spominjete on ima svoj poso ko i svi mi ostali i radi ga kako ga je i radio do sad

Pravila nisu jasno iznesena i sad kad se desilo to sto se MORALO desit fala bogu da ce izmjenit pravila
reko vam je proxy ISTE ip adrese   sigurno niko nije banan jel je stavio 5m reso po 0.2 cijeni a kupio ih neko il iz saveza il od bilo kuda a da zive udaljeni 200km

naviknite se da ce se mijenjat svako malo nesto...ja jesam mozete i vi to
Evidentirano

Stone
Private
*

Karma: +3/-10
Offline Offline

Postova: 21



Profil
« Odgovor #14 na: Lipanj 08, 2011, 11:34:31 »

Neka se mijenja kada hoce ali da ne kaznjavaju ako nije definirano,svaka promjena treba prilagodbu, Jer ti pcelar ne shvacas izaci ce sve poruke Tigera svim clanovima nasim oko toga pa ce te vidjeti odgovore, indeticni Bugarskim adminima koji su oni kao odgovarali,kao da je 1 osoba pisala i samo radila copy paste
Evidentirano

Svi koji mi bez razloga valjanoga i konkretnog objasnjenja ukradu i jednu lipu  mukom stvorenu u ovu imperiju pokucat cu na vrata a onda ce biti nisam ja....... Moj novac nece uzimati i krasti svakojaki ljudi koja pravila tumace na svoj nacin,zapamtite moje rijeci dobro..
 Str: [1] 2 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!