Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 05:37:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: nerealno vreme napada u modu "Gospodar sveta"  (Posjeta: 713 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
srbija
Sergeant
**

Karma: +25/-39
Offline Offline

Postova: 81



Profil Email
« na: Svibanj 20, 2011, 06:34:32 »

mislim da je ovo totalno.... . vreme stizanja jedne vojske u napadu sa okupljalista na drugo ili okupljaliste - dvorac vremenski traje svega 2 do 5 minuta. zasto nije dato i ovde minimum 40 minuta, niti imas vremena da iskalkulises bitku niti bukvalno da povadis vojsku iz forta i da ih sklonis. totalno bezveze i nerealno. nemam reci.
« Zadnja izmjena: Svibanj 20, 2011, 06:40:25 od srbija » Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Svibanj 20, 2011, 07:45:04 »

Pitati ću u uredu, ali tek drugi tjedan.
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #2 na: Svibanj 21, 2011, 10:38:54 »

heheheh drugi tjedan je već era gotova Grin hvala onom gore na nebu....nećemo više igrati v5 sigurno Tongue
Evidentirano

srbija
Sergeant
**

Karma: +25/-39
Offline Offline

Postova: 81



Profil Email
« Odgovor #3 na: Svibanj 21, 2011, 01:12:26 »

i da, molim da mi administratori objasne samo jedno: koja je svrha imperijana u ovoj igri pogotovo u modu "Gospodar sveta"?
znaci nisu ni za ....., a i da kazem zasto.
3 000 000 paladina ili 3 000 000 falangi na polju ispred dvorca koji ima 15. nivo fortifikacija na polju (silni kolcevi) protiv 2 000 000 kataprahta i 1 000 000 kataprahta strelaca nemaju nikakve sanse, i to ih nomadi oduvaju dok se rekao ,, keks.
pa cemu onda cena paladina 1.5 puta veca, 1.5 vremenski se duze prave.
pitam se samo sta ce biti u sledecem rilmu,  kad se ovaj zavrsi. sve mi se cini da ce da lici na invaziju nomada ahahahahahaaha, posto ocigledno imperijane niko vise nece igrati.  

« Zadnja izmjena: Svibanj 21, 2011, 01:23:44 od srbija » Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #4 na: Svibanj 21, 2011, 03:06:49 »

i da, molim da mi administratori objasne samo jedno: koja je svrha imperijana u ovoj igri pogotovo u modu "Gospodar sveta"?
znaci nisu ni za ....., a i da kazem zasto.
3 000 000 paladina ili 3 000 000 falangi na polju ispred dvorca koji ima 15. nivo fortifikacija na polju (silni kolcevi) protiv 2 000 000 kataprahta i 1 000 000 kataprahta strelaca nemaju nikakve sanse, i to ih nomadi oduvaju dok se rekao ,, keks.
pa cemu onda cena paladina 1.5 puta veca, 1.5 vremenski se duze prave.
pitam se samo sta ce biti u sledecem rilmu,  kad se ovaj zavrsi. sve mi se cini da ce da lici na invaziju nomada ahahahahahaaha, posto ocigledno imperijane niko vise nece igrati.  



 Grin Grin Grin..dobro dosao u svijet zablude........jedno pise u pravilima i u kako igrati drugo serviraju i onda dok ne napravis frku da se bugarski igraci bune nema mjenjanja..........

to sa paladinima i dan danas nema veze cijena i jacina za usporediti sa nomadskim katapratima jer matematika je jedno ali ovdje igra " sreca" u svemu pa tako i u bitkama osim spijunaze

to su ti još  isprobavanja dok ne dođu na nesto kvalitetno da bi se moglo igrati........

nemaju oni pojma sta su sve unistili i da ce masu igraca odustati od v5 a vratiti se na v4 je ludost( spora igra i monotona)

ali eto guramo daljem, zao nam napustiti i nema nerviranja vise jer dovoljno je samo odustati i rijesen problem....vjerujem da ce ubrzo puno njih to i uciniti
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #5 na: Svibanj 21, 2011, 04:42:12 »

u pocetku v5 onog trena kad nomad napravi otprilike 30 000-40 0000  cath postaje jaci od imperijana s istim brojem paladina,kad se stotine ljudi pozalilo i reklo da nema smisla da  nesto kosta vise i skuplje je za odrzavat,..oslabili su nomade...ali kako su ih oslabili--oslabili su ih tako da sad do 190 000 paladina (3-4 000 gore- dole)u bocnoj formaciji na neutralnom terenu dobija isti broj cath. medutim cim se povecava broj cath npr 200 000 cath vs 200 000 paladina ,uvijek paladini gube i vece cifre naravno,..medutim 200 000 cath moze imat nomad s 1 500 000 ekonomskih a ja sam samo jednog igraca imperijana vidio s 200 000 paladina (koji su i skuplji za pravit,sporije se prave,skuplji su za odrzavat itd...) a taj ima 5 mil ekonmskih bodova(tralala)...a sto se tice gospodara svijeta nema smisla praviti uopste imperijansku vojsku i nadam se da ce se nesto promijenit sto se tice toga,...jer  je besmisleno...a ta utvrdivanja na polju nisu losa ideja bila ali nisu uopste efektna,..imperijani imaju teoretsku sansu ako dignu nivo utvrdivanja na polju -hm 40  Grin ali za to neemmaa vremenaa...
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!