Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 12:07:56 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: BUG i to veliki  (Posjeta: 2056 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
edukaka
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil Email
« na: Ožujak 31, 2011, 02:27:43 »

Imam dosta velik problem sa IO.
Naime, prilikom izgradnje objekata ili pokretanja istarzivanja ili pak radjenja vojske dolazi mi do problema sa vremenom. Prva izgradnja traje normalno (koliko je zadano pravilima) dok idem nesto drugo izgraditi u istoj provinciji vremena mi se zbrajaju, pa to drugo gradenje traje vremenski zbroj prvog i drugog.
Primjer: recimo da radim ovnove koji se rade 12h i odmah iza toga idem napraviti opskrbna kola koja bi trebala biti gotova za 1h, njihovo vrijeme bude 13h. I tako za sve  Huh? Stvarno mi nije jasno kako i sta, a ovo otezava cudo razvoj  *crazy*

Molim pomoc, bilo kakvu  Wink
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Ožujak 31, 2011, 03:18:37 »

To je tako zvani red čekanja. - znači da prethodni počinju kad oni prije završe. Znači ako imaš 1 h neke građevine, kad pokreneš drugu, njeno vrijeme ti se doda na prvu.
Evidentirano

edukaka
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil Email
« Odgovor #2 na: Ožujak 31, 2011, 03:47:18 »

Znaci da to nije BUG ili sta? Jer mi prijatelj isto ima 'profil' i kod njega sve funkcionira normalno.
Evidentirano
liroy
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #3 na: Ožujak 31, 2011, 04:24:28 »

Bug nije nego red čekanja, kako ti je odgovorio Tiger. Ponekad mi ali ni taj red čekanja nije jasan, npr. u glavnoj provinciji podigneš sveučilište i onda naknadno moraš podić rudnike, rudnici se tada svrstaju u red čekanja ali poslije nekog vremena ih možeš uključiti trenutnom izgradnjom bez korištenja dijamanata. U sličnim situacijama se opet kod višestruke gradnje ipak mora čekati, npr. gradi ti se farma a ti staviš u gradnju vojarnu ili streljanu koje bi se vremenski isto kao i rudnici trebali puno prije završiti ali u tom slučaju če se završiti tek nakon izgradnje farmi.  *hmm* Možda bi nam to Tiger mogao nešto bolje pojasniti.  Wink
Evidentirano
edukaka
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil Email
« Odgovor #4 na: Ožujak 31, 2011, 04:55:55 »

Auuu, ja mislija da je BUG Smiley Gledam ko ce se ovako dignit ako mi se zbrajaju vremena Grin
« Zadnja izmjena: Travanj 25, 2011, 05:42:24 od Proxy » Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!