Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:37:13 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kakve veze ima invazija nomada sa io v4  (Posjeta: 624 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
4z4ww
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 14


Profil
« na: Ožujak 24, 2011, 05:55:19 »

dragi kikiriki, molim te da mi objasniš:
1. što si temu micao iz ovog foruma, pa ovo je v4 forum?
2. što si ju zaključao?
3. jesam li pretjerao kakda sam postavio pitanje, bih li možda trebao šutit?
4. kakve veze ima invazija mormona, kikirikija, nomada, ili koga več s v4 svijetovima? jel to spamanje ili nešto od čega će mi djete danas sutra napredovat?

Mislim da bi bilo bolje kada si već moderator, pa valjda možeš bar nešto utjecat na davatelje usluge/igre, da si njima napisao: "ne maltretirajte ljude, vidili su", nego što si temu pribacio tamo di ne spada. pozz
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #1 na: Ožujak 24, 2011, 06:22:10 »

Kako da se riješim dosadne invazije nomada i inf vezano uz to ko je dobio nagradu, tko nije, kad počinje nova era, čija majka bolja jaja friga...., koja me dočeka svaki puta akada otvorim profil?

tvoje pitanje je vezano uz invaziju nomada, a ne v4 ili v5 verziju igre. zato je i premjesteno tamo. a zakljucano je jer si dobio odgovor.
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #2 na: Ožujak 28, 2011, 10:18:41 »

tvoje pitanje je vezano uz invaziju nomada, a ne v4 ili v5 verziju igre. zato je i premjesteno tamo. a zakljucano je jer si dobio odgovor.
*WALL* *WALL* zemljo otvori se! vidis tiger , to se zove podoban , a ne sposoban  *xxx*
covjek nije nista pitao u vezi invazije nomada , nego zasto ga se uznemirava spamanjem svaki put kada udje u igru. i to je dobro pitanje. ja npr. placam premijum i tamo  mi se garantira "Uklanjanje svih oglasa iz igre". i opet mi svaki puta na pocetku igre spamaju jednu te istu stvar. tako da niti si trebao premjestiti temu, niti je zakljucati. posto nisi dao ni adekvatan odgovor.  ;D






Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!