Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 06:55:04 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet bez kredita, topova, itd...  (Posjeta: 2118 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« na: Ožujak 13, 2011, 05:16:30 »

eto moj prijedlog je da se napravi svijet gdje nema uzimanja proizvodnje zahvaljujuci kreditima, nema igranja topova da se dobije veca proizvodnja, nema nista vezano uz kredite i proizvodnju, nema cehova itd. bugarima bi dobro to doslo da bolje izbalansiraju igru pa da ne bude bas prevelika razlika izmedju ovih koji placaju i ovih koji ne placaju. a neki igraci bi dobili samo igru bez raznih dodataka i mislim da bi bio veci gust to igrat Grin i da ne bude goldmine-ova, nego ako je neki igrac neaktivan tjedan dana da ga se ne moze napadat i da mu se ukine proizvodnja nakon tih tjedan dana dok se ne vrati. bilo bi dobro isto tako da svaki igrac dobije na pocetku ere recimo 5 ili 10 odmora i to je to za cjelu eru pa nek si ih svatko sam rasporedjuje kako hoce a tako bi se izbjeglo da se svaki rat ide na odmor. cilj tog svijeta bi bio poboljsavanje same igre pa ako je igra zanimljivija vjerojatno bi zaradili u drugim svjetovima gdje se placa jos i vise.
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1 na: Ožujak 13, 2011, 05:49:56 »

Onako jedan svijet nek naprave za probu... i kad cijela imperija prijeđe u taj svijet bez kredita onda na pola ere opale onako malo onih poklona čiji limit neka bude jedno 1000 sati proizvodnje pa da vidiš poklona...  Cool
Evidentirano

tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #2 na: Ožujak 13, 2011, 06:19:09 »

ne vjerujem da ima bas sanse da to naprave a i ne bi vjerojatno svi presli u taj svijet jer se ljudi vole preseravat a ovdje bi morali i igrat Grin   a ako se desi nesto takvo i stvarno predje hrpa ljudi u taj svijet znaci da im nesto sa igrom nije u redu. ovim smjerom kojim sad idu igra postaje monotona, bar za mene a koliko vidim i drugi igraci koji su dosta bolji od mene odustaju jer je dosadno. a i malo je smjesno da u igri koja je ratna igra ratnik nikako ne moze biti prvi na kraju ere kao sveukupni pobjednik. naravno da se moze igrat kao ratnik neko vrijeme i fora je ali brzo dosadi jer nema nekog veceg smisla kao npr. sveukupne pobjede
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #3 na: Ožujak 13, 2011, 06:32:19 »

Ne isplati im se jer bi onda svi igrali taj svijet .... Zaboravi na to ali dobar prijedlog Wink
Evidentirano
kimposeble
Captain
****

Karma: +4/-65
Offline Offline

Postova: 276


Profil Email
« Odgovor #4 na: Ožujak 13, 2011, 06:36:45 »

da kad recimo 70% igraca u tom svijetu prede 100K bodova onda opale da moras platit na nekom racunu 10k da bi ulazio 1 mjesec a era traje 2 godine
i onda ko ce odustat ako ces odustat ode ti 3 mjeseca igre ako nes placaj
uppppssssss nisam trebo rec
sta uradih  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #5 na: Ožujak 13, 2011, 11:15:52 »

lijepa zamisao ali sumnjam da ce biti ostvarenoo  *tired*
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #6 na: Ožujak 14, 2011, 05:21:53 »

odlicna zamisao ali da si jos naveo da se recimo placa 100 kuna za ulazak u taj realm mozda bi i upalilo ipak meni bi veci gust dati 100kn pa vidjeti gdje sam s igrom nego ovako da gledam nekima u ledja a decki se neznaju sluzit ni simulatorom *crazy*
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #7 na: Ožujak 15, 2011, 10:15:36 »

Nema vam tu ekonomske računice za bugare..... ;D
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!