Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 08:00:07 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: HAXER!!!!!!!!!!!  (Posjeta: 3924 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
rocy123
Private
*

Karma: +1/-12
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« na: Ožujak 05, 2011, 03:27:04 »

http://clip2net.com/s/OiG7
http://clip2net.com/s/OiIa
 brate frajer u tjedan dana skočio za 240k bodova ...dali je to moguće pa ako ovdje mogu tako slobodno haxsat nevrijedi ni igrat  igricu?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?
Evidentirano
rocy123
Private
*

Karma: +1/-12
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #1 na: Ožujak 05, 2011, 03:30:01 »

http://clip2net.com/s/OiHe a čuj kralja kaku vojsku ima a prije tjedan dana nije je ni imo seljaka brate nema niš......bil se išta moglo poduzet mal nam admini spavaju???
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #2 na: Ožujak 05, 2011, 01:49:33 »

Nitko ne može hackati igru i dobivati besplatne resurse. Koliko ekonomskih bodova ima taj igrač sada, koliko provincija, seljaka... Uz veliku proizvodnju, nije problem se dići po bodovima, pogotovo ako koristiš dijamante i još ti savez da nešto resursa.
Evidentirano

mario sakic
Gost
« Odgovor #3 na: Ožujak 05, 2011, 02:06:24 »

točno nekad ti se posreći ,ja sam jučer uspio skupiti oko 90k ekonomskih ,ratna odšteta 20m resa zlatnici 20m resa proizvodnja 24h preko 20m resa ,premium 10h proizvodnje ,i nešto je bilo na zalihi od prethodnog dana i još dodaj mogućnost da je netko od saveznika poslao zlata ,tako da nije nemoguće skupiti 100k ekonomskih u jednom danu...
Evidentirano
emili75
Lieutenant
***

Karma: +7/-19
Offline Offline

Postova: 123


pozdrav svima koliko vas ima


Profil
« Odgovor #4 na: Ožujak 05, 2011, 05:15:54 »

istina je sto kaze rocy, on nema populaciju, nema toliko kolonizovanih provincija da bi uopste mogao izdrzavati vojsku koju ima. mene spijunira sa spijunazom 17 i uopste mi nije registrovan kao da me spijunira a meni je kontraspijunaza veca ohohoho od njega+ imam i spijune. da ne kliknem kontru ne bih ni primetila da je tu. drugo, kad bi neko hteo da pogleda, video bi da su on i bordo-bereli jedan isti igrac, ali ocigledno to nikog ne zanima ili neko ima korist od toga da ga to ne zanima.  i on i general skacu 100 000 bodova dnevno (?!) pa bre 100 000 bodova da napravis treba ti nekoliko dana. mislim da stvarno nije u redu sto se ocigledne malverzacije tolerisu pod parolom, ovaj svet ne proveravamo. da li to znaci da se proveravaju samo pojedini svetovi i samo kad to nekom odgovara?? trece, osim ova dva naloga postoji minimum 5 naloga van saveza kojima se takodje vrse malverzacije kako bi ova dva naloga prosperirala. ovaj hakuje i te kako, a ako to radi pod pokroviteljstvom io tima, onda io timu svaka tebi cast. mislim sta drugo i reci.
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #5 na: Ožujak 05, 2011, 05:46:14 »

pošto znam da se varalo na veliko s jednim bugom, od kuda i onogodurima tolika istraživanja mislim da je tigeru tvoja tvrdnja da je sve čisto totalno promašena. ajde lijepo ljudima reci kako su onogoduri došli do tolikih istraživanja, mislim da bi to bilo u redu.  ;D a sigurno postoji i neki sličan bug za rese igračima koji su oni očigledno pronašli, pitanje je kad će taj iscuriti van pa ćete i njega tiho maknuti... budem danas našao vremena da upozorim na sve greške u igri koje znam pa možda se nešto dogodi.. i tako više ne plaćam kredite jer to više nema smisla
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #6 na: Ožujak 05, 2011, 05:51:55 »

pošto znam da se varalo na veliko s jednim bugom, od kuda i onogodurima tolika istraživanja mislim da je tigeru tvoja tvrdnja da je sve čisto totalno promašena. ajde lijepo ljudima reci kako su onogoduri došli do tolikih istraživanja, mislim da bi to bilo u redu.  ;D a sigurno postoji i neki sličan bug za rese igračima koji su oni očigledno pronašli, pitanje je kad će taj iscuriti van pa ćete i njega tiho maknuti... budem danas našao vremena da upozorim na sve greške u igri koje znam pa možda se nešto dogodi.. i tako više ne plaćam kredite jer to više nema smisla

eto ovako..u r82 je bio bug kod prodaje resa.........stavio si u prodaju bilo koje rese i nije ti bilo oduzeto a islo je na trziste.....tako su neki u 2 sata koliko je to trajalo cca skupili nekoliko milijona resa i radili i centru i vojsku( ja se kasno spojio i taman htio prodati i trziste islo u blokadu)

drugi bug ( r82 )ti je bio kod donacija u savez....upisali su 1000 kamena i 4 mil zlata iako nisu imali u provi za donirati i donacija je izvrsena i to 4 mil zlata i tako si mogao dok nisi dosao na max donacije( sada ti racunaj 40 igraca da to radi)....steta samo sto te bugove saznam tek kada prođu....... Grin
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #7 na: Ožujak 05, 2011, 06:02:08 »

bug je radio i s 1000 željeza ili kamenja i 400000 zlata ili 4000000 zlata i s 10000 željeza ili kamenja i 40M zlata... da, igra u kojoj je.. kako ono? aha da, nemoguće varati! ahahahahaha koja smijurija imamo izgleda kosorice na vlasti i ovdje Grin
Evidentirano
emili75
Lieutenant
***

Karma: +7/-19
Offline Offline

Postova: 123


pozdrav svima koliko vas ima


Profil
« Odgovor #8 na: Ožujak 05, 2011, 06:10:55 »

Možeš pokrenuti samo 4 porobljavanja svaka 24 sata - ne mogu poslati 4-to porobljavanje na njega, i ako nisam porobila nikog!!! E sad mi kazite da nije haking!!!
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #9 na: Ožujak 05, 2011, 06:15:25 »

Ovak. Ja ću dati tu dvojicu na provjeru, baš me zanima što će naći. Pretražio poredak - R93, ap mi ne treba taj podatak.
Da lijepo napišeš malo više detalja, možda bi imao više uspjeha. Npr. To je R93. General01 ima trenutno oko 300 k bodova, i skok od 240 k u 7 dana je definitivno sumnjiv. Nisam niti 100% siguran da se je desio, ali je jako teško moguć. Jer račun na tim bodovima nema sigurno ekonomiju za to, dok račun na 2 milijuna sigurno ima, pa ne bi bilo sumnjivo.

Ali, malo pogledajte prijavu. Prijavljujem zato jer je u tjedan dana skupio 240 k ekonomskih bodova. Takvih i sličnih prijava stigne svaki 100 komada i od svake provjere, kad su bile aktivne na prijavu igrača, možda je 1 bila točna, ali nitko nije pushao račun, već su imali neku bitku između računa ili nešto drugo slično. To je ono kad klinac viče vuk stalno iz šale i onda ga stoti put vuk pojede kad je istina, a nitko ga ne doživljava.
Ja nemam pristup alatima za provjeru, niti nemam račun u svakom svijetu pa da idem provjeravati koliko igrač ima seljaka, provincija, kolika mu je ekonomska snaga... Kad sam igrao R71, svako malo je netko tražio provjeru mog računa, te sad je skočio 10 k bodova, te sad 20 k u 2 dana, te sad je skočio 30 k u 2 dana... Svaki put kad sam malo ušparao resursa da dignem novi nivo centralizacije, uvijek je bilo uh što vara, ja jedva na 1 k bodova, a on na 2 milijuna, pa prijavljuj na mail.
Nije svaki skok po bodovima razlog za provjeru i varanje. Ponekad je, ali puno rjeđe nego što mislite i prijavljujete.
Da, slažem se da bi trebale biti provjere, svako malo pitam u uredu i pitam šefa kad će provjere aktivirati. IO tim prati račune kad se nešto dešava ili izgleda sumnjivo, provjere, reagiraju... ali to nitko ne zna, jer jedino što vidite trenutno je da se prijave od igrača ne primaju.

onogoduri je pretpostavljam ime saveza, jer se sjećam imena iz neke druge teme i par poruka koje sam primio? U kojem svijetu? Za to moram pitati u uredu.
Evidentirano

emili75
Lieutenant
***

Karma: +7/-19
Offline Offline

Postova: 123


pozdrav svima koliko vas ima


Profil
« Odgovor #10 na: Ožujak 05, 2011, 06:35:54 »

Evo ovako : Prijavljujem da su igrac bordo-bereli i general01 jedna ista osoba!
1. general01 nema populacije, nema provincija, nema nicega sto bi ga dovelo do toga da ima resurse koliko nemaju svi igraci zajedno u celom realmu 93. kako je to moguce ako nema produkcije i nema uspesnih napada? Za ceo realm je imao 22 bitke pobogu!
3. spijunira sa jednog, naapada sa drugog naloga i obrnuto
4. kad general stoji sa bodovima bereli raste, kad bereli stoji general raste. malopre je u roku od 3 minuta napravio 40 000 bodova, a od sinoc 140 000 bodova, ako je to moguce naucite i mene da tako igram!!!
5. postoje drugi njihovi nalozi van saveza kojima rade boga pitaj sta...ako je moguce uhvatiti jednu sicusnu malverzaciju kao sto je prodaja resursa unutar saveza uhvatite i ovo, jer ovo je cist haking.
6. nemoguce je da u jednom momentu mu ubijem 600 spijuna, a posle 3 minuta da mi kontra uopste ne registruje njegovih novih 3000 spijuna ako ja imam 1600 spijuna i kontra spijunazu za 4 nivoa vecu od njegove spijunaze!!!
jel treba jos nesto???
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #11 na: Ožujak 05, 2011, 06:56:09 »

da, onogonduri je ima saveza u r82, nema se šta provjeravati, od njih je potekao bug koji smo gore utvrda i ja opisali. taj bug je maknut i ko je jamio je jamio Smiley ali to samo činjenica da igra ima propusta i da ih se koristi, kako je bio taj bug s donacijom i s tržištem tako je sad sigurno neki bug kako doći do resa i tako skakati s bodovima... koliku ti imaš mogućnost provjere to ja ne znam, ne veliku sigurno, ali da ima nekih u toj bulgariji koji bi to trebali moći riješiti to je sigurno. za onog turka kojeg je moj saveznik uništio, a za kojeg sam napisao u razgovorima, mislim da je dosta čudno ako lik stalno po malo raste mjesecima i onda odjednom u dan i pol ode gore 82k bodova.. i to najviše je mogao od jednom skočiti 15k. ekonomija mu je katastrofa inače u glavnoj ima mislim 70k seljaka. fora je kad je uhvaćen imao jako puno više vojske odjednom.. da li se tu krije neki novi bug, ja to ne znam, ali izgleda dosta vjerojatno.. eto
Evidentirano
emili75
Lieutenant
***

Karma: +7/-19
Offline Offline

Postova: 123


pozdrav svima koliko vas ima


Profil
« Odgovor #12 na: Ožujak 05, 2011, 07:43:44 »

ovaj u glavnoj ima oko 9 000 seljaka, a sve ukupno kad se skupi nema ni 100 000 seljaka, a ima preko 10 miliona gvozdja, a ostale resurse je koje ima je da te glava zaboli. napada sa oko 330 000 vojnika, i onda iz kasarna iskoci oko 50 000 vojnika (ima 6 provincija samo sa manje od 100 000 seljaka), a u sekundi odskoci sa oko 40 000 bodova. sve i da imas te resurse, ne mozes odskakati po 100-150 000 bodova dnevno, a te resurse ne mozes nikako imati ako nemas ni ekonomiju, a ni napade iza sebe, a pogotovo ne 22-23 napada od kojih u pola uzmes 0.
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #13 na: Ožujak 05, 2011, 08:47:09 »

Biti će provjereno u ponedjeljak ili utorak. Ne mogu obećati dan, četvrtak i petak su bili praznici u bg i u ponedjeljak će biti jako puno posla, ali će biti provjereni i ako su varali ili koristili bug, biti će kažnjeni.
Evidentirano

escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #14 na: Ožujak 05, 2011, 10:13:24 »

ovaj moj turčin je nakon što je pregažen raspustio ostatak vojske i bris na odmor, tako da tu nema smisla, ali ako se nađe nešto onda bi to bilo dosta dobro, jer ako zna jedan zna ih više Smiley
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!