Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 10:31:58 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Aplikacija za mobitel  (Posjeta: 2236 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
KraljZvonimir
Gost
« na: Veljača 20, 2011, 01:27:36 »

Ne razumin se toliko u kompjutere ali možda bi se moglo nešto napraviti da na mobitelu moš preko interneta ući kao mobile.imperiaonline.org  di bi moga pratit ovo svoje carstvo ali jeli, malo drugačiji bi bia taj flash ekran napravljen, drugačije sučelje prilagođenu mobitelu, ali da je povezano u isto carstvo. Tako ako negdi ideš da moš pogledat na mobitelu kako stoji vojska?

 *WASSUP*
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 20, 2011, 01:37:38 »

Sučelje za mobitele je u izradi. Veliki dio je već napravljen, kad sam ga zadnji put vidio. Nadam se da će uskoro postati aktivno, pa ćete moći igrati IO V5 na mobitelima. Ne znam datum, ako vas to zanima.
Evidentirano

KraljZvonimir
Gost
« Odgovor #2 na: Veljača 20, 2011, 02:20:16 »

Ma jesi vidia kako znan! Čoviće baš san u trendu...  Hvala stari!    *WASSUP*
Evidentirano
KraljZvonimir
Gost
« Odgovor #3 na: Veljača 20, 2011, 03:48:00 »

Jeli slučajno znaš dali će se to plaća ili će moć svako?
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #4 na: Veljača 26, 2011, 12:23:50 »

pa ja mislim da nece moc svatko barem ne oni mobiteli koji nemaju net Grin
 uzmes neki mob npr-LG,iPhone  Grin Ipad i tako dalje na njima je najlakse barem meni jer ja preko iPhona mogu na travian ic a mislim da ce moc tako i imperia pokuso sam preko njega ic na imperiu nije moglo  Angry Angry
Evidentirano
Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #5 na: Veljača 26, 2011, 06:15:30 »

htc desire moze na imperiju Grin iako se glupira i nemozes sve otvorit, ali bar mozes vidit jel te neko napada
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 26, 2011, 06:28:50 »

htc desire moze na imperiju Grin iako se glupira i nemozes sve otvorit, ali bar mozes vidit jel te neko napada
i iphone 4 (ziher ide) ovi prije neznam ali idu sigurno.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #7 na: Veljača 26, 2011, 07:04:14 »

sa svakog moba možeš ući u imperiju, samo moraš imati operumini, ali ne možeš vidjeti selo, vidiš dal te netko napada i to je to, za selo treba ipak nešto bolji mob biti ili iphone4 ili htc desire hd Smiley
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #8 na: Veljača 26, 2011, 09:38:01 »

htc desire moze na imperiju Grin iako se glupira i nemozes sve otvorit, ali bar mozes vidit jel te neko napada
da
sa svakog moba možeš ući u imperiju, samo moraš imati operumini, ali ne možeš vidjeti selo, vidiš dal te netko napada i to je to, za selo treba ipak nešto bolji mob biti ili iphone4 ili htc desire hd Smiley

bolji mob nije, da se tak izrazim nista bolji, i dalje nemres nis kliknut... ali imam savjet za one koji se logiraju da vide dal ide napad(kao ja) kako zbrisat sa ressima i vojskom... ako ste premium samo kliknite na ikonu za skupljanje vojske(u nekoj provi di vas ne napadaju) te drugi gumbic "prebaci sve resse"... nadam se da ce pomoc nekome ako nije znao/la do sad...  Wink
« Zadnja izmjena: Veljača 27, 2011, 04:34:20 od kikiriki » Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

kimposeble
Captain
****

Karma: +4/-65
Offline Offline

Postova: 276


Profil Email
« Odgovor #9 na: Veljača 27, 2011, 10:54:24 »

da
bolji mob nije, da se tak izrazim nista bolji, i dalje nemres nis kliknut... ali imam savjet za one koji se logiraju da vide dal ide napad(kao ja) kako zbrisat sa ressima i vojskom... ako ste premium samo kliknite na ikonu za skupljanje vojske(u nekoj provi di vas ne napadaju) i gumbic prebaci sve resse... nadam se da ce pomoc nekome ako nije znao/la do sad...  Wink

e kladim se da ce s vremenom premium moc sve radit na mobu cak ce bit i opvija u igri ( tamo di si aktiviras premium)
mob aplikacija npr 10 k da mozes samo ic a 50 da mos sve radit ( moze se platit i parama )  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #10 na: Veljača 27, 2011, 04:33:47 »

gumbic za prebacivanje vojske ne prebacuje resurse.
govorim o dva gumbica: 1. za prebacivanje vojske i 2. za prebacivanje svih ressa

edit: moj bed, nisam stavio navodnike u prijasnji post Embarrassed
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!