Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 07:51:07 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: nužne izmjene na forumu  (Posjeta: 1784 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mario sakic
Gost
« na: Veljača 16, 2011, 03:10:11 »

poštovani moderatori osjećam potrebu da vam ukažem na neke nedostatke foruma . na forumu je ogroman broj tema a jako malo aktivnih članova , odnosno neznam dali ste primjetili ali u svim temam su prisutni uvjek isti igrači jako rijetko se pojavi netko novi , znam da bi jako puno drugih isto tako željeli sudjelovati u nekim raspravama ali nemogu zbog idućih razloga , najprije teško se uopće registrirati meni je to uspjelo iz 4 ili 5 pokušaja, znam nekoliko igrača koji to pokušavaju već danima ali im svejedno neide za rukom ,drugi problem je šuma starih tema u kojima se je jako teško snaći ,moj prijedlog je da napravite arhivu i sve neaktivne teme prebacite u nju , vjerojatno znate da ovu igru igraju sve generacije od 5-60god , i nemaju svi istu razinu informatičke pismenosti ,ima ih puno koji se uspiju registrirati ali zbog ne snalaženja jednostavno prestanu posjećivati forum ,mislim da bi svi imali koristi kad bi mogli razmjeniti iskustva sa većim brojem igrača a ne da već unaprijed znamo da će na neki post odgovoriti -utvrda, jasmina ,bosanac ,vmandura i još par igrača . Ps vratite nam soldata jer sa svakim vašim banom sve nas je manje na forumu i postaje sve dosadnije i dosadnije Angry Angry Angry
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 16, 2011, 03:32:09 »

Nažalost, dosta njih otvara teme a da nisu pogledali da ta tema postoji, pa su otvorili novu temu. Također, bili su tu neki nepristojni članovi koji su otvarali dnevno 10-20 bezveznih tema koje nemaju veze sa igrom ili forumom, dio tema je obrisan, a dio tema se ostavio (naknadno če i one bit obrisane jer nemaju veze sa vezom više).
Mislim da registracija i nije baš nešto kopmplicirana, na nekim drugim forumima je registracija kompliciranija nego ovdje. Ali ako smatraš da je registracija zaista komplicirana, javi se tigeru.

Soldat je blokiran sa razlogom, i bit če opet ako ponovi istu grešku.
« Zadnja izmjena: Veljača 16, 2011, 04:34:25 od Proxy » Evidentirano

mario sakic
Gost
« Odgovor #2 na: Veljača 16, 2011, 03:38:12 »

nesmatram da je registracija komplicirana nego jednostavno kad se upišu svi podaci i kad se stisne registriraj ništa se ne dogodi samo te vrati na početak i tako desetke puta dok jednom ne prođe , znam da se gotivni i psihofighter već danima pokušavaju registrirati i neuspjevaju i iz osobnog iskustva ja sam uspio iz 4 pokušaja
Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #3 na: Veljača 16, 2011, 03:41:00 »

dokad soldatu vrijedi bann?
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #4 na: Veljača 16, 2011, 03:45:45 »

dokad soldatu vrijedi bann?

3 dana
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #5 na: Veljača 16, 2011, 06:13:42 »

poštovani moderatori osjećam potrebu da vam ukažem na neke nedostatke foruma . na forumu je ogroman broj tema a jako malo aktivnih članova , odnosno neznam dali ste primjetili ali u svim temam su prisutni uvjek isti igrači jako rijetko se pojavi netko novi , znam da bi jako puno drugih isto tako željeli sudjelovati u nekim raspravama ali nemogu zbog idućih razloga , najprije teško se uopće registrirati meni je to uspjelo iz 4 ili 5 pokušaja, znam nekoliko igrača koji to pokušavaju već danima ali im svejedno neide za rukom ,drugi problem je šuma starih tema u kojima se je jako teško snaći ,moj prijedlog je da napravite arhivu i sve neaktivne teme prebacite u nju , vjerojatno znate da ovu igru igraju sve generacije od 5-60god , i nemaju svi istu razinu informatičke pismenosti ,ima ih puno koji se uspiju registrirati ali zbog ne snalaženja jednostavno prestanu posjećivati forum ,mislim da bi svi imali koristi kad bi mogli razmjeniti iskustva sa većim brojem igrača a ne da već unaprijed znamo da će na neki post odgovoriti -utvrda, jasmina ,bosanac ,vmandura i još par igrača . Ps vratite nam soldata jer sa svakim vašim banom sve nas je manje na forumu i postaje sve dosadnije i dosadnije Angry Angry Angry

slazem se s dijelom tvog posta, stvarno ima previse postova kad covjek pogleda... iako je glavni razlog tome sto, kako ti je i proxy rekao previse ljudi postavi pitanje bez da pogleda da li je vec to pitanje postavljeno(ugl ako se nekakva promjena dogodi u igri)... u vecini takvih slucaja upucujemo clana na temu koja je vec otvorena te zakljucamo njegovu temu, ali korektno je da ostane da ipak pogleda na sto smo ga uputili(slazem se da bi to mogli laganini brisat nakon cca mj dana)...

drugo, ne znam sto te tocno muci sa registracijom, meni osobno je upalilo od prvog pokusaja, mozda nisi sva polja ispunio, a ako jesi, stvarno ne znam, jer ponavljam vecina nas nije imalo problema s time

trece, na vecinu postova odgovara kako si ti i naveo, utvrda, bosanac, jasmina, igor i ekipa jer smo vec jako dugo ovdje(neki od nas 3-4 godine) pa nam je nekako u navici imat otvoren forum u isto vrijeme kad i IO, te ako se pojavi neka tema dati svoje misljenje ili odg na nju, naravno ako znamo odgovor..

cetvrto, ima clanova koji su nepristojni. svi smo ljudi ovdje i nema potrebe ne postovati nekoga ili vrijedjati, to je nekulturno i u krajnju ruku nefer. ovim putem bi jos jednom podsjetio da MODERATORI foruma nisu administratori u igri, samo smo igraci poput vas, jedina razlika je da pazimo na kulturu izrazavanja na forumu. zato nema potrebe prozivati moderatore da "drze stranu nomadima", da proteziraju druge igrace jer su to neistine, nemamo nikakvih ovlasti sa samim mijenjanjem igre. ukoliko postoji bug u igri javlja se tigeru koji jedni od clanova foruma odrzava kontakte sa bugarskim uredom i administratorima i programerima... ukoliko imas jos kakvo pitanje slobodno pitaj, a ja, ili koji drugi clan foruma(ako bude brzi hehe) cemo ti odg sto prije kako znamo i umijemo...
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

KraljZvonimir
Gost
« Odgovor #6 na: Veljača 16, 2011, 06:37:15 »

Ja ću samo nadodati da me masu bunilo to di triban pisat. Pošto ima više verzija igre, i koliko san svatia gornji dio foruma je za v4, ovo dole v5. Jel po naslovima novak ne može znat šta je šta. IO 2:Doba osvajanja i ovaj drugi naslov mi ništa ne govore.
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #7 na: Veljača 16, 2011, 06:38:20 »


Ovako kod mene izgleda
Probajte na ove linkove ulaziti svaki put kad dođete na forum, pa vas ne moraju zamarati teme koje su bile davno prije... a ako vam se neda tražiti nešto od prije slobodno otvorite novu temu zato je kiki tu  Wink
Evidentirano

marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #8 na: Veljača 16, 2011, 09:17:15 »

igore 19 dana,ahahhahahaahahahaha,pa ti si stvarno ovisnik i to veliki Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #9 na: Veljača 16, 2011, 09:35:17 »


 Tongue Tongue Tongue
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

UTVRDA
Gost
« Odgovor #10 na: Veljača 17, 2011, 03:34:07 »

a ja mislio da sam previse na forumu.......... Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Veljača 17, 2011, 03:36:52 od UTVRDA » Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #11 na: Veljača 17, 2011, 04:18:33 »



  Embarrassed Embarrassed Embarrassed Grin Grin Grin *freak* *freak*
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #12 na: Veljača 17, 2011, 10:26:24 »

lol bosanac... Grin jos da si pri pisanju postova malo manje iskren (vulgaran ;-D) mozda bi dogurao i dalje od trusted membera Grin hehehe
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #13 na: Veljača 17, 2011, 04:22:51 »

bos mozda dobijes medalju.... Grin
Evidentirano
Pscyho
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« Odgovor #14 na: Veljača 24, 2011, 12:55:02 »

nesmatram da je registracija komplicirana nego jednostavno kad se upišu svi podaci i kad se stisne registriraj ništa se ne dogodi samo te vrati na početak i tako desetke puta dok jednom ne prođe , znam da se gotivni i psihofighter već danima pokušavaju registrirati i neuspjevaju i iz osobnog iskustva ja sam uspio iz 4 pokušaja

Pozdrav ja sam se uspio nekako registrovat, neznam koji je tacno put da sam pokusao mozda 7-8 put je upalilo al moje frend Gotivni nemoze jos uvijek da se registruje.
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!