Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 04:37:29 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ADMINI  (Posjeta: 3037 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
UTVRDA
Gost
« Odgovor #15 na: Siječanj 15, 2011, 12:30:26 »

stef,stef........... Grin, đabe sam ja odusto od trke... Cheesy
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #16 na: Siječanj 15, 2011, 05:04:29 »

i još nešto, govopriš da su pokloni priča za sebe, ja sam to samo naveo kao primjer da se ipak može nekome dati vojska na neki način a rekao si da je nemoguče. a onih 200 kredita nije ni kap koju ste mi tada uzeli. meni je to tada puno značilo i tada bi mnogo toga promijenilo ali očito nikome iz rukovodstva nije bilo stalo što mi je nanesena nepravda i što sam "pokraden"
šta hoćeš više da ti kažem?? evo jedno iskreno i prijateljski.. POTRAŽI POD HITNO STRUČNU POMOĆ...jer ove tvoje izjave graniče sa paranormalnim...
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #17 na: Siječanj 15, 2011, 05:46:34 »

i što je najzanimljivije sad si se tu uzbunio kao moji vazali u v5 i to kad je gotova era...zašto nisi prije mjesec dana tako?? zato što si još uvjek bio prvi po vojnim i činio se nedodirljivim na 1 mjestu...ali zašto bi i pravio onda frku kad bi provjerom nekog acc i tvoj bio provjeren i stoga nađena pokoja "sitna" nepravilnost. evo da si čovjek sa 39 godina kao što tvrdiš onda bi tu javno priznao da osim svojeg saveza lex legis (mislim da to ime ima veze sa pravom,pravdom...što nikako nemogu dovest u vezu sa tobom) imao još jedan THE THRON i da ste tamo imali duple acc-ove...jedan nick je Fido i još jedan od tih nickova je ili izbačen ili banniran na 1 godinu! JEL TAKO?
uostalom sam si mi rekao kad si nam objavljivao rat da ti baš uživaš u ovoj igri i da mi ostali igrači neznamo podnijet poraze...evo ja ti kažem da nemaš ništa sa dacmih acc ali imaš sa lamzelezom i zato te ja pozdravljam Wink
Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #18 na: Siječanj 15, 2011, 09:54:24 »

i što je najzanimljivije sad si se tu uzbunio kao moji vazali u v5 i to kad je gotova era...zašto nisi prije mjesec dana tako?? zato što si još uvjek bio prvi po vojnim i činio se nedodirljivim na 1 mjestu...ali zašto bi i pravio onda frku kad bi provjerom nekog acc i tvoj bio provjeren i stoga nađena pokoja "sitna" nepravilnost. evo da si čovjek sa 39 godina kao što tvrdiš onda bi tu javno priznao da osim svojeg saveza lex legis (mislim da to ime ima veze sa pravom,pravdom...što nikako nemogu dovest u vezu sa tobom) imao još jedan THE THRON i da ste tamo imali duple acc-ove...jedan nick je Fido i još jedan od tih nickova je ili izbačen ili banniran na 1 godinu! JEL TAKO?
uostalom sam si mi rekao kad si nam objavljivao rat da ti baš uživaš u ovoj igri i da mi ostali igrači neznamo podnijet poraze...evo ja ti kažem da nemaš ništa sa dacmih acc ali imaš sa lamzelezom i zato te ja pozdravljam Wink
   neznem ali meni da je ovo reko Grin Grin
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #19 na: Siječanj 15, 2011, 04:43:53 »

pa to sam i rekao da sam imao drugi acc i zbog toga sam bio kažnjen iako to i nije bio moj acc več od sina koji je htio igrati sa tatom u istom savezu. od tada je taj acc bio neaktivan samo smješten u drugi savez koji niko nije igrao. a šta bi se bunio prije par mjeseci ovako javno kad se moglo buniti i prijavljivati adminima, ali otkad se više nije moglo prijavljivati a sa tim i kažnjavati otada je sve krenulo nizbrdo. ali šta je tuje... kraj je došao, meni čiste savjesti i zadovoljan sam svojom igrom i osvojenim ali sam i naučio da kao i svagdje i tu ima nepravde i zatvorenih očiju gdje su bitni samo KREDITI!
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #20 na: Siječanj 15, 2011, 04:49:25 »

vidiš dachmi ja sam imao dva acc i bio za to kažnjen dok si ti imao dva ili čak i više i zadnja dva mjeseca sam vodio svoj savez pa ti niko ništa nije mogao, mislim na admine i kaznu! sam si mi to rekao još dok smo si bili "dobri" i šutio sam kako si i tražio od mene ali da ti priznam kad si počeo biti prgav i nepristojan zbog rata sa tvojim savezom htio sam te prijaviti ali niko nije htio uzeti moju prijavu.
Evidentirano
fireforce
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 12


Profil
« Odgovor #21 na: Siječanj 16, 2011, 12:56:38 »

pa to sam i rekao da sam imao drugi acc i zbog toga sam bio kažnjen iako to i nije bio moj acc več od sina koji je htio igrati sa tatom u istom savezu. od tada je taj acc bio neaktivan samo smješten u drugi savez koji niko nije igrao. a šta bi se bunio prije par mjeseci ovako javno kad se moglo buniti i prijavljivati adminima, ali otkad se više nije moglo prijavljivati a sa tim i kažnjavati otada je sve krenulo nizbrdo. ali šta je tuje... kraj je došao, meni čiste savjesti i zadovoljan sam svojom igrom i osvojenim ali sam i naučio da kao i svagdje i tu ima nepravde i zatvorenih očiju gdje su bitni samo KREDITI!
možda je sin htio bit saveznik sa savezom HRVATSKA, ali to tebi nije štimalo pa si ga ugasio...
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #22 na: Siječanj 16, 2011, 01:10:17 »

ne ugasio..prijavio ga je! hehehe. bez obzira što mu je sin šta će on potpisivat mirovne sa tim plemenom nomada i neznalica...tko su uopće ti hrvati kad ih sretneš u internacionalnom realmu?? ja nikad nisam čuo za njih...ma uglavnom ih treba gazit,ali ove slabije...!!bože ti fala i sačuvaj nas bože paklenoga ognja
Evidentirano

mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #23 na: Siječanj 16, 2011, 06:57:06 »

ha ha ha, strašno!!!
Evidentirano
fireforce
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 12


Profil
« Odgovor #24 na: Siječanj 17, 2011, 03:01:54 »

Strašno?? Strašno je to što si prodao ljude s kojima si bio dobar... i to za vojne bodove!!! a još strašnije što si prodao svoje povjerenje za prvo mjesto vojnih bodova, a na kraju bio znaš i sam koji!!! *crazy* vjerovatno bi pobaco ostatak saveza van i podero njih, da si se sjetio.. što ostalima uopće nebi bilo čudno... a spominjo si i PRAVA, znaj da uvijek imaš i pravo prestat igrat imperiju... moram priznat to bi bio velik udarac Bugarima i Srbima izgubivši tako jakog saveznika... is the friend of my enemy, my friend or enemy?Huh?   
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #25 na: Siječanj 18, 2011, 07:28:24 »

Brzo na skretanje s teme :
Netko je otvorio ulazna vrata stana i uputio se prema njegovoj spavaćoj sobi. Preplašen i zbunjen ugledao je nepoznatu mladu i zgodnu ženu.
Djevojka se skinula, došla do kreveta i uvalila se tik do njega. U samo nekoliko minuta zaspala je k'o klada. Uznemiren i šokiran razmišljao je nekoliko minuta, pa je ...

odlučio nazvati policiju.
prema stvarnom događaju;
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #26 na: Siječanj 18, 2011, 07:30:08 »

Brzo na skretanje s teme :
Netko je otvorio ulazna vrata stana i uputio se prema njegovoj spavaćoj sobi. Preplašen i zbunjen ugledao je nepoznatu mladu i zgodnu ženu.
Djevojka se skinula, došla do kreveta i uvalila se tik do njega. U samo nekoliko minuta zaspala je k'o klada. Uznemiren i šokiran razmišljao je nekoliko minuta, pa je ...

odlučio nazvati policiju.
prema stvarnom događaju;

haha mislim da ?? izrazava svako pitanje koje ti se treba postavit...
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #27 na: Siječanj 18, 2011, 11:05:51 »

Brzo na skretanje s teme :
Netko je otvorio ulazna vrata stana i uputio se prema njegovoj spavaćoj sobi. Preplašen i zbunjen ugledao je nepoznatu mladu i zgodnu ženu.
Djevojka se skinula, došla do kreveta i uvalila se tik do njega. U samo nekoliko minuta zaspala je k'o klada. Uznemiren i šokiran razmišljao je nekoliko minuta, pa je ...

odlučio nazvati policiju.
prema stvarnom događaju;

Kad je policija stigla, mlada dama i dalje je čvrsto spavala. Na jedvite jade su je uspjeli probuditi te privesti u stanicu na razgovor.      ahhh... eto kakvih nas sve ima Grin
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #28 na: Siječanj 19, 2011, 12:13:50 »

totalno skretanje s teme... otvorite si temu mlada dama i tamo pisite nastavak. lock
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!