Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 01:23:22 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: POROB U R82  (Posjeta: 3260 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
UTVRDA
Gost
« na: Prosinac 04, 2010, 02:33:54 »

Ovo je poziv velikom ratniku iz Hrvatske koji je nedavno bio pisao( ne mogu naci za sada taj post) da se samo u r71 porobljava dok su u drugim svijetovima ljudi kulturniji od nas i toliko je hvalio druge a pljuvao svoje da sam cak i pomislio da je u pravu.

Evo za njega jedna velika obavijest:

uhvaceno 200 spija iz prve od kilgor( koji je iz bugarske) i posto je bio ljut jer mi nezna vojsku on ne posalje bitku na polju, da me unisti ako je imam, vec veliki ratnik iz bugarske posalje 76.000 teske vojske u porobljavanje ( kome treba sastav njegove vojske neka mi javi)

Zato tebi hrvatski ratnice jedan savjet, zacepi sa tim glupostima i prestani pljuvati po svom narodu kako su drugi bolji i kulturniji od nas jer si sramota sama po sebi kada stavljas takve postove
Nitko i ponavljam bas nitko mene vise nemoze uvjeriti da su bolji od nas hrvata

p.s. dati cu si truda i naci taj post da te imenujem ovdje o veliki hrvatski ratnice koji si uspjeh isao dokazivati u drugim svjetovima gdje nema poroba....hahahaha, daj molim te sakri se i poklopi se usima na svoju sramotu za izjave protiv svog naroda

...
eto nasao sam taj post:

cit: mario8972
   
Odg: lex_legisi u R25- poredak po vojnim bodovima
« Odgovor #26 : Studeni 16, 2010, 08:58:55 »
   
u svom realmu smo se dokazali prošle ere gdije smo sa aktivacijom u 8 njesecu dogurali na 4 mjesto po vojnim bodovima u istoimenom savezu i to nam više nije bio izazov pa smo potražili izazov u svijetu. a najviše me boli to što u našem svijetu ljudi su drski, bez poštovanja i neznaju ratovati. ne poštuju druge igrače pa kad napadnu deru po svim provincijama i porobljavaju. to nije ratovanje, to je bezobrazluk. toga vani gotovo nema jer je drugačiji mentalitet ljudi. ko zasluži to i dobije ali je toga jako malo. ratuje se isključivo samo na vojsku. zgadilo mi se igrati u našem svijetu jer je malo pravih i dobrih igrača koji znaju čemu ova igra služi. nađem malo vremena i za tu igrati ali razlika je nebo i zemlja. prijatelj i ja se pomalo zezamo tu i vidi se kako stvari stoje. zar ja u svakom ratu moram izgubiti seljake i popravljati sve utvrde pa zar je to vama igra. vojsku treba uhvcatiti i na vojsku napadati a ovo kako vi tu ratujete i moja baba može lako znati kad je ko na 6 offa i popaliti ga skroz... zato mi nepričaj kako se tu igra jer ja to jako dobro znam.
   

eto to je taj veliki igrac koji slavu trazi u drugim svjetovima gdje su ljudi kulturni......... Cheesy
« Zadnja izmjena: Prosinac 04, 2010, 04:32:32 od UTVRDA » Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #1 na: Prosinac 04, 2010, 04:06:30 »

pogledaj sada kilgoru prvonciju broj 1  Smiley
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #2 na: Prosinac 04, 2010, 04:33:42 »

pogledaj sada kilgoru prvonciju broj 1  Smiley

Grin Grin Grin, ne spijuniram jos ...koliko i tko je zasluzan?
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #3 na: Prosinac 04, 2010, 04:35:52 »

Grin Grin Grin, ne spijuniram jos ...koliko i tko je zasluzan?

ja sam ga porobio za 60k ljudi.
krenuo je mene robiti jer me nije mogao spijunirati, pa je ljut krenuo na porobljavanje, to je radio i prije 2 tjedna. a sada kako nemam dosta da se obranim, samo ga kontrirao.
76k ima taman.
samo ako na nekoga krene, neka mi javi, odmah idem ga dalje robiti.  Grin
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #4 na: Prosinac 04, 2010, 04:54:49 »

ja sam ga porobio za 60k ljudi.
krenuo je mene robiti jer me nije mogao spijunirati, pa je ljut krenuo na porobljavanje, to je radio i prije 2 tjedna. a sada kako nemam dosta da se obranim, samo ga kontrirao.
76k ima taman.
samo ako na nekoga krene, neka mi javi, odmah idem ga dalje robiti.  Grin
bravo care, treba pokazati toj gamadi da mi ipak imamo doktorat iz porobljavanja....... Grin
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #5 na: Prosinac 06, 2010, 03:09:27 »

daj mi sastav vojske na pm u igri plz... mislim da bi ga trebao dobit u bitci na polju.... i da, i ja sam btw spusio od njega 40k seljaka prije tj dana jer me nije bilo doma Grin Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

SRAMOTA
Private
*

Karma: +1/-8
Offline Offline

Postova: 27


http://www.youtube.com/watch?v=fnp-cgkFUCQ


Profil
« Odgovor #6 na: Prosinac 06, 2010, 01:35:08 »

daj mi sastav vojske na pm u igri plz... mislim da bi ga trebao dobit u bitci na polju.... i da, i ja sam btw spusio od njega 40k seljaka prije tj dana jer me nije bilo doma Grin Grin

Jel to riječ o kilgoru?Huh?
Evidentirano

Dulci et decorum pro patria mori...
http://www.youtube.com/watch?v=fnp-cgkFUCQ
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #7 na: Prosinac 06, 2010, 01:47:38 »

Jel to riječ o kilgoru?Huh?

pa o njemu se i govori cijelo vrijeme... o kilgoru
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #8 na: Prosinac 06, 2010, 01:58:16 »

ma to su glupost da se u int realmovima ne porobljva, ja sam u prosloj eri u r50 bio sa bugarima u savezu, i za vrijeme rata se porobljava vise nego kod nas, liku se spale sve provincije i poruse svi fortovi, i tako po redu od jednog igraca do drugo, govorim o najjacem savezu sredinom ere
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #9 na: Prosinac 06, 2010, 02:13:44 »

Cilj porobljavanja u R82 je hvatanje vojske, to bi i ja radio da skupljam vojne bodove a ubijanje seljaka je samo bonus
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #10 na: Prosinac 06, 2010, 02:15:18 »

Cilj porobljavanja u R82 je hvatanje vojske, to bi i ja radio da skupljam vojne bodove a ubijanje seljaka je samo bonus

ma ti bi porobljavao jer volis da svijetle provincije ko lampice na boru... Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #11 na: Prosinac 14, 2010, 11:11:10 »

..hlebate led..taj kilgor mi je ujutro u 3h digo 2.5milje ressa..mater mu njegovu..i jos me lik nije spijo neg je iso uglavu..taman mi digo pola centre.. *xxx* *xxx*..ak ko oce vojsku od njega nek kaze..i ak se budete spremali na nnjega idem ija..pa nek  Lips Sealed  bugarski gorrriiiiiiiiii..mamicu mu njegovu
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #12 na: Prosinac 14, 2010, 11:44:05 »

..hlebate led..taj kilgor mi je ujutro u 3h digo 2.5milje ressa..mater mu njegovu..i jos me lik nije spijo neg je iso uglavu..taman mi digo pola centre.. *xxx* *xxx*..ak ko oce vojsku od njega nek kaze..i ak se budete spremali na nnjega idem ija..pa nek  Lips Sealed  bugarski gorrriiiiiiiiii..mamicu mu njegovu
kilgor nije bugarin već makedonac....meni je danas ubio skoro 80 k populacije Cry
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #13 na: Prosinac 15, 2010, 12:29:40 »

kilgor nije bugarin već makedonac....meni je danas ubio skoro 80 k populacije Cry
   ma ko ga hlebe i da je amer.. Grin:D.. nego ajmo se dogovorit..pa mu popalit sve provincije..jer vidim da je dosta nasih popalio..
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #14 na: Prosinac 15, 2010, 12:35:08 »

u r9 su me porobili 2 puta od glave do pete bez ikakvog povoda pa sad vi mislite ovi nasi porobe te kad im srušiš fort,barem prvi nenapadaju tako podmuklo Smiley
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!