Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 07:56:31 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: trazim odgovor.  (Posjeta: 2337 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
emili75
Lieutenant
***

Karma: +7/-19
Offline Offline

Postova: 123


pozdrav svima koliko vas ima


Profil
« na: Travanj 01, 2009, 09:02:25 »

kako je moguce da sam izgubila u ovoj bitci kada mi je kalkulator pokazivao pobedu na kraju i to sa 57 morala na kraju bitke? sta tu ne valja??? ako neko zna odgovor, neka mi javi. pozz.
EDIT:nije dozvoljeno stavljat bitke koje su se dogodile prije manje od tjedan dana!
« Zadnja izmjena: Travanj 03, 2009, 10:35:00 od KoSaC » Evidentirano
baklava
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 29


Profil Email
« Odgovor #1 na: Travanj 02, 2009, 01:50:23 »

Bok Emili!Kako si?  Kalkulator nije 100 posto siguran..imaju neki podaci koje ne znaš iz špijunaže pa moraš sam pretpostaviti i uzeti u obzir i napraviti više kalkulacija. Recimo utvrđivanje,napad,obrana,streličarstvo. Ako recimo lik ima teške strijelce znaš da mu je streličarstvo,koliko ono,7 mislim minimalno plus dodaš 1 ili 2 za svaki slučaj,nekad i tri ovisi kakav je protivnik i u kakvom je savezu. Isto gledaš i za ostale tipove vojske. Ako ima utvrdu5 vjerovatni je napravio još nekoliko utvrđivanja jer za idući level forta treba utvrđivanje6, plus kakav teren napadaš. Eto, nadam se da sam pomogao.
Evidentirano
baklava
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 29


Profil Email
« Odgovor #2 na: Travanj 02, 2009, 02:02:10 »

Po životnim bodovima utvrde mislim da nije napravio utvrđivanje više od jedan...Ali ima dosta strijelaca u utvrdi,vjerovatno ih je malo nabildo,ali tvoja vojska je preslaba..treba ti više pješaka,pa i ovnova.Ja sam utvrde 4 uvijek napadao sa 40-50 ovnova i oko 5-6 K mačeva,ako je bilo vojske u utvrdi.Sad utvrde 5 šibam sa 100 katapultova i nešto ramova ali mislim da baš toliko nije potrebno jer padaju već u 4-5 rundi.
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #3 na: Travanj 03, 2009, 10:34:37 »

baklava je dobro objasnio  Grin za ubudće pazi na sve to,ali i pokreni kalkulator više puta i gledaj krajnji moral Smiley jer ako je manji od 50 ,postoji šansa da ti se vojska razbježi i raste svakim bodom ispod 50 morala  Grin
i btw emili,morao sam ti promijenit poruku jer nije dozvoljeno stavljat bitke koje su se dogodile prije manje od tjedan dana  Grin (radi tvoje sigurnosti,ali i od onoga koga si napala)
Evidentirano
emili75
Lieutenant
***

Karma: +7/-19
Offline Offline

Postova: 123


pozdrav svima koliko vas ima


Profil
« Odgovor #4 na: Travanj 03, 2009, 03:55:03 »

hvala kosac. meni je u svakoj mogucoj kalkulaciji moral bio 57 tako da mi i dalje nista nije jasno. a za izvestaje nisam znala, jer sam od pre 2 dana uclanjena na forumu, a iskreno, pravila nisam ni citala.  Grin
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #5 na: Travanj 03, 2009, 05:43:03 »

Pošalji mi izvještaj u osobnoj poruci pa ti mogu više reći za tu borbu. ali moja je pretpostavka da si kod kalkulacije najvjerojatnije ili stavila prenisku utvrdu ili si strijelce stavila van utvrde umjesto u utvrdu.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!