Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 11:43:52 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: black_deviThe_BEASTS u r82  (Posjeta: 1017 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ANUBIS
Gost
« na: Studeni 14, 2010, 01:17:07 »

 Grin Grin Grin  kako je moguće da je ubio 52k vojnika a niti jednog izgubio ali niti jednog??? ha??  *xxx* *xxx*   *freak* *freak* Razumio bi da je to naš Igor245 napravio onda je sve normalno ali ovo meni nije???
« Zadnja izmjena: Studeni 14, 2010, 01:20:09 od ANUBIS » Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #1 na: Studeni 14, 2010, 01:49:17 »

ako napada svoje neutralne onda napada sa strijelama i konjima....tada ne gubis nista ( normalno da ides sa katapultima,ovnovima ili trebuse)....ali ostala vojska nesmije ici, tada nemas gubitke ako imas dovoljno strijela da ih potamanis jos u utvrdi...ja tako radim i nemam gubitke( izgubio 345 jer me nomad napao ostalih gubitaka nemam).... Smiley
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #2 na: Studeni 14, 2010, 01:51:52 »

ako napada svoje neutralne onda napada sa strijelama i konjima....tada ne gubis nista ( normalno da ides sa katapultima,ovnovima ili trebuse)....ali ostala vojska nesmije ici, tada nemas gubitke ako imas dovoljno strijela da ih potamanis jos u utvrdi...ja tako radim i nemam gubitke( izgubio 345 jer me nomad napao ostalih gubitaka nemam).... Smiley

Ma ja uznam taj recept odavno vec ali prijatelju ako ide sa ovnovima dok ne napravi centr 4 i ima teske jedinicie mora izgubiti ovna da ima 1 mil vojnika!!! jel oni padaju lako na fortu 4 barem ces jednog izgubiti ,drugo da je slao odma katapulte ali ih nemoze imati na pocetku pogotovo ako je isao na fort 4 tesko ili sumnijvo
« Zadnja izmjena: Studeni 14, 2010, 01:54:31 od ANUBIS » Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #3 na: Studeni 14, 2010, 01:59:18 »

 Grin Grin poslat cu 200svojih jedinica u napad na njega da mu koknem barem 5 da ne stoji 0 makar ih poslao u smrt hahahah
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #4 na: Studeni 14, 2010, 11:25:20 »

DA ALI UZ TO UTVRDA ON IMA I 1 NAPADACKI PORAZ ZAR NIJE 1 VOJNIKA IZGUBIO TU???
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!