Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 08:12:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: sramotan nacin ratovanja ili ne?  (Posjeta: 4975 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« na: Studeni 05, 2010, 12:13:10 »

pozz..evo imam situaciju koj bi trebalo stati na kraj,jer to se nedogadja prvi puta.u ratu smo i sto se desava,momak posalje napad i ode na odmor,i sa time naravno onemoguci kontru na njega.radi se o igracu ribolovac iz royal sworda,ali nije on jedini,tako neki savezi dobivaju ratove.moze li se uvesti pravilo ako igrac ode na odmor u toku rata,tj nakoin objave da nemoze nazad do kraja istog?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Studeni 05, 2010, 12:16:54 »

Ljudi to rade i to se ne može spriječiti. Ali također riskira 2 stvari. Vojsku ne može opozvati pa ako ga se sačeka sa jačom vojskom, gotov je. Makar sumnjam da napada jače ili iste od sebe. Ali ako ga primijetite što radi, igrač koji mu je daleko, može poslati svu vojsku na njega. Njegova će se vratiti prije, i kad dođe s odmora, naći će ubijenu vojsku.
Evidentirano

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 05, 2010, 12:19:30 »

ma napaltiti cu mu izvan rata...kad vec ne ratuje posteno pobit cu mu vojsku kasnije.ja znam da IO pase ovakav nacin ,jer ljudi kupuju kredite,ali to nekak ubija igru
Evidentirano
medonja14
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #3 na: Studeni 27, 2010, 07:42:18 »

a ti si inace posebno dobar i pošten igrac ha lako je pluvati po ljudima koji se nemogu braniti
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #4 na: Studeni 27, 2010, 08:06:27 »

a ti si inace posebno dobar i pošten igrac ha lako je pluvati po ljudima koji se nemogu braniti
Grin Grin Grin.....bravo medonja, reci ti njima da postenih igraca nema ako se uopce i moze razumijeti sta je to postenje u ratnoj igri
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #5 na: Studeni 27, 2010, 08:10:37 »

Ja sam pošten !
Evidentirano

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #6 na: Studeni 30, 2010, 07:30:57 »

a ti si inace posebno dobar i pošten igrac ha lako je pluvati po ljudima koji se nemogu braniti
momak..ti dokazujes svoje postenje sa onom brnjicom koju imas preko usta,dokazujes kakva si osoba..
ako smo mi u ratu ja negledam ime koga napadam vec savez.nekuzim koja je poruka iz tvog posta,...
p  Lips Sealed  mene udaraju u radu igraci kojima ja nebi mogao dobiti same konje,i nisam se nikada zalio na to,ali nisam ni bjezao na nacin da posaljem napad i odem na odmor...vi ste pokazali vasu snagu lol,i na taj nacin ste izgubili,mi bar idemo posteno,pa ako izgubimo nema veze...ti se moras nauciti biti faca u stvarnom zivotu,a ne se igrati frajera u virtualnom svijetu
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #7 na: Prosinac 01, 2010, 02:55:36 »

Ja sam pošten !

 Cheesy
Evidentirano
Ajkulaa
Private
*

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #8 na: Prosinac 13, 2010, 04:15:12 »

pošteno je u kada se samo u ratu porobljuje... a izvan rata samo bitka na polju ili napad na utvrdu... ;D
Evidentirano

... My soldiers dont DIE they just go to HELL and regroup ...
UTVRDA
Gost
« Odgovor #9 na: Prosinac 13, 2010, 04:59:57 »

pošteno je u kada se samo u ratu porobljuje... a izvan rata samo bitka na polju ili napad na utvrdu... ;D
gdje to pise?..negdje ocito pise o postenom ratovanju i porobima kada toliko toga znate...ajde me uputi na taj link
Evidentirano
apolon
Private
*

Karma: +1/-13
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #10 na: Prosinac 13, 2010, 08:06:29 »

 Embarrassed najviše pričaju o poštenju ... Tongue

EDIT: pazi na riječnik!
« Zadnja izmjena: Ožujak 17, 2011, 08:40:52 od Proxy » Evidentirano
Ajkulaa
Private
*

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #11 na: Prosinac 13, 2010, 09:43:24 »

ma ja samo govorim o slobodnom igranju i o ratovima... jer kada savez svijesno ulazi u rat tada se zna da će biti svega.. ali ovako kada se samo pljačka za resurse mislim da je nepotrebno porobljivati jer to samo natjerava ljude da prestanu igrati... a prestanak igranja ubija igru...
evo ja se borim sa frajerom već tijednima... i super nam jer nema porobljivanja...
Evidentirano

... My soldiers dont DIE they just go to HELL and regroup ...
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #12 na: Ožujak 17, 2011, 08:01:43 »

ti nisi normalan pa kako ti odrzavas vojsku ni u v5 sa maks porezom i nesto prodavanja uvjek fali zlata
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!